Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak z ciekawości

Jakie macie wykształcenie:

Polecane posty

Gość omatulu
wyższe, psycholog, w zawodzie, ale własna firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala niezalogowanaa
wyzsze, edytor/wydawca pracuje w zawodzie, branza poligraficzna i media, kocham swoja prace:) nie narzekam na zarobki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggfdsrew
ja mam podstawowe ;( niestety zaszłam w ciaże w ogólniaku i moja kariera sie zakończyła,pracuje jako pomoc w przedszkolu,będe teraz na 2 roku w szkole zaocznej średniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala niezalogowanaa
evaDrzazga Kurcze nasz kraj to wykształceni ludzie,szkoda że nie mozna w zawodzie pracy znależć jak nie moze, jak wiekszosc tutaj w zawodzie pracuje wlasnie sadzac po tym temacie;) dla chcacego nic trudnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konczylam jedne studia za granicą we Włoszech ,drugi kierunek w Pl , dodatkowo kursy i nabieżąco szkolenia .Pracajest bardzo stesogenna, pochalniająca mase czasu ale wkoncu po to tyle lat sie edukowało aby cos sie z tego miało Lecz z perpektywy czasu widze ze wystarcy znac dobrze jezyki obce, przejsc jakies kursy i szkolenia (czesto potencjalny pracodawca cie kieruje) i mozna od podstaw zaczynac prace w danej branzy Moje dzieci nie są zbyt chetne do nauki ,i juz sama nie wiem czy sam fakt ze są dwujezyczne i moze na jakies dodatkowe szkolenia z zakresu ich dziedziny nie wystarczą,bo jak patrze, tyle osob po studiach a nic sobą nie reprezentują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evaDrzazga
no ale jeden po studiach ekonomicznych jest kierowcą,druga politolog zrezygnowala z nauczania w szkole ma swoja firmę , hodowca koni tez w innej branży więc jaka wiekszość????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evaDrzazga
po UW jest fryzjerką,,dlaczego????bo musiała kombinowac aby żyć,,nie ma pracy dla tych co nie maja znajomości ,następna osoba musiała wyjechac za granice mimo ze ma studia prawnicze,brak znajomosci spowodował jej wyjazd taka szara prawda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okaoka
jaheira, ale fajnie, mnie się marzyła geologia mgr geografii, nauczyciel, pracuje w zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmiechu warte_eo
wyższe mgr- zarządzanie- obecnie bez pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialem byc ginekologiem
a mam średnie i nie pracuje ,ale praktycznie do ginekologi jestem w trakcie przygotowań praktycznych,troche zbadam tu to tam :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka z M jak miłosć
licencjat z administracji,pracuje na poczcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okl3mns8
wyzsza szkola oficerska pracuje w zawodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gr
mgr inz elektronik pracuje w zawodzie, ale nie w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguspagus
5 letnie studia magistarskie w Polsce - Politologia potem wyjaz za granice i praca w prywatnej firmie nie zwiazana z wyksztalceniem (przez okolo 2 lata, bylam pracownikiem biurowym). W miedzyczasie drugie studia (3letnie) we Wloszech - stosunki miedzynarodowe i 2 konkursy na stanowiska w administracji regionalnej. Udalo sie! Mam 30 lat i od 4 lat pracuje w funduszach europejskich, czyli w zawodzie. Bardzo to lubie :-) Toksyczna, mam pytanie. Twoje dzieci sa wlosko-polskie? W Polsce po studiach mialam kilka ofert pracy, dwie najbardziej interesujace to Izba Handlowa za 1000 zl za caly etat (byl 2006 rok) oraz firma posrednictwa pracy za 600 zl. Stwierdzialam, ze raz sie zyje i taka prace za 1000 zl to jeszcze znajde i pojechalam do Francji, a potem do Wloch. Po znajomych widze, ze prace maja tylko ci, ktorzy maja znajomosci, albo jakos im sie udalo wkrecic, ale z wieloma wyrzeczeniami i poczatkowo psia wyplata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gr
czy to prawda ze z twoim wyksztalceniem praca jest w calej unii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguspagus ,Tak są wł-pol.Blizniaki najstarsze mają dwa obywatelstwa,bo tam sie urodzily i mieszkaly 9 lat,a mlodsze dwie corki juz Pl , ale biegle znają dwa jezyki. Starsze uczą sie w szkole i ang i niemieckiego ale chyba guucio z tego znają,no moze jedynie ang podtsawy ,lecz nie z szkoly ale z filmow czy muzyki,bo do nauki jezykow w szkole obiboki w ogole uwagi nie przykladają,taie uparte cholery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrtwister
wyzsze filologia angielska na UW, pracuje teraz w UK jako kierowca pociagu, mimo, ze nie w zawodzie to biegla znajomosc jezyka zaprocentowala szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciarax
wyższe - marketing mam swoją działalnośc kompletnie niezwiązaną z kierunkiem studiów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciarax
a co do zarobków - mam od 2,5 tys. zł do 5 tys zł zarobków na rękę, zależy od miesiąca. Więc raczej średnio, ale nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killme
Wyższe. 2 kierunki studiów :Edukacja przedszkolna z nauczaniem j.ang. oraz Filologia angielska.Pracuje w zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sraatatatataa
mgr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 878767
lic. ped

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smoky eyes
Ech...a jak tak żałowałam że musiałam zrezygnowac z dalszego kształcenia... Teraz widzę że studia nie dają żadnej gwarancji dobrego zatrudnienia. Często okazuje się że w dzisiejszych czasach lepiej byc po zawodówce i miec w ręku jakiś konkretny fach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Policealne. Od razu po zdaniu matury poszłam do pracy (produkcja) - stwierdziłam, że nie chcę się już uczyć. Będąc na wychowawczym ze starszą córą skończyłam policealną szkołę, teraz od października zaczynam studia. Pewnie i tak nie znajdę pracy, która by mnie satysfakcjonowała finansowo, ale lepiej mieć "papier" niż go nie mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyższe - pedagogika /resocjalizacja i drugi kierunek socjologia - obecnie pracuje w restauracji jako zastępca kierownika :D ( zajmuje sie zespołem ponad 50 osób ) :) jednak "AWANS" na takie stanowisko uzyskalam zaczynając od pracy na KUCHNI i zmywaka :D hie hie :D zarobki sa ok,, czasem mozna nabawic sie takiej nerwicy z innymi ludzmi ze doswiadczenie ze szkoly sie nadaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edede
srenie z maturą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×