Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Odczuwacie dyskomfort?

Kobiety, mające za sobą wielu partnerów seksualnych odczuwacie dyskomfort?

Polecane posty

Gość gfvrecfaer
na normalną chyba jednak nie masz szans. Bo masz kompleksy. Co z tego że dobrze wyglądasz, jak nadal jestes tym "pryszczatym" chłopcem? Wylecz kompleksy, potem zabierz się za dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27 lat i
11 partnerów, teraz jeden na stałe i wystarcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do do krakowska trufelka: Mówią ci kobiety, a ty nadal nie wierzysz. Ewelina ci napisała, że wygląd aż tak nie jest ważny. Oczywiście pomijam tu skrajności w jedną i w drugą stronę. Normalnej kobiety nie zainteresuje facet o wyglądzie geja, kwazimodo też nie. Stawiaj na swój rozum, pasje. To jest największy afrodyzjak. No chyba, że szukasz słodkiej dziuni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27 lat i
a czemu mamy niby czuć dyskomfort?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do krakowska trufelka
skoro mam miec kobiete, ktora pewnie z kims spala bez zwiazku i poleciala na wyglad jakiegos przystojniaka, to ja nie zamierzam byc gorszy. a co ci chodzilo ze po ubraniach poznasz takiego prawiczka po przemianie. konkretnie po jakich ubraniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfvrecfaer
bo prawiczki by tego chcieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam wlasnie, ze kreci go dziunia w spodniczce w panterke, czarnych kabaretkach, bialych kozaczkach, zlotej bluzeczce i tipsach rozowych:D No takie leca na wyglad, bo jedyne o czym moga pogadac to solarium i podklad zle dobrany do juz i tak spalonej geby:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do krakowska trufelka
za moja psychike odpowiadaja ci co w szkole mnie przesladowali i wysmiewali oraz dziewczyny co mi w twarzy mowily ze jestem brzydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie, nie odczuwam
dyskomfortu z powodu ilości kochanków. Odczuwam dziką radość, że na resztę życia wybrałam najlepszego z nich :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do krakowska trufelka
Nie, nie odczuwam a on sam byl rownie doswiadczony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfvrecfaer
no dobrze ale to ty jestes panem własnego losu. I pozostaje ci albo żyć dalej w tym swoim żalu do tych którzy cię skrzywdzili, albo się z tego wyleczyć i zaczac normalnie zyc. Nie stworzysz dobrego zwiazku z takim podejsciem. Wiec nie dziw się że kobiety nie chcą takich jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widze ze komus sie ny tym forum nudzii zaklada kolejyn podobny z koleji temat i sexie i partenrach ehehe. Co znaczy dyskomfort z powodu ilosci partnerow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do krakowska trufelka
ja nawet zadnej aktualnie nie szukam. wole byc sam, niz byc facetem co musi sie starac o kobiete, zeby po pol roku spotykania sie poszla z nim do lozka, podczas gdy z jakims przystojniakiem zrobila to od razu. poza tym nie mam prawa jazdy, a to jest czesto powod dla ktorego przyszli tesciowie nie lubia przyszlego ziecia i probuje go swojej corce z glowy wybic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie odczuwam zadnego
dyskomfortu,choc facetow bylo wieluuuuuuuuuu.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfvrecfaer
Czy stare dziewice, też mają takie problemy jak ten tu prawiczek? O nawet nie wiesz jak się cieszę, że już nią nie jestem. Bo jakbym miala takie myslenie, to by się chyba wolala powiesic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do krakowska trufelka
jak i tak bym nie pasowal do takiej co miala wielu, wiec problem z glowy. trafie pewnie na taka co miala maks 2-3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do krakowska trufelka
a uwazam ze jak kobieta ktora miala np 15 partnerow trafi na takiego co mial 1 partnerke moglaby sie dziwnie czuc po prostu czuje sie niedowartasciowany. wcale mi nie jest dobrze z powodu bycia prawiczkiem, ale naprawde kiedys nie mialem najmniejszych szans na utrate cnoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfvrecfaer
ty na żadną nie trafisz, każda ucieknie, jak jej powiesz co myślisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do krakowska trufelka
poza tym moze ja wcale nie szukam zwiazku i to dobrego? moze bym po prostu chcial z jakas sympatyczna dziewczyna spedzic mile chwile w lozku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfvrecfaer
na razie nic na to nie wskazuje. Jakbyś ci zależało tylko na seksie z jakąś laska, to pierwsze już byś mial to za soba, a po drugie piszesz tu o teściowych i zięciach wybiegasz daleko w przyszłość związku, wiec o czyms innym to swiadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARJAGA
niałam 6 do 18 roku życia i nigdy nie żałowałam, no może trochę że tak mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do krakowska trufelka
szkoda, ze mnie tak surowo oceniacie. uwaza sie za empatycznego i wrazliwego, dodatkowo sympatycznego chlopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do krakowska trufelka
mam spory kompleks z powodu braku prawa jazdy, nie umiem nauczyc sie jezdzic, przytlacza mnie to a co do kobiet tylko do seksu - nigdy nie podrywalem za bardzo dziewczyn na imprezach. ide do pubu, to sie skupiam na swoich znajomych i swoim piwie, a nie obcych osobach. poza tym nie rozumiem za bardzo mowy ciala, trudno mi ocenic czy sie podobam dziewczynie czy nie, nie mam tez takiej bajery typowej. zartowac moge z kolezankami, nawet rowniez sprosnie, umiem tez im slodzic, ale jakas dziewczyna mi sie podoba to koniec, jest zblokowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do krakowska trufelka
poza tym nadal sie czuje czasem brzydki, wiec pewnie skoncze jako 30letni prawiczek, a wtedy bedzie juz za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro nam... Za dużo myślisz. I potwierdza się to o czym pisałam. Takich facetów się wyczuwa - jesteś nadal tym zakompleksionym chłopakiem, ale w innej - wg ciebie - lepszej skórze. Te wnętrzności jednak z ciebie wypływają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do krakowska trufelka
napisz o co konkretnie chodzilo ci z tym ubiorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do krakowska trufelka
a naprawde tak bardzo bym chcial juz to zrobic. nic na sile, ale ciezko wytrzymac bedac prawiczkiem. az mnie nosi czasem i strzela, ze nie jestem w sypialni z kobieta i nie kocham sie z nia ostro na pieska, lapiac ja za biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×