Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kocham muzykę Angelo Mike

Kobiety jak dbacie o stopy? Jaki krem do stóp?

Polecane posty

Gość gość
Ja używam kakaowego kremu do stóp. Jest to kosmetyk organiczny. Bardzo fajnie pachnie, tak bardzo naturalnie. Szybko nawilża stopy i nawet z suchymi piętami sobie poradził :). Można go używać w lecie, bo nie pocą się po nim stopy. Nawet znalazłam w internecie test tego kosmetyku http://www.goodies.pl/blog/kakaowy-krem-do-stop-organic-cocoa-z-planeta-organica-kosmetyczny-test-9/, jak chcecie poczytać to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze gdy biorę prysznic używam pumeksu i na noc smaruję stopy kremem nie zwracam uwagi na producenta czy rodzaj kremu, bo każdy jest dobry- przy systematycznej pielęgnacji nie są potrzebne jakie mega super wypaśne kremy, przeważnie biorę z tych tańszych raz w tygodniu robię stópkom kąpiel z dodatkiem soli albo czegoś co je zmiękczy, robię peeling często razem z jakąś ekstra maską na nie(to często są saszetki-dwupaki) i kończę pedicurem, zawsze mam pomalowane paznokcie na stopach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she a
Zgadza się, systematyka to podstawa, a pumeks jest absolutnym niezbędnikiem, ale jeśli ktoś ma problem, z nadmierną tendencją do rogowacenia i przesuszu, to krem odgrywa rolę. Ja potrzebuję preparatów treściwych, np. sqiniqa - z masłem shea i olejem jojoba, który tworzy na powierzchni skóry film ochronny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaais
mi pomaga Eveline z mocznikiem. miałam ciągle suchą skórę na pietkach i to jedyny krem, który zlikwidował problem. ładnie wygładza, ale trzeba mieć cierpliwość i stosować go systematycznie...zresztą jak każdy inny pewnie. plusem jest też cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrodyta85
używam kremu z lanoliną do stóp i jestem z efektów bardzo zadowolona. kupiłam na www.newbay.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie bardzo odpowiadają wyroby firmy kosmetycznej http://scananida.com.pl/ mają serię kosmetyków do stóp, ja korzystam z ich kremu przeznaczonego do suchej i szorstkiej skóry stóp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio na suchą skórę stóp wypróbowałam domowy peeling :) składniki: 2 łyżki soli kuchennej, dowolna sól do kąpieli, troche żelu pod prysznic, troche dowolnego olejku (ja użyłam jakiejś mieszanki) i masło do ciała (moje było kiwi i karambola chyba farmony). Oczywiscie wszystkiego to tam na oko pododawałam, wymieszać dokladnie trzeba i odstawić na chwilke. Pod prysznicem zmoczyć stopy, nasmrować peelingiem i ten co będzie w wannie potrzec troche stopami o niego. Zmyć dokladnie i potem ewentualnie można posmarować kremem (ja akurat nie smarowałam bo taka fajna skóra sie zrobiła :) ). A co do kremu ja do stóp używam własnie masła do ciała kiwi i karambola od farmony :) jestem bardziej zadowolona niż jak stosowałam kremy własnie do stóp. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Dorota
Ja używam Intensywnej kuracji Lanolinowej do stóp z miodem Manuka i jestem z tego kremu bardzo zadowolona. Kupiłam go na www.newbay.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandruniea
Polecam pilniki do stóp i paznokci www.tvmarket24.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim krem z dużą zawartością mocznika. Po drugie porządne opiłowanie paznokci - sama łapię się na tym, że nie przykładam się do porządnego piłowania paznokci u stóp zimą, bo ich nie widać,a przecież one tak łatwo wrastają (ja przynajmniej mam taką tendencję). Tu polecam elektroniczny pilniczek Scholla z wymiennymi nakładkami, szczególnie jeśli ktoś nie przepada za ręcznym piłowaniem paznokci. Do tego bawełna, bawełna i jeszcze raz bawełna, no i oczywiście wkładka w butach ze skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota105
