Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kocham muzykę Angelo Mike

Kobiety jak dbacie o stopy? Jaki krem do stóp?

Polecane posty

Dla mnie najlpsze i bardzo dobra cena Jerelia.pl pięty i stopy bardzo delikatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjoyy
Najlepszy jest krem do stóp z imbirem i olejkiem pomarańczowym od Avy. Spisuje się rewelacyjnie :) Szybko nawilża i wygładza stopy oraz działa rozgrzewająco, co jest ważne zwłaszcza teraz kiedy na dworze znowu coraz chłodniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxitaxi
Dobry krem to jedno, a kompleksowa pielęgnacja to drugie. Nawet najlepszy krem do stóp nic nie da, jeśli pięty będą szorstkie i suche. Ja najpierw moczę stopy w ciepłej wodzie z dodatkiem soli do kąpieli, potem usuwam twardą skórę pilnikiem elektronicznych Scholla Velvet Smooth (jest naprawdę dokładny ), a na koniec nakładam grubą warstwę kremu do stóp z dużą zawartością mocznika. Staram się taki zabieg przeprowadzić raz na tydzień/dwa tygodnie. I wcale nie trzeba chodzić do profesjonalnej kosmetyczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam ten pilnik elektroniczny Scholla. Tylko, że ja nie moczę stóp przed usuwaniem naskórka. Zdecydowanie lepiej działa na moje stopy jak są suche. Widzę też i czuję gdzie zaczyna się normalna skóra i kiedy przestać go używać. Potem idę się kąpać, tradycyjnie raz w tygodniu robię sobie dłuższy odpoczynek w wannie - z muzyką, albo dobrym filmem. A potem na stopy też gruba warstwa kremu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja używam kosmetyków http://acerin.info.pl , polecam calutką serię, nie umiem okreslic ktory kosmetyk najlepszy, wszystkie są super. na stronce znajdziecie opisy do czego co słuzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam z tej serii Comfort od Bielendy skarpetki złuszczające i jestem pod wrażeniem. Pozbyłam się zrogowaceń (bo odcisków nie miałam) i stopy są naprawdę gładkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaryK90
A ja używam masek na tkaninie od L'biotica - w zasadzie to dwóch. Pierwsze stosuję maskę złuszczającą, która czyni z moimi stopami cuda. Cała ta sucha skóra schodzi płatami. Później stosuję maskę regenerującą z masłem shea, wyciągiem z mięty i bodajże jabłka. Jak dla mnie to w zupełności wystarczy, powtarzam taki zabieg raz na miesiąc i mam naprawdę fajne stópki. Skóra jest miękka i taka delikatne. Dziewczyny polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam problem z suchymi stopami, najbardziej przeszkadzało mi to w nocy. Pani w aptece poleciała mi krem z mocznikiem Linourea. Działa rewelacyjnie! zmiękcza i nawilża a w dodatku kosztuje niecałe 10 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaruss
Ja używam pianek Podocare - pomagają i na suche stopy, i na te, które szybko się pocą. Polecam kosmetyki z hurtowni kosmetycznych, bo są bardziej skuteczne, profesjonalne. Opłaca się z tych internetowych (np. http://www.cosnet.pl/), bo często mają promocję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam podobny problem, moje stopy były tak suche, że nie ptrafiłam zasnąć w nocy, a każdy krem działał tylko chwilowo. W końcu pomógł mi krem z mocznikiem linourea, bardzo dobrze się wchłania i nawilża na kilka godzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyganeczka29
Bardzo fajny jest jeszcze krem Natura Care intensywnie nawilżający. Ja po codziennej higienie stóp go używam i efekt jest bardzo dobry. Na początku dość szorowałam tarką zrogowaciały naskórek potem już tylko krem. Już nie mam potrzeby ścierać, skóra pięt jest miękka i delikatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie chodzę na pielęgnacje stóp i pedicure do Rituals SPA. Tam mi zawsze panie elegancko wszystko zrobi, że stópki mam gładkie jak u niemowlęcia. Polecam! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz przede wszystkim zadbać o stopy i lepiej je pielęgnować. Proponuję zacząć od kąpieli, do ciepłej wody dodaj trochę soli morskiej (albo octu) i lawendy. Użyj pumeksu albo sholla żeby pozbyć się zrogowaciałej skóry. Raz na jakiś czas rób sobie peeling, możesz kupić gotowy w drogerii albo zrobić samemu, np. zmieszaj cukier z oliwą z oliwek i sokiem z cytryny. Z kremów ja używam codziennie Linourea z mocznikiem, bardzo dobrze i dlugotrwale nawilża więc mam spokój z suchymi stopami na kilka godzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wam polecam doktora Sokołowskiego. Zajmuje się on problemem haluksów i stóp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drostka
Mnie maż w prezencie kupił takie skarpetki złuszczające do stóp Epilfeet. Trafił zestaw dla dwojga więc pomyślał, że mi się pomysł spodoba ;) Bardzo mi taka forma podpasowała, bo rzeczywiście widze jak moje stopy się wygladziły i są dużo bardziej delikatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam kremów zawierających mocznik i srebro. Mocznik nawilża i zmiękcza suchą skórę, srebro jest antybakteryjne; np. Sanamed ze srebrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moczenie stóp w wodzie z dodatkiem specjalnych soli lub płynu allpresan. Używam kremów w piance z mocznikiem firmy Sanamed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka235
polecam zakup masażera do stóp, jedna sprawa, że bardzo relaksujące, a druga że wybrałam sobie taki w sferisie, w którym są obrotowe nakładki do peelingu- później smaruję zwykłym tłustym kremem, wkładam skarpetki- te zabiegi mi wystarczają żeby miec ładną skórę na stopach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nerro24
@drostka, gdzie kupujesz takie zestawy dla dwojga? Byłam ostatnio w Sephorze, ale akurat tylko damskie mieli. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babbinka
dziewczyny, na stronie producenta jest sklep, tam mają promocje zestaw dla dwojga za niecałe 70 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doin
Ja z dużą przyjemnością stosuję krem Foot Care Floslek. Moje stopy bardzo go lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×