Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marta Wolsza

Odmładzanie i regeneracja skóry

Polecane posty

Gość Marta Wolsza

Na rynku pojawia się coraz więcej urządzeń kosmetycznych. Niestety wiele z nich jest słabej jakoś lub nie wystarczają do przeprowadzenia bezpiecznych i skutecznych zabiegów. Gdzie w takim razie szukać odpowiednich urządzeń kosmetycznych? Warto zainwestować w profesjonalny sprzęt marki Glam Beauty, która oferuje urządzenia najwyższej jakości. Chcesz dowiedzieć się więcej? Koniecznie zajrzyj na http://www.glambeauty.eu/ Najlepszym urządzeniem w swojej dziedzinie, które przy zastosowaniu nowoczesnych technologii, gwarantuje skuteczność oraz powodzenie wykonywanych zabiegów. Polecamy również http://www.youtube.com/watch?feature=player_ embedded& ;v=bES13M7VRCw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto wykonywać zabiegi regularnie - wtedy nasze działania mają lepszy efekt. Ja chodzę na zabieg regeneracji skóry oraz głębokiego nawilżania do dr Szczepańskiej w Mielcu. Tak pielęgnowana skóra starzeje się wolniej i wygląda dużo lepiej. Polecam, bo moim zdaniem warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malika

Laski, zwiotczenie skóry to normalka, w pewnym wieku, trzeba wiedzieć po prostu jak przeciwdziałać, jak od lat ufam Pani Beacie Dethloff i jej też zaufałam przy likwidacji tego problemu i co? ZNÓW się nie zawiodłam! Trzeba chodzić do dobrych i zaufanych ludzi od medycyny! Taką właśnie jest Pani Dethloff i jej ludzie! FACHOWCY! Karboksyterapia to coś wartego uwagi u nich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila P

pełna zgoda co do słow Maliki, jak coś robić sobą, to u ludzi godnych zaufania! Ja też jestem fanką talentu ludzi z kliniki Dethoff! Oni po prostu nie próznują, szukają rozwiązan na każdy problem, też miałam problem ze skorą, taka wiotka była, ale dla nich to żaden problem! Szybka akcja, pare zabiegów karboksyterapią i po sprawie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom rozglądającym się za odpowiednimi produktami regeneracyjnymi polecam zajrzeć na stronę https://www.energy.sk/pl/ Firma ta oferuje produkty regeneracyjne o bardzo skutecznym działaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio będąc w gabinecie kosmetycznym lekarz mi polecił zeby spróbować delikatnie wypełnić zmarszczki - mam niewielkie ale jest taki delikatny wypełniacz który pozwoli wlasnie uzupełnić te nierówności a dodatkowo nawilży skórę na buzi. I faktycznie Restylane Skinbooster super wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×