Jest tyle kremów do pielęgnacji stóp że głowa mała. Ja używam produkty Flos-lek i sobie go bardzo chwalę. Mega nawilża i wygładza skórę stóp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka007 2012.08.22 A ja będąc w Rossmanie kupiłam sobie krem do stóp niebieski marki Evree. Generalnie marka nowa i postanowiłam nowość wypróbować. Pieknie pachną a teraz ciężko jest mi się położyć jak stóp nie pokremuję x Też używam, teraz już nie nowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na bardzo szorstkie pięty dermatolog polecił mi krem Squamax, stosowanie wg ulotki, ale bez zmywania, choć tam zalecają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belanna Torres
spróbuj krem Foot Care Floslek. Mały rozmiarem, wielki duchem i naprawdę skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlina
\\najlepszy do stóp i nie tylko, to olej kokosowy-stosowany regularnie co wieczór na umyte stopy. Sprawdzone przez lata, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy do zapisu do szkoły Policealnej Delta Edukacja na kierunek Technik Usług Kosmetycznych! Wiedza, którą u nas zdobędziesz pomoże Ci zadbać o urodę na najwyższym poziomie! Nauka trwa dwa lata i jest całkowicie bezpłatna! Zapraszamy do zapisu już dziś! ul. Szewska 17/1 Kraków Pozdrawiam - Delta Edukacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćobuw
Może zacznij nosić jakieś obuwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja skarpetki złuszczające i zwykły krem do ciała Nivea, stópki jak u niemowlaczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam masło shea rewelacyjne na twarde skórki na stopach natychmiast je zmiękcza są jak u bobasa bardzo dobrej jakości masło shea butter jest do kupienia w sklepie http://www.shea.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staram się nie używać pumeksu do stóp, bo dla mnie zbyt agresywnie ściera. Lubię raz na jakiś czas zrobić sobie kurację skarpetkami złuszczającymi. Miałam te od L'biotiki, a teraz kupiłam skarpetki eksfoliujące od Bielendy. Efekt złuszczenia jest bardzo dobry, bo skarpetki mają w składzie trzy kwasy: glikolowy, mlekowy i salicylowy oraz 5% stężenie mocznika. Około półtora tygodnia po takiej kuracji skóra stóp jest na prawdę miękka i gładka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam od zawsze duży problem z bardzo suchą skórą stóp i używam tylko kremów do stóp z mocznikiem. Ostatnio kupiłam krem do stóp i pięt z mocznikiem od Bielendy z serii Happy End. Smaruję nim stopy codziennie na noc i zakładam skarpetki. Regularnie stosowany zmniejsza twardość skóry stóp, skóra nie jest taka szorstka, a naskórek tak mocno zgrubiały i skłonny do rogowacenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesia35
Ja ostatnio odkryłam krem firmy Amaderm, w czerwonym opakowaniu, regenerująco- złuszczający i powiem Wam że jest na prawdę świetny. Pięty bardzo mi pękały, nie mówiąc już o tym że to boli:( Stosowałam kilka innych firm ale ten jest godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Stopy to był zawsze mój problem ale od kiedy kupiłam zestaw [płyn do moczenia i krem ]moje stopy są gładkie jak aksamit do tego krem na zmeczone nogi i mam pełny relax.A wszystko za parę złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia361
Dziewczyny polecam krem do stóp ze 30% stężeniem ja stosuje z firmy amara( w czerwonym opakowaniu ) poleciła mi pani w aptece, już po pierwszym zastosowaniu widziałam różnicę a od dawna walczę z suchymi piętami. Polecam bo w końcu robi się coraz cieplej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjula
ja polecam krem do stóp marki sylveco http://www.topdrogeria.pl/dlonie_nogi_stopy/regenerujacy_krem_do_stop_skora_sucha_zniszczona_popekana,11221.html, świetnie regeneruje zniszczoną w tych miejscach skórę, a u mnie niestety często się to zdarza bo moja skóra po prostu taka jest, stosuję go na zmianę z olejem kokosowym na noc i jest rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×