Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kocham muzykę Angelo Mike

Kobiety jak dbacie o stopy? Jaki krem do stóp?

Polecane posty

Gość miriammmmm
Ja używam kremu do stóp L;Occitane - bardzo fajny i skuteczny ;) Jest wydajny - jedna tuba wystarcza mi na bardzo długi okres czasu. Mam je zresztą dwie - jedna dużą w domu, drugą miniaturkę w torebce ;) A sam krem fajny - w porównaniu do innych kremów do stóp bardzo dobrze nawilża oraz nie ma nieprzyjemnego, chemicznego zapachu - pachnie delikatną lawendą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Pilarix.dostępny w aptece.działa cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam przez internet balsam rozmarynowy do stóp niemieckiej firmy HB. Jestem mega zadowolona. To str.http://hbkosmetik.pl/ , może i wam się spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypumeksuj stopy.umyj.i ba grubo posmaruj kremem glicerynowym.naloz woreczki na stopy a ba to skarpetki i spac.na drugi dziwn stopy miekkie i nawilzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tylko suchą czy suchą i twardą skórę? ja miałam jedno i drugie i ostatecznie użyłam maski skinlite i pozbyłam się problemów :) to jest jakaś nowość w polsce, siostra z UK mi poleciła :) ogólnie rewelacyjne działanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam MAX ULG świetny krem do stóp ,do kupienia w aptece.Niedrogi i bardzo skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko regularne tarkowanie i codzienne używanie kremu, najlepiej specjalistycznego z mocznikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamaraiks
A jakie kremy polecasz bo nie używałam takich naturalnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamaraiks
ok, dzięki, poczytam sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam Callusa, jest dostępny tylko w aptekach ale warto go poszukać bo potrafi zdziałać cuda ze stópkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolka45
Nagietkowy krem do stóp z HB. Zapobiega rogowaceniu skóry, a to był mój największy problem. Poza tym dobrze nawilża i sprawia, ze skóra stóp jest delikatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam Lirene krem maska 2w1 STOP rogowaceniu z 30%-ową zawartością mocznika :) Wcześniej używałam podstawowej wersji kremu ale chyba wycofali ją. Maska ma specyficzny zapach ponieważ zawiera olejek z drzewa herbacianego ale ja go akurat lubię :) I stópki mam po nim gładkie, żadnych pumeksów i pilingów, no, od czasu do czasu pilnikiem przejadę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam krem z rossmana Fuss Wohl 10% mocznika (niebieska tubka). Działa rewelacyjnie. Moja mama miała okropnie popękane pięty i smarując codziennie tym kremem pozbyła się problemu zupełnie. Ja dbam o stopy regularnie. Raz na 2 tyg. moczę długo w soli. Co 2 tyg. piłuję tarką lub gruboziarnistą polerką pięty i miejsca z grubszym naskórkiem. Raz lub dwa razy w tyg. nakładam ten krem i zakładam bawełniane skarpetki na noc i to tyle. U mnie to wystarcza. U mojej mamy po pozbyciu się problemu również wystarcza smarowanie raz-dwa w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam domowy cynamonowy peeling stóp Składniki: •1 łyżeczka cynamonu •2 łyżki miodu •1 łyżka brązowego cukru Wszystkie składniki dokładnie wymieszaj. Wmasuj tak przyrządzony peeling w stopy, a po masażu, opłucz nogi wodą i wsmaruj krem do stóp. Cynamon ma właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne, a przy tym piękny zapach, który zadowoli Twoje zmysły. Miód działa wygłądzająco i oczyszczająco. Połączenie cynamonu i miodu zapewni Ci gładką i delikatną skórę stóp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BellaP
Ja używam kremu do stóp z imbirem i olejkiem pomarańczowym od Laboratorium Ava. Jest to mój ulubiony krem do stóp :) Bardzo dobrze nawilża i do tego ładnie pachnie. Najlepiej sprawdza się teraz kiedy jest zimno, ponieważ działa rozgrzewająco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku postanowiłam, że przed urlopem wezmę się za swoje popękane pięty. W drogerii polecono mi krem na bazie naturalnych składników http://scananida.com.pl/pl/produkt/70/74 już po kilku użyciach widzę znaczną poprawę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej to wybrać się czasami do dobrej kosmetyczki. Profesjonalnie zrobiony pedicure, do tego masaż oraz peeling stóp i naprawdę stopy będą wyglądać super. Polecam Gabinet Wyspa Piękna we Wrocławiu, gdzie właśnie takie zabiegi wykonują. Szczególnie ważne jest to latem, gdy częściej chodzimy na basen i plaże, a przede wszystkim zakładamy sandałki i zaniedbane stopy nie prezentują się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o stopy, to ja sobie na trenie kiedyś zamówiłam takie perłki - kuleczki do kąpieli stóp. Są rewelacyjne naprawdę. Super regenerują stopy, szczególnie po całym dniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she a
Codziennie pumeks pod prysznicem a na noc genialne serum bezwodne sqiniqa i skóra stóp pięknieje z nocy a noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sanderka
Ja używam kremu z lanoliny i miodem Manuka :) dla mnie jest dobry :) www.newbay.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she a
Dla mnie kremy są zbyt lekkie - moja skóra stóp wymaga konkretnej pielęgnacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Tamara75
Używam Intensywnej kuracji lanolinowej do stóp z miodem Manuka i jestem bardzo zadowolona szybko się wchłania i jest wydajny :) www.newbay.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she a
o rany, ale te zabiegi to wymagają kilku preparatów! mam za mało miejsca na stoliku nocnym na takie cuda! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od miesiąca stosuję krem organiczny Planeta Organica z masłem kakaowym. Przeczytałam o nim tutaj http://www.goodies.pl/blog/kakaowy-krem-do-stop-organic-cocoa-z-planeta-organica-kosmetyczny-test-9/ i kupiłam. Bardzo ! Bardzo! bardzo dobry! Tylko raz przez ten miesiąc użyłam pumeksu do pięt. Stopy mięciutki i delikatne. Jeszcze ważne jest to, że nie pocą się po nim stopy, bo jest dość lekki i dobrze się wchłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×