Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kocham muzykę Angelo Mike

Kobiety jak dbacie o stopy? Jaki krem do stóp?

Polecane posty

Gość gość
A ja robie rak. Suche stopy scieram pilnikiem do stop. Kremuję ziają ze stopką i jest cacy. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika 123
Na suche stopy najlepszy moim zdaniem jest krem z Neutrogeny dla suchych i zniszczonych stóp. Nie tylko jest świetny ale również nie kosztuje dużo w porównaniu z kosmetykami innych firm. Krem ten, a także wszystkie inne z tej serii można znaleźć na następującej stronie: https://neutrogena.com.pl/site/produkty/ProductsFilter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno niezbędny jest pumeks kosmetyczny. Każda z was, która chce mieć gładkie i ładne stopy powinna się w niego wyposażyć. Zajrzyjcie na stronę www.pumeks.pl Firma ta zajmuje się sprzedażą tego typu pumeksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

O moje stopy dbają dziewczyny z http://www.kosmetyka-podologia.pl chodzę regularnie na zabiegi i jestem bardzo zadowolona z usług jak i z atmosfery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melwinka

Stopy należy codziennie kremować a wtedy zawsze będą gładkie i miękkie.  Ja używam pumeksu w kremie nivelazione i kremu nawilżającego w sprayu. Zaraz będziemy odsłaniać stopy więc już pora za nie zadbać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygodda

Codziennie należy stopy nawilżać i wtedy zawsze, cały rok będą miękkie i gładkie  :) Nivelazione ma dobre kosmetyki do pielęgnacji, ja używam regularnie i nie mam problemu ze stopami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka

Nie lubię stosować kremów, szczególnie w lecie jak jest gorąco, noga szybko mi się poci, koleżanka poleciła mi skarpetki nawilżające z olejkiem kokosowym z Sholla, naprawdę dają radę, stopy są miękkie i gładkie, ale nie tłuste. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alisne

Też lubię te maski w skarpetkach z Scholla, uważam je za swoje tegoroczne kosmetyczne odkrycie. Świetnie nawilżają stopy, naprawdę dwudziestominutowa aplikacja mocno regeneruje i nawilża stopy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goosc

Ostatnio furore robią kremy do stóp z mocznikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elzbaa

 Ja stosuję do stóp nagietkowy krem marki HB.  naprawdę fajny to jest produkt bo nie dość że super nawilża,  łagodzi popękane pięty to jeszcze ładnie pachnie i skóra później taka delikatna jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luzka

Regularny pedicure to podstawa :) Zadbane pięty i schludne paznokcie. Na ciepłe dni stosuję też Dermaline od Avy, to chłodzący krem do stóp z miętą, bardzo fajnie odświeża i łagodzi podrażnienia - wiadomo, jak to w lecie, stopy dużo bardziej puchną przy wysokiej temperaturze. Ten kremik daje fajną ulgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna jest linia do pielęgnacji stóp z Bielendy- Minty Fresh Foot Care. Bardzo dobra seria do pielęgnacji stóp, szczególnie polecam ten krem antyperspirant odswieżajaco-wygłdzający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest kilka fajnych kremików od mizon, do stóp w skin79!! mam nadzieję, że pomogłam! 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×