Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylko oni robią problemy

Rodzina narzeczonego wtrąca się do ślubu, obrażają się bo...

Polecane posty

Gość MamaCóreczki
Autorko, nie czytałam wszystkich wpisów, ale napiszę Ci moją historię. U mnie było to samo. Od strony męża rodzina, zwłaszcza jego rodzice, dyktatorzy, którzy muszą postawić na swoim, wszystko wiedzą najlepiej i trzeba się ich słuchać. A rodzina duża, zżyta, biesiadująca na każdą okazję. U mnie rodzina mala, rozbita, nigdy nie skora do imprez. I zgrzyt. Bo oni MUSZA sie pokazac, zrobic wesele na 500 osob, dwudniowe, fajerwerki, srelki. Tesciowa to plakala, drapala meza w atakach furii, jak np nie chcelismy jej posluchac z kolorem balonow w sali czy zespolem. SZOK. z moimi rodzicami laskawi byli sie spotkac dopieo, jak zgodzilismy sie na date slubu przez nich wybrana, ktora sie okazali zdazyli juz zaklepac w lokualu, ktorzy sami wybrali. Ze nas mieli w dupie, to ok, bo mlodzi itp. Ale moich rodzicow? To bylo chamskie, delikatnie mowiac. Dzis z perspektywy czasu wszystko bym cofnela, wielu rzeczy nie zrobila, nie godzila sie itp. Dlaczego? Bo wesele bylo poczatkiem niekonczacego sie wpieprzania w nasze zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie to jakaś kpina chyba
To chyba prowokacja albo wyjątkowo egoistyczna przyszła panna młoda!! Ślub bez rodzeństwa?? No nie z jakiej patologii i jaj!! Nigdy takiej kobiety bym za mąż nie wziął!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
do autorki,zamiast robić wystawny obiad i kolację za 150 zł mogłabyś zrobić skromny obiad za 50 zł i zaprosić rodzeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REKLAMICA
ja wcale sie im nie dziwię. brak rodzeństwa na ślubie?? trzeba było obiad w domu zrobić i catering zamówic jak cie nie stac na restauracje za 150zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie kasa od rodziców
a rodzice się nie dokladają do "wesela"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A CO TO RODZICE?? mają obowiązek płacić za wesele dzieci? Autorka podjęła decyzję ślub ma być taki i taki - w jej zakresie finansowym!! i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram autorkę
Jeżeli obydwoje tak chcecie, to rodzina powinna to uszanować. Jesteście dorośli i samodzielni i to wasza decyzja. Jeżeli tego nikt w rodzinie nie zaakceptuje to was nie szanują i chcą wam dyktować jak macie żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej powyżej
to raczej autorka nie szanuje swojej rodziny. A stwierdzenie że" ma być jak ona chce" to może powiedzieć tylko rozkapryszona księżniczka. Obyś autorko nie znalazła się kiedyś w sytuacji że bedziesz potrzebować pomocy rodziny a oni wypną się na ciebie tak jak ty na nich teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patologia patologia
i jeszcze raz patologia. Kto słyszał żeby 19latek spał ze swoją 5letnią siostrą?! Jakie nie byłyby warunki powinni spać oddzielnie! Coś takiego jest obrzydliwe i niesmaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×