Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Odczuwacie dyskomfort?

Kobiety, mające za sobą wielu partnerów seksualnych odczuwacie dyskomfort?

Polecane posty

Gość do krakowska trufelka
Takich facetów się wyczuwa - ubiór, zachowanie, nawet gadka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie, nie odczuwam
do tego co pytał Mój mąż miał przede mną kobiety, to oczywiste - inaczej byłby beznadziejnym kochankiem :). Nigdy nie pytałam ile ich przede mną było, bo mnie to nie interesuje. Może 1, może 10, może 100. Co za różnica :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubiór takich gości jest kamuflujący nieudacznictwo, zwykle albo wieśniacki albo metroseksualny. Pierwszy: - rodem z taniej dyskoteki: świecące łachy, spodnie z naklejkami, bluzy z odblaskowymi elementami - spodenki 3/4 i skarpetