Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak z ciekawości

Jakie macie wykształcenie:

Polecane posty

Gość taa jaaasneeeeeeeee
wszyscy z wyzszym i wykształceni. Kafe to elita naszego narodu - kasiaste i z wykształcenim. Ideały chodzące! skąd więc tu tyle byków w wypowiedziach, hamstwa i prymitywizmu? Hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VVSS
Przecież nie od dziś wiadomo, ze tutaj siedzi śmietanka towarzyska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka12345
policealne zawodowe- terapeuta zajeciowy teraz robię Collegue z języka angielskiego ESOL, jestem na drugim roku pracuje w wyuczonym zawodzie jako terapeuta z tym, ze w UK. W Polsce za mało płacili ;)) kocham swoja prace.. za dwa lata jak dziecko troszkę odchodzi wybieram sie po skończeniu ESOLU na poloznictwo. Oczywiscie w UK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka12345
sorka, miało byc odchowam- autokorekta w telefonie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamąByć
wyhodować mozna kurczaki :) dzieci sie wychowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magister pielęgniarstwa , drugi rok specjalizacji ratunkowej . Pracuję w zawodzie , oddzial anestezjologii i intensywnej terapii. Praca malo platna i ciężka ale za to na stałą umowę, z jakimś tam socjalem, z płatnym urlopem wypoczynkowym, macierzyńskim.. Dorabiam prowadząc kursy z zakresu udzielania pierwszej pomocy w szkołach nauki jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smoothyx
średnie z maturą a po wakacjach policealna szkoła medyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka und śmiechulinka
Jestem młodą księżniczką wesołą z USA! Mam 15 lat i zarabiam 489 milionów dolarów rocznie! Mój stary mnie spłodził pijany na libacji, gdy miał 16 lat! On nawet nie wie co to jest prezerwatywa! Matka moja go na ciąże naiwniaka und frajera and lenia & troll'a tego złapała! Był na miejscu to go skusiła, uwiodła i dała się mu zapłodnić! Młodzi i szaleni byli! Tylko ruchanko się liczyło im wtedy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po studium psychologicznym www.psychologia.org mogę śmiało powiedziec, ze to studium wiele zmienilo w moim zyciu, na plus oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W*********j z ta reklamą . Ja mam po ekonomii w tym roku się doktoryzuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lpcstr
Wykształcenie - fizyka, mgr. Zawód - programista, specjalizacja systemy sztucznej inteligencji, ale hobbystycznie sterowniki przemysłowe. I pomyśleć, że miałem być tłumaczem przysięgłym języka rosyjskiego, taka rozkmina gdy wybierałem kierunek studiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podstawowe,pracuje w "zawodzie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×