Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gripex control

kobiece zdrady

Polecane posty

Nie rozumiesz bo nie jesteś mężatką to wyobraź sobie ze zdarza się tak iż po kilku latach małżeństwa mąż ma Cię totalnie w dupie. Nie zwraca na Ciebie uwagi olewa to co mówisz nie liczy się z Twoim zdaniem, robi co chce, woli kolegów itp itd ile jesteś w stanie to wytrzymać? Taka kobieta staje się potencjalną kochanką bo z braku choćby podstawowego szacunku gubi się i łatwo ją mówiąc slangiem zbajerować bo podświadomie szuka tego czego jej mąż nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to jest wytłumaczenie kurrewstwa? Jakoś do mnie nie trafia. A co do tego ma stan cywilny? Nie bądź śmieszny. Widziały gały co brały, a jak komuś brak ODWAGI to wyrazy współczucia. Dzieci szkoda najbardziej, nikt nie chce mieć za matkę skończonego kurrwiszcza. Przeprasza, szukającej dyskretnego zrozumienia nimfy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vera lynn--wszystko ładnie pieknie ,dopóki obie strony wzajemnie akceptują swoje"zachcianki"Tylko wystarczy rysa na tym i no właśnie klops. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie z doświadczenia ale to chyba jest jasne poza tym co znaczy widziały gały co brały? Ludzie się zmieniają i nie wiesz czy to nastapi czy nie! I nie mów o matce kurwie bo co ma wspólnego seksualność człowieka z tym jaki jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiatra z sąsiedztwa
gardze dziwkami widzę, że nie masz ochoty odpowiedziec na moje pytania... ale powtórzę: CZY DASZ SOBIE UCIAC PRAWĄ RĘKE PRZY ŁOKCIU ŻE NA PEWNO JĄ RUCHA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majonek ???? Co się tak onanizujesz hę ? Zobacz jacy zajęci Ludzie , musisz ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawalona ziutka
ja bym kurwy paliła:O taka szmata nie dość że syfu przywlec może i pozaraża to jeszcze ból emocjonalny sprawia i to całej rodzinie ale takie kurestwo to z domu rodzinnego się wynosi ,matka daje na boki ,ojciec wali co się rusza to i dorasta taka szmata bez kręgosłupa moralnego i rozkłada nogi jak zabawa w piekło i niebo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawalona ziutka
to raczej zakłamane katolickie społeczeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak grochem o ścianę. Ludzie nie zmieniają się ot tak. A z moich obserwacji wynika, ze to kobietom się częściej w doopach przewraca. :) Przykład autora - z dechą jest genialny! :D "Nie podziękował za obiad"- co za skurrwiel skończony. Muszę znaleźć kochanka, który mnie zrozumie. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr,drabowski
Vera Nie masz doswiadczenia w zwiazku, a pierdolisz jak potluczona doopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawalona ziutka--dokładnie!!Jakby prawdziwy sondaż uczyniono u nas w kraju sądzę że tych wierzacych byłoby ok 25 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawalona ziutka
majonek jak ty wiaderko w piaskownicy wkładałaś sobie w piczu to teraz i 20 cm cię nie zadowoli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, po raz wtóry - nie jestem osobą wierzącą, gdyby ktoś miał chęć zarzucić mi leżenie plackiem przed ołtarzem to sorry, proszę znaleźć inny powód. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni sobie "brdolą" a ja Cię obserwuję i co widzę ? Taki rozmiar to nie "już coś" to pytong "nie bela jaki", i przestań go miętolić , bo wyciągniesz gada i po ptokach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wlad - biorę przykład z ciebie. To, ze nie jestem mężatką, nie znaczy, ze nie byłam w związku i nie znaczy to, że nie widzę, co się dzieje na świecie. :O Ja nie wiem czy kiedykolwiek będę chciała zalegalizować swój związek, więc co mi powiesz za 10 lat, kiedy dalej będę żyła w konkubinacie? Że nic nie wiem, bo nie jestem mężatką? A teraz ubieraj rajstopki i wykurrwiaj mitomanić gdzie indziej, tępy chooyu na kaczych nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchu, pytasz mnie o wiarę? Właściwie nigdy nie wierzyłam, mój ojciec, światły człowiek, był zdeklarowanym ateistą. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiaaa Przestańcie szusować za Verą , każdy ma prawo do wypowiedzi zgodnych z własnymi zasadami . Czego co ? Nie możecie się pogodzić , że ktoś ma zdanie inne niż Wasze ? Zdrada to qźwa jest zdrada i wytłumaczenie na tę "czynność" jest jedno : brak zasad , moralności i doopa blada wszystko inne :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vercia jak tak Ciebie czytam, to akurat Ty wydajesz być się jednym z unikatów, które się ostały na tym łez padole... ale masz 25 lat dopiero, nie wiesz jeszcze co może Ci życie przynieść... co by nie mówić trzymam kciuki abyś zawsze taka była. gardze dziwkami wiesz, to że tych dwoje, o których pisałaś, sie bzyka mimo, że są w innych związkach, to zapewne o poziom seksu chodzi. piszesz że żona faceta jest piękna a ta jego była to szczur, a ja Ci odpowiem że ta piekna może byc seksualnie totalnym niewypałem, a ten szczur to demon seksu i dlatego ich tak ciągnie. sam miałem identycznie. moja eks do miss polonii nie należała, ale ogień w duupie poprostu miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wysyłaj , trzymaj gada w niepewności , niech "se" pomerda jak lubi :P Majonek , co z Tobą ? Innych tematów nie rozpatrujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawalona ziutka
majonek a ty eksiu jesteś:D chowaj tego ptaka w komunijne spodnie i do kościoła tam masz szansę na łaskawe oko pastora:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janek, Twoim zdaniem - zdaniem zdewociałego dziada - jestem gorszym człowiekiem, bo nie mam Boga? LCroft - tak jest zawsze, zresztą ja niepotrzebnie wdaję się w te pyskówki z kurrwiarzami. :O Ciężko im pojąć jakimi są amebami, więc mnie obrażają zamiast zmierzyć się z własną rzeczywistością. Eminet - tak, wiem, mam dopiero 25 lat, ale to niczego nie zmienia, Nie jestem wyrachowaną peezdą, potrafię rozmawiać z mężczyzną. Z domu wyniosłam pewne zasady i ich się trzymam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×