Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Odczuwacie dyskomfort?

Kobiety, mające za sobą wielu partnerów seksualnych odczuwacie dyskomfort?

Polecane posty

Gość facey28........
jestem 28 letnim prawiczkiem dla kobiet jestem bezwartościowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do krakowska trufelka
a jak facet do pewnego momentu byl brzydalem? np. mial spory tradzik i walczyl z nadwaga? albo byl w klasie posmiewiskiem i ciezka praca odbil sie od dna? sa czasem po prostu brzydkie kaczatka, ktorych zadna dziewczyna przed ich przemiana by nie chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet28........
ja bym nie zdradził no ale którą to obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dofacet28........ Żadną. Bo żadna mądra w to nie uwierzy. Natura zawsze zwycięży. O ile kobieta potrafi się powstrzymać ze względu na jakieś tak morale i sumienie, to już facet nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja bym nie zdradził no ale którą to obchodzi" nie wiesz czy bys nie zdradzil bo nawet nie zamoczyles:D Nie wiesz czym jest seks wiec nie mozesz pisac o zdradzie. Miec 28 lat i nie miec laski? Dla mnie to porazka. Jedynym usprawiedliwien sa moim zdaniem tylko poglady religijne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do krakowska trufelka
a to jego wina? nie lepiej docenic jego przemiane? ja jestem takim prawiczkiem. dzisiaj calkiem calkiem z wygladu i podobam sie chyba dziewczynom. kiedys jednak mialem spory tradzik, kiepska sylwetke itp. i nawet kolezanek nie mialem. na studiach zaczalem wygladac lepiej i juz mialem nagle ladne kolezanki, same zagadywaly, dawaly swoje numery i chcialy sie kumplowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do EwelinaEwa
a jak ktos mial szanse tylko u tych, ktore mu sie nie podobaly? sa czasem faceci ktorzy dziwnym trafem maja jedynie powodzenie np. tylko u puszystych dziewczyn i co maja sie powiesic z tego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet28........
:( wiem że to porażka jestem facetem godnym pogardy coraz częsciej myslę o samobójstwie jestem na ogół lubiany przez ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do do krakowska trufelka: I po przemianie o której piszesz, nadal jesteś prawiczkiem? :P Takich facetów się wyczuwa - ubiór, zachowanie, nawet gadka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfvrecfaer
22:45 [zgłoś do usunięcia]facet28........ weź przestań. Mi by prawiczek nie przeszkał. No chyba ze mialby mi wypominac poprzednich partnerów. Na to bym nie poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do krakowska trufelka
tzn jaki ubior? akurat ubior mam dobry, nie oszczedzam na ciuchach, a gadane mam, ale niekoniecznie jesli chodzi o podryw. nie widze nic zlego w tym, ze jestem prawiczkiem. pewnie w czasach jak bylem brzydkim kaczatkiem moglem miec jakas brzydule, jakbym sie postaral, ale wolalem poczekac az wyladnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet nie musi byc ladny, ba nawet przystojny;) Moj maz nie jest zbyt piekny ani powalajacy, a laski leca na niego i ja tez polecialam, bo jest czlowiekiem inteligentnym i ciekawym. Tylko zakompleksieni faceci mysla, ze wyglad to wszystko. Otoz nie, to faceci patrza na wyglad. My kobiety bardziej interesujemy sie wnetrzem i tym co facet soba prezentuje, a nie jego przystojna geba i miesniami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtghgrt
22:12 [zgłoś do usunięcia]do krakowska trufelka ale pewnie robilas to z kibolami Typowy prawiczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sekonda
24 lata- 6 partnerów, to dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do krakowska trufelka
gfvrecfaer a sama mialas ilu partnerow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfvrecfaer
3 :D I na twoje pytanie: Nie, nie żałuje bo nie mam czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do krakowska trufelka
6 w wieku 24 lat to calkiem sporo a akurat ona jakies klubowe podpisy, wiec pewnie lubi chlopakow ze stadioniu EwelinaEwa rzadko tak jest. wiele dziewczyn uwaza, ze nalezy sie jej facet co jest przystojnym ciachem, a na innego czasu nie beda tracic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam tylko jednego
tylko meza, mam 27lat i strasznie zaluje, ze nie poszalalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilllla.......
28 letni prawiczek skąd się urwałeś koleś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bzdury piszesz:D zadna normalna kobieta z klasa nie bedzie leciala na typowego gogusia:O Czyli jakis metroseksualny wybryk natury:D jesli mierzysz w tapeciary spalone solarium to sorry ale one szukaja tez nazelowanych, po solarce pakerow. Moze zacznij sie rozgladac za kobietami, ktore nie sa pomaranczowe od solorki, a bez ciuchow w panterke moga zyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtghgrt
śmierdzisz prawictwem na kilometr :D żadna normalna nie będzie takie chciała. Bo jestes typowym stulejarzem jakich pełno tutaj, który kryje swoje kompleksy, pod "dobrym ubraniem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do krakowska trufelka
gfvrecfaer naprawde bys mogla byc z prawiczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do krakowska trufelka
a to moja wina, ze mialem pryszczata mlodosc? ewelina ewa nie wiem w jakiej bajce zyjesz ale jak przecietniak ma atrakcyjna zone to niestety zazwyczaj ma niezle dochody. jak facet nie ma smykalki do robienia forsy i np w wieku 25 lat zarabia 1800-2000 to musi nadrabiac wygladem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfvrecfaer
to zależy z jakim :D jakby facet miałby jakąs obsesje na punkcie moich byłych, to bym takiego posłała w diabły. Ale jakby był facetem, który by mi odpowiadał pod wieloma względami, to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do rzeczy mają moje ,,podpisy''? Dla waszej wiadomości - nie spałam z żadnym kibicem Cracovii w sensie poznania takiego i pójścia z nim do łóżka. 6 to całkiem sporo? Nich będzie. Nie byli to jednak przypadkowi faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje, ja w wieku 25 lat nie zwiazalabym sie z rowiesnikiem. Ale nie dlatego, ze zarabia 2000zl, ale dlatego, ze jest glupi niedojrzaly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do krakowska trufelka
no ale 25latek moze zwiazac sie z mlodsza. wyglad faceta jest wazny. zwlaszcza ze przecietny z wygladu facet musi sie o kobiete starac, zainteresowac ja, podczas gdy przystojniak mogl byc z nia w lozku juz po godzinie od poznania jej. z przecietniakiem kobieta raczej nie umowi sie na niezobowiazujacy seks, jesli moze to robic z przystojniakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do krakowska trufelka
wygladam calkiem calkiem, ale nie na tyle zeby miec szanse na seks bez zwiazku. dla mnie to by byla bolaczka, ze z innym kobieta poszla do lozka od razu, a ja bym musial sie starac i o nia walczyc, zdobywac ja. nie widze sensu w walce o kobiete, ktora moze miec mnie za brzydala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfvrecfaer
na normalną chyba jednak nie masz szans. Bo masz kompleksy. Co z tego że dobrze wyglądasz, jak nadal jestes tym "pryszczatym" chłopcem? Wylecz kompleksy, potem zabierz się za dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×