Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szprotka w oleju

Co dzisiaj u Was na obiad ?

Polecane posty

U mnie wczoraj byla botwinka (osobno ziemniaczki z cebulka),pol zapiekanki ziemniaczano boczkowej(z niedzielnej kolacji)i tak dodatkowo salatka gyros. Na dzisiaj nie mam pomyslu,nawet nie wiem co mam w zamrazarce :P A u Was dzisiaj co dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie bigos, prosto z
zamrażarki :D Mniam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lak
ja mam młodą kapustę z koperkiem, ziemniaczki i hmmmmmmm nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinder niespodzziannka
Pulpety w sosie koperkowym z ziemniaczkami i mizerią A na kolację makaron z jagodami:)-Mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepiórki faszerowane kaszą gryczaną i grzybami- pierwszy raz robie, wiec nie wiem jak wyjda. Do tego fasolka szparagowa i sałata rzymska z vinegrete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrazy wołowe + młode ziemniaki + surówka z białej kapusty + sos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redziiaa
kinder niespodzianka - natchnelas mnie tymi pulpetami w sosie koperkowym. Mam w lodowce wszystkie skladniki. Do tego zrobie buraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawie u Was,ciekawie :) A ja dalej weny nie mam i pomyslu :/ Zaraz wypije kawke to moze mi umysl rozjasni :-P Mam troche fasolki szparagowej wiec bede probowala ja dzisiaj do czegos wykorzystac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna2805
hey:) ja mam ziemniaki z sosem pieczarkowym tylko mam problem za bardzo nie wiem jak go zrobić i czy pasuje jajko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triu
ja grzybow probuje sama nazbierac :P tylko nie wiem gdzie wiec zawze mam tylko kilka kurek i mroze, ale w ten sposob to bede pol roku zbierac, a mrozone to nie to samo :/ ja dzisiaj robie nalesniki z piersia, grilowana papryka kukurydza i serem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocet
dzis gołąbki w sosie pomidorowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jajko do sosu pieczarkowego :o ? Zalezy co kto lubi :) Nalesniki z takim nadzieniem brzmia przepysznie,a sarniny nigdy nie jadlam,dobre miesko? Grzybki?Na grzybki sami jezdzimy,oboje wychowalismy sie z mezem na wsi wiec mamy swoje rejony grzybowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolady wołowe, surówka z młodej kapusty i kluski śląskie. Ale bym zjadła sosu grzybowego, ale teraz nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oni ten towar mają
u mnie dzisiaj chińszczyzna właśnie idę sobie podgrzać wczoraj w nocy zrobiłam, dzisiaj tylko dogotuję ryż, surówkę mam kupną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chyba upieke kurczaka na butelce z piwem,tylko nie wiem czy znajde przepis,bo jak zwykle gdzies przesialam :/ I do tego pieczone ziemniaczki i jakas lekka surowka...ale jeszcze sie zastanawiam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja grzyby leśne sama zbieram.Jedynie kurki kupuje bo u nas nie rosną.Później grzyby susze, mroże i marynuje na zime. A jeśli chodzi o dziczyzne to znajomy poluje i dlatego często mam sarne lub dzika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj karkówka i ziemniaki pieczone wczoraj były łazanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Looona27
Dlaczego jajko i sos pieczarkowy nie pasuja? Znam mnostwo przepisow gdzie jajko i pieczarki sa polaczone. Salatka jajeczno pieczarkowa, albo jajka faszerowane nadzieniem z pieczarek i majonezu. Ziemniaki z sadzonym jajkiem i sosem pieczarkowym sa wedlug mnie jak najbardziej ok. Nie ma tu nic niestosownego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szprotko na oleju - smaczne jest takie mięso na piwie? nie miałam okazji spróbować a chętnie bym zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj idealny to
a ja mam pizze domowa. ser+cebula+pieczarki podduszone(nie przepadam za swiezymi na pizzie) z miesem mielonym+papryka czerwona a i szynka wedzona :) do tego sos czosnkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam zupe ogórkową z
ryżem i bigos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczak przepyszny :) Wbrew pozorom piwka nie czuc,miesko jest smaczniutkie,a co najwazniejsze nie jest suche.Ja do tego upieklam ziemniaczki i marchewke w talarkach,a oprocz tego ugotowalam fasolke szparagowa. Ja jeszcze nie probowalam laczyc jajek z pieczarkami,ale moze sprobuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×