Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ropusza

którego wybrać?? Szczyt,Broma,Skupin,Kubasik,Pastucha ???

Polecane posty

Gość Ropusza

którego wybrać?? Szczyt,Broma,Skupin,Kubasik,Pastucha ??? Czy jest ktoś kto robił u tych lekarzy nos? Który z nich robi jak najmniejsze najbardziej kobiece noski? Czy u dr Szczyt faktycznie opłaca wydać 13 tyś za totalną korektę nosa? Doradzajcie coś bo tak naprawdę to nie ma nigdzie jednoznacznych opinii a i kryptoreklam na forach od groma i ludzi tylko w blad wprowadzają i życie niszczą..Obstawiam ze dr Szczyt to pewniak bo o nim chyba narazie zadnej opinii negatywnej nie widziałam..ale drogo..a inni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba dr.
stepniewski jest dosc dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ropusza
świetnie..kolejne nazwisko do wygooglowania :] Dobrze by było jak by ktos mi polecił takiego co słucha czego chce pacjent anie po swojemu wedle uznania robił. Moge dać 2 razy więcej kasy ale żeby ktoś to zrobił naprawdę dobrze chociaz jak wiadomo cen nie zawsze znaczy jakość. Bede wdzięczna za każdą opinie..najlepiej osoby która operacje przeszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba dr.
poczytaj sobie forum beautywpolsce tam masz multum zdjec ludzi po operacjach u roznych lekarzy i opinie autentyczne a nie sciema jak tu na kafeteri.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ropusza
no raczej Stępniewski ma niezaciekawe te opinie..czekam na opinie o tych których wypisalam w temacie jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba dr.
na beautywpolsce szczyt ma same pozytywne opinie.a u reszty lekarzy znajdziesz i pozytywne i negatywne.zalezy,jak lezy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucha 1
A co sądzicie o chirurgach z Krakowa albo z Katowic, czy ktoś ma jakieś informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucha 1
Kogo polecacie z chirurgów plastyków od korekty nosa w Krakowie. Kto miał kontakt z dr Muraszko- Kuźma lub dr Chrapustą. Pszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romea
Ciezko mi sie wypowiedziec odnosnie korekcie nosa, bo mialam inny zabieg, ale w kazdym razie dr. Pastucha wywarl na mnie bardzo pozytywne wrazenie. Przemily czlowiek,, jestem mu bardzo wdzieczna za poprawienie mojego wygladu a co za tym idzie samopoczucia. Warto sie wybrac przynajmniej na konsultacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak robi skupin
co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaw29
to nie spam! Rutyna, pośpiech, chęć szybkiego zarobku. Blizny średniej jakości jak na lekarza artyste. Kontakt telefoniczny, nie istnieje. Raz się uda operacja a raz sie nie uda, u mnie akurat nie wyszło. Bardzo chciałam, za mało specjalistów odwiedziłam, teraz wiem ze innym pomylki zdarzaja sie rzadziej. Jeśli moglabym cofnać czas, zrobiłabym to bez wahania, nie skorzystam juz z usług Kubasika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak masz rację w Poznaniu tylko nie do Kubasika . To co piszesz o nim to czubek góry lodowej, tylko liczy się kasa reszta nie istotna. A do tego jest słabiutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivi1214
Ja robiłam piersi u dr Pastuchy plastyke z powiekszaniem i wyszły złe :-( a ze mną była operowana dziewczyna ( nos ) z która mam kontakt. To jest już 8 miesięcy po i przez nos nie może oddychać, jedna dziurką jest bardziej zapadnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybieram się do Dr Michała Krawczyńskiego. Wydaje mi się bardzo kompetentny. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amandaa
Interesują mnie opinie na temat doktora Michała Krawczyńskiego. Chce poddać się operacji nosa , czy on jest dobry jeśli chodzi o nosy. No internecie głównie reklamuje się jako laryngolog , ale ma dużo pozytywnych opinii o operacjach plastycznych nosa. Jest on z wykształcenia chirurgiem plastycznym? Gdzie przyjmuje? Ile kosztuje u niego totalna korekta nosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prakseda_
moze za to slyszalas? nie wszystko trzeba widziec poza tym to nie ameryka za bledy w sztuce lekarskiej sie nie odpowiada jesli te bledy sa robione na nfz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia8035
Kto pomorze?potrzebna liposukcja nóg.cele zdrowotne jezeli chce funkcjonowac:(diagnoza lekarzy brzmi obrzeki tłuszczowe.schudnąć się nieda.trzeba chirurgicznie.kto poleci lekarza?chirurga plastyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może nie chirurga plastyka, a chirurga ortopedy poszukaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej , ja akurat szukam kogoś od powiekszania piersi - slyszałam ze kubasik jest chyba ok? moze ktos sie orientuje ?? Nosek miałam u krawczynskiego i jest bardzo dobry w tym poczytaj komentarze na wizazu albo bebeauty w polsce. Ja wybrałam go po zdjeciach na stronie i Tobie tez radze tak wybierac lekarza po noskach jakie Ci sie konkretnie podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc2222
uwazajcie na dr chrapuste, zrobila specjalizacje po znajomosci i wiele ludzi spieprzyla operacji, nie polecam. mam już grupę ludzi i planujemy pozew sądowy, gdyby ktoś był zainteresowany zapraszam do kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościnnie-ona-

