Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lukrencja

czy mogę nie zgodzić się na poród SN 2 lata po cc?

Polecane posty

Gość lukrencja

cc z powodu polozenia miednicowego bylo czy moge na porodówce wymusić jakoś cc? czy zmuszaja do sn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allabama_majorka
możesz się nie zgodzić. Odstęp musi być minimum 2 ,5 roku od cesarki do sn. A i tak przeważnie kończy się to cc. Jeśli będą Cię zmuszać to powiedz lekarzowi, zeby Ci na piśmie dał, ze bierze pełną odpowiedzialność za Ciebie i dziecko. I wszelakie możliwe komplikacje bo Ty na sn się nie zgadzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukrencja
dzięki za odpowiedź... A znasz może szpital w warszawie, gdzie nie będą zmuszać do sn po cc? boję się, że moje skierowanie od gin prowadządzej (wpisała: stan po cięciu) to za mało :(slyszalam, ze lekarz na dyrzurze sam decyduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukrencja
*dyżurze nie wiem jak mogłam zrobić takiego bykola heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allabama_majorka
niestety nie jestem z Wawy ale to prawda, ze to lekarz ma ostateczne zdanie. Bo przecież siłą go nie zmusisz, zeby Cię pociął ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allabama_majorka
może wejdź na jakis temat i szpitalach w Wawie i tam popytaj dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie nikogo:)
nie twierdzę, że nasi lekarze sa nieomylni, ale nie sądzisz, ze nie tobie tu decydowac ? Ginekolog dala CI zaswiadczenie, takie jakie mogla CI dac, a co myslisz, ze lekarz dyżurny jakiś głupi jest i nie wie jakie sa standardy i na co zwrocic uwage ? Poza tym - na porodówke jeszcze sie nie wybierasz, wiec po co zawracasz sobie glowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smieszy mnie tostwierdzenie, ze learz ma sie podpisac, ze bierze za was odpowiedzialnosc jesli kaze jej rodzic sn :D Przeciez lekarz dyzueujacy zawsze bierze odpowiedzialnosc za swoja pacjentke. A na takie zagrozenie to kazdy lekarz wybuchnalby smiechem. Autorko, czemu kierujesz takie pytania do nas na forum a nie zapytasz lekarza prowadzacego ciaze??? Przeciez wiekszosc z nas nie wie takich rzeczy bo nie jestesmy lekarzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukrencja
moja gin prowadzaca wypisala mi skierowanie do szpitala na cc, wpisala :stan po przebytym cięciu cesarskim. tyle, ze ona nie pracuje w zadnym szpitalu jestem w 37 tc, moja gin wyleciala na wczasy, zostawila skierowanie ja sie po prostu boje, ze tym zaswiadczeniem beda kazali mi se d** podetrzec, bo to lekarz na dyzurze decyduje, jak pacjentka ma rodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukrencja
a moze jest tu na forum jakas dziewczyna w podobnej sytuacji, najlepiej z wawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euzebiaaaa
chyba jak masz skierowanie, to nie powinni ci nic zmieniac, chociaz ja czytalam, ze do dziewczyny ze skierowanim od okulisty zawolali okuliste i wykryl, ze nie ma zadnej wady i kazali rodzic sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablable bla
moja znajoma urodzila pierwsze dziecko CC, drugie chyba po 4 latach chciala SN i chyba przy parciu pekla jej od wewnatrz ta blizna po CC...krwotok itp, a ona jedna noga juz na drugim swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgfh
ty sobie możesz chcieć CC,a lekarze i tak zrobią swoje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka z sali miała skierowanie na cc ponieważ miała guza na tarczycy. I oni w szpitalu mają swoje konsultacje. Oczywiście przyszedł ich szpitalny endokrynolog. Powiedział, że jak najbardziej cc i nie mają prawa nawet do skurczów dopuścic. A Oni i tak krzywo patrzyli na to skierowanie i nawet jeden lekarz co przyjeźdżał tylko na dyżury z innego miasta, powiedział że jakby to od niego zależało to by rodziła naturalnie. Także patologia, miała skierowanie i to z poważnej przyczyny. Ich lekarz też to potwierdził a Oni i tak nie byli za cięciem. Miała termin na 15 października i w tym samym dniu zrobili jej to cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedź do szpitala i zapytaj. Koleżanka miała cc z tych samych wskazań co ty tyle ze była niecałe 2 lata po pierwszym porodzie, pojechała na madalińskiego i tam sie umówili na zabieg. Jedź i zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukrencja
o super, podjade na madalinskiego, tylko cholera pewnie na wizyte beda kazali sie zapisac, a terminy jak znam zycie na za 2 miesiace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ołłłłłłłłłłłłłłłłłll
jestem w podobnej syt i tez z wawy, macie jakies info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×