Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość największa plotkara w pracy

Podsłuchałam rozmowa prezesa i dyrektora o córkach, wnukach i braku zięciów!

Polecane posty

Gość największa plotkara w pracy

Jestem zdziwiona rozmową dyrektora i prezesa!! Na temat wychowania dzieci Otóż pracuje w tej firmie jako sekretarka. Dyrektor opowiada o swoich dzieciach, wnukach. Mowi o tym ze odkad jego corka zerwala z ojcem swojego dziecka jest najszczesliwszym czlowiekiem na ziemi a drugi(Prezes) dodaje ze ma jedyna corka i jak mysli sobie ze ktorys mialby dotykac jego coreczke to nie dobrze mu sie robi a z drugiej strony chcialby miec wnuka. A ten mu opowiada jak to on sie czul gdy jego corka miala chlopaka, ze rowniez mu sie to nie podobalo i smial sie z tego ze jak jego corka zaszla w ciaze to ta wrocila z powrotem i prosila go o powrot do dom a ten ja laskawie przyjal. Gadali po prostu ze soba jak dwa czubki. Dyrektor oprocz corki ma jeszcze syna ktory ma zone i u niego co rok to prorok. Jego syn ma juz 6 dziecko w drodze a Prezesowi bylo zal wszystkiego. Tego ze tamten ma wiecej dzieci, ze ma juz wnuki a on praktycznie dorobil sie tylko corki trzymanej pod kloszem z ktora nie wie co zrobic bo niby chcialby zeby ona miala dziecko a z drugiej strony nie chcialby zeby ona miala faceta. Nie rozumiem takich mezczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×