Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

masih ad-dajjal al-khóhik

co myślicie o tej sukience?

Polecane posty

Gość buddrys
jeżeli zgodzisz się umówić ze mną na kawę i wskoczysz w te ciuchy to Ci powie, czy fajnie wyglądasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RoważnaKasia
SUKIENKA WYGLĄDA JAK USZYTA Z BABCI ZASŁONY,BUTY OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat wyniki
sliczna sukienka, sliczne buty, chociaz kolor sukienki jak dla mnie sredni, ale moze niekorzystnie na zdj wyglada.. a nie ebdzie zbyt mdlo, gdy buty beda nude? moze jednak czarne jak do tej sukienki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RoważnaKasia
ZRESZTA JAK MASZ 50 LAT TO SUPER ,UBIERZ SIE TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buddrys
moim zdaniem, jeżeli masz ciemną karnację, ciemne włosy lub nawet krucze to w tej sukience będziesz wyglądać świetnie i czarne buty do kompletu a skoro kolor sukienki wzbudza ciekawość to oznacza, że jest bardzo oryginalna , to jakby róż z domieszką pomarańczy - tak to widzę , fajnie będziesz wyglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lqqqqq
kolor sukienki jest okropny, mdły i bez wyrazu, będzie zlewał się z ciałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem... Niechętnie patrzę na podwyższanie poprzeczki; z reguły jest to zbyt ryzykowne :classic_cool: Dobranoc :P🖐️ PS. Doceniam fakt, że żyjesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnić idę dopiero teraz 😴:O I nie ma opowiadania :( A już się nastawiłem na przedspaniową lekturę na dobry sen 😠 No trudno. Na szczęście jestem cierpliwy :classic_cool: Miłych und zapamiętanych snów 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wczoraj kupilam sobie podobna do twojej w kolorze czarnym, ale ma 3/4 rekaw. a ta pomaranczowa boska - super modna w tym sezonie! do tego ubralabym czarne buty bo te nude beda wygladac mdlo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×