Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hgg

DZIWNE TO CZASY KIEDY

Polecane posty

- bycie prawiczkiem czy dziewicą w wieku 25, a nawet 18 lat staje sie wstydem -każda kobieta musi być idealnie wygolona, bo inaczej jest "niehigienicznie" - żadna kobieta powyżej 60 kg właściwie nie powinna się pokazywać według niektórych na ulicy, a powyżej 90 to już chyba tylko zamknąć w ciemnej jaskini żeby "nie obrzydzać innych" -czasy gdzie większym powodzeniem cieszy się facet z grubym portfelem a nie z poczuciem humoru -czasy, gdzie można rozbić czyjeś małżeństwo, bo "własne szczęście jest najważniejsze" Chyba urodziłam się nie w tej epoce co trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też to dziwi a przynajmniej większość z twoich wymienionych pozycji... .Teraz laski pusczają się na prawo i lewo od 12 roku życia..kobiety to typowe materialistki żądne męża swojej najlepszej koleżanki..;)albo "sponsoring"??? ludzie bez zasad i skrupułów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wyobrażam sobie nie mieć
JA GARDZĘ STEREOTYPAMI,ŻEJĘ W/G SWOJEJ HIERARCHII WARTOŚCI. NIE GOLĘ CIPKI I MÓJ MĄŻ TO AKCEPTUJE ZYJE TAK,ŻEBY NIKOGO NIE KRZYWDZIĆ NIGDY NIE TKNĘŁABYM KOJEM ŻONATEGO ALFONSA--BRZYDZI MNIE TAKA OBŁUDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wiele dziwi w dzisiejszych czasach jak żyjemy, albo może nie potrafię innych osób zrozumieć?? Jak słucham starszych osób i ich opowiadań to mogę wywnioskować ze bardziej ludzie doceniali innych i nie byli tacy zawistni jak dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego trendy tworzone przez pedalskich projektantów mody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hgg- Nie zwalaj swojej nieatrakcyjnosci i niepowodzenia wsrod facetow na czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem nieatrakcyjna, wręcz przeciwnie, nie jestem samotna, mam rodzinę, ale to smutne jak traktują się nastolatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbjkn
gośka257 się oburzyła, bo sama wzięła się za żonatego, a z żonki zrobiła wariatkę, byleby kochaś zostawil dla niej żonke. pisała o tym na uczuciowych 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hgg- To w takim razie to o czym piszesz Ciebie nie dotyczy, wiec nie rozumiem czym sie podniecasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak się nie podniecać kiedy dziewczyna w wieku 16 lat waży 50 kg i mówi że jest gruba?! jak się nie podniecać jak młoda siksa odbija męża koleżance (ok, to się dzieje od zawsze) ale otoczenie wcale tego nie napiętnuje a wręcz mają ją za sprytną bohaterkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak odbiłaś męża, sorry, ale nie szanuję takich kobiet. Dla mnie to dziwki i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbjkn
14:57 [zgłoś do usunięcia]goska287 Dlatego, ze moze Cie po prostu tylko wykorzystywac jako odskocznie. Wiadomo zaniedbana, wrzeszcaca zonka itd. Ale wcale nie musi chciec sie rozwodzic, bo to jednak spore komplikacje. Nie mowie, ze od razu, ale po kilku miesiacach powinnac wymusic na nim jakas deklaracje. Moj obecny facet odszedl od zony po roku naszego romansu. gośka jesteś nic nie wartą ścierą. Nawet wolnego chłopa nie potrafiłaś sobie znaleźć tylko musiałaś odbić go jakieś żonce. Jesteś ścierwem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbjkn
15:02 [zgłoś do usunięcia]goska287 Ja zrobilam pierwszy krok i poczatek, pozniej samo sie potoczylo. W pozniejszym etapie pomoglam mu jeszcze podjac wlasciwa decyzje o odejsciu od zony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka co spadla z drzewka
bedzie koniec swiata jak nic i to niedlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda słów na takie kobiety... szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest kwestia oceny powierzchowniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chciałbym mieć tak
zacofanej żony jak ta hgg, nudna stara rura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacofana bo co? bo nie uznaję rozbijania małżeństw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhfhh
gośka ty pusta wywłoko, jeebana modliszko, egoistko, sram ci na ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się nazywa relatywizm moralny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbjkn
gośka probuje się wybielić i zwalić wine na zone, zreszta jak wszystkie kochanice :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbeubub76
hgg nie goli szpary i daje tylko po ciemku i nie robi laski bo to niegodne szanującej się kobiety, pewnie męża ma jakiegoś pedała bez jaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6982121
Sram ci do mordy jestem w tym dobry :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zdziwiłbyś się jakiego mam męża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbjkn
jbeubub76 a skąd wiesz, że jej mąż preferuje ogolone na zero? może akurat jemu odpowiada, co? poza tym nie wypowiadaj się na temat jej seksu, bo pod łóżkiem ich nie leżałeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×