Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gripex control

kobiece zdrady

Polecane posty

Vero , nie bierz na klatę wszystkich "wypocin" , omijanie to znakomita zabawa , "zjeść trolla" jeszcze lepsza, zobaczysz jak się będa wqrwiać , kiedy pominiesz milczeniem zwiotczałe treści . Pozdro [ kwiat] P.S jestem tu od zaledwie miesiąca i wcale się nie nudzę ; Moje "macierzyste" zarosło pleśnią ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"aaaaaaaaaa........ uf, na kafelki poleciało dam kotu zlizać" Teraz dałeś doopy, obleś jesteś , już nie spoglądam na Twoje obwisłe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja droga, jestem tu od ponad dwóch lat, a oni dalej nic nie rozumieją. No nic, null, zero, nada, zilch. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vera dobrze pisze
Wie trochę więcej niż pozostali, napisałbym więcej ale w niedzielę rano prowadzić krucjaty przeciw naiwnym wierzącym w wieczna miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majonek wypierdalaj zboczeńcu z tego tematu!!! vercia i tak trzymaj. naprawde ciężko znaleść dziś uczciwą kobiete z zasadami. ja po rozstaniu z byłą, to jak trafiałem, to albo meżatki/zaręczone/zajęte, które chcialy tylko innego pena poczuć (fuck! nie wiedziałem ze taki odsetek takowych jest!) albo siksy co w pierwszej kolejności patrzą do jakiego auta mam kluczyki i ile mi 10-go wpływa na konto :-O gardze dziwkami nie wszystko jest czarne albo białe. taka żona z ogniem w dupie czasem nie rozpali męża bo on ma poprostu inny temperament. odwrotnie też tak jest. facet lubi perwersje i fetysze, a jego druga połowa uważa to za wynaturzenie i jest niezgodność. najważniejsze aby w tym wszystkim nie krzywdzić nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majonek? Wystrzelany jesteś , odpocznij odrobinę , a potem w real , ale nie do krzaków (kleszcze obsiadają) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vero , Oni nie zrozumieją , bo to wirtualna część życia , wyobraźnia jest czasem złym doradcą , a Oni chlastają wszystkim co mają , byle "być" . Tak było i będzie , nie nauczysz Ludzkości rozumu . Dobry lifting zwojowy to podstawa wirtualnej "egzystencji" , a tego tu nie doświadczą :( Uzależnienie wzmaga frustrację , wystarczy odrobina "światła" i leeci. Granatem trzeba :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LCroft - co prawda, to prawda. :) Chyba sobie zapiszę Twoje słowa i bedę cytować. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gest apo działa na kafe
tak z ciekawości ile kobiet chciałoby przyprawić rogi a ile walnąć w rogi swoich facetów? podaj hasło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiece zdrady
i zrobił sobie ziazi bo rogi ostre a raczki delikatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiece zdrady
nie piszę z nie znajomymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gardze dziwkami uważasz że perwersje i fetysze to choroba ktora trzeba leczyć???!!! no proszę Ciebie!!! jeśli dajmy na to facet lubi anal, albo lizać kobiece stopy a jego jego partnerka ma wstręt do tego, to facet w sobie tego nie wyleczy, a bedzie tylko dusił w sobie. a prawda taka, że jak jest uczucie i zaufanie, to taka para rozmawia ze sobą i wcześniej czy później zaczyna eksperymentować, tak by dojść do konsensusu. "najważniejsze aby w tym wszystkim nie krzywdzić nikogo" - chodziło mi właśnie o to by się nie kurwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co kiedy sie okaze ze maz ma seks w doopie, generalnie styknie raz na 2 tyg, ty sie gimnastykujesz a on raczy cie tylko palcem i dretwa pseudo podnieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coralick no właśnie dlatego najważniejszy jest dialog między dwojgiem osób, czego brakuje czego sie chce... ale wiem ze i to nie wystarcza, czasem niektórzy mają tak że poprostu MUSZĄ i nic się na to nie poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiece zdrady
obciążenia zwrotnego sytuacji są natomiast ci, którzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zgadzam się na zlo
moralne w związkach do psychiatry z sąsiedztwa czy popierasz schadzki z obcym facetem? jeśli tak,to jesteś wyzuta z zasad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria50
".....ale facet to proste zwierzątko, jeśli juz pójdzie na bok to tylko dlatego że mu w jajach buzuje" -DO AUTORA : a nam nic nie "buzuje" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak, jak ktoś poczuje zew krocza to płec jest nieistotna. wtedy nie wazne czy to mężczyzna czy kobieta, będzie kręcił i kombinował by ugrac coś na boku. wiem po sobie i po wieeeeelu kobietach które były w związku a które popuściły mi szpary :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×