Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hiszpanin

Muszę się pochwalić! Mam trzy prace, wszystkie właściwie po znajomości

Polecane posty

Dobry wieczór! Muszę się pochwalić Pracuje w cooperze Pracuje w sklepie monopolowym na umowe zlecenie ( 20 godzin tygodniowo) Oraz w restauracje jako kelner 3 dni w tygodniu. Od razu powiem jak to godze. W cooperze kierownik wyraził zgode bym pracował tylko na nocne zmiany. Oprócz tego właściel sklepu zgodził się bym pracował od poniedziałku do czwartku po 5 godzin a w piątek, sobote, niedziele pracuje w restauracji jako kelner od 10-20. Więc w cooperze mam 2000 na rękę W sklepie 600 złotych na rękę A w restuaracji 790 złotych na rękę plus na piwki od klientery często ludzie pijani przychodzą, opowiadają o swoich problemach a ja bezbronna chłopczyk słucham tego wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje, czytałam niedawno, że jesteś bezrobotny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie! Wydawać. A może by tak zrobić jakieś zabezpieczenie na przyszłość? Bo za chwilę znowu będziesz płakać, że nie masz roboty i nie masz z czego żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez troll
Buahah - czyli zapierdzielasz jak dzika świna za marne 3 z kawałkiem. Wolę moją pracę inżyniera- elegancko w międzynarodowym zespole za ponad 6 koła plus premie. I w ogóle szybciej z tym zleceniem kelnerzyno! :D Napiwku i tak nie będzie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet byś sie nie przyznawał fraje*żyno że z 3 prac wyciągasz tylko ponad 3 klocki , w du*pala chyba cie dawno stary nie z*ruchał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×