Dr. Kubasik- tylko na ksie mu zależy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aida00

Polecam dr Dominika Boligłowę z Krakowa. Nie pracuje w tv i nie szaleje w mediach ale na własnej skórze się przekonałam że dobry fachowiec, bo naprawił mi nos po "znanym specjaliście", który chyba tylko mnie znieczulił i złamał nos. Także sława nie ma tu nic do rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna

W Krakowie polecam Pabiańczyka, uważam że jest świetny, poprawiał mi powieki górne. Na konsultacji nie śpieszył się, wyjaśniał dokładnie co i jak a sam zabieg też wyszedł genialnie moim zdaniem. Na południu to chyba najlepszy chirurg, bo przez ręce kilku już w życiu przeszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszpecona przez Skupina

Wydalam 10 tyś po to by ten chirurg mnie oszpecił. Nos wygląda tragicznie, jest krzywy, asymetryczny, z lewej strony wklęsły a z prawej wypukły i do tego nie spełnia swojej funkcji. Cierpię na suchy nos i niedrożność otwarta nosa. Mój komfort życia znacznie się obniżył, zdrowie się pogorszyło. Nie mogę normalnie spać w nocy, w ciągu dnia jestem zmęczona i osłabiona. Gdybym wiedziała, co mnie spotka, nie zdecydowałabym się na operację nosa. Nos operowany wygląda znacznie gorzej niż mój nos naturalny. Wygląda bardzo źle i sztucznie. Nie pasuje do mojej twarzy i zaburza jej symetrię. Nie polecam tego lekarza i nie polecam operacji plastycznych nosa, które zamiast poprawiać kształt i funkcję, psują nosy. Do tej pory wydalam kilka tysięcy na leczenie i wizyty u laryngologów. Nie wiem, co mnie jeszcze spotka w przyszłości. Bardzo żałuję operacji nosa. To była najgorsza decyzja mojego życia, która sporo mnie kosztuje. Musiałam zrezygnować z wielu aktywności, uprawiania sportów, życia towarzyskiego i podróżowania. Nie wiem, czy mój nos kiedykolwiek wróci do zdrowia, czy błona śluzowa się odbuduje, czy moje życie wróci do normalności. Gdybym miała taką możliwość raz jeszcze, nie zdecydowałabym się na operację nosa, a pieniądze zainwestowałabym znacznie mądrzej, w podróże. Reasumując zapłaciłam 10 tyś po to by wyglądać gorzej, czuć się gorzej i stracić zdrowie, które przed operacją było zawsze doskonałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×