Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bellarosa

Uczucie,że coś stoi w gardle

Polecane posty

Gość bellarosa

Od wczoraj mam uczucie jakby coś siedziało mi w gardle tak przy krtani i tchawicy mniej więcej. To strasznie nieprzyjemne ponieważ nie chce przejść. Piłam już duzo,jadłam i póki co dalej to wkurzające uczucie. Co zrobić? Co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesteś przeziębiona? pobolewa Cię gardło? ja tak mam jak mnie gardło boli :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba w snach
Jesli czujesz taka ''kluche'' to z nerow.... Wiem bo mialam podobnie. Lekarz przepisal Mi tabletki na uspokojenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellarosa
nie właśnie nie jestem przeziębiona,a "kluchę" hmm no czuje takie coś taki lekki ucisk w gardle,ale pojawiło się tak niespodziewanie.Naprawdę to może być z nerw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak żyłam w dużym
stresie, musiałam robić dużo rzeczy i nadmiar obowiązków mnie przytłaczał to tez tak miałam, teraz zwolniłam i mi przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz do lekarza jesli sprawia Ci to wielki dyskomfort, niech Ci zmierzy szyję czy przypadkiem z tarczycą wszystko ok. Powiększona tarczyca czasami przydusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellarosa
tarczyca..nie no wątpię,nigdy z tym problemu nie miałam.może te nerwy chociaż jakiegoś wielkiego stresu też nie mam,ale nocami jest najgorzej. nie mogę spać,zaczynają mi się trząść ręce i bardziej czuje to coś w gardle niż w dzień.myślałam,że jeśli naprawdę to jakiś kawałek jedzenia czy coś,to po piciu i połykaniu by poleciał,więc może to coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle, ze czas
zbadac cukier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
refluks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może masz psa i zaczyna się alergia ? To przychodzi z czasem nawet po kilku latach. Moja siostra miała taką gulę w gardle szczególnie kiedy leżała i okropne bóle głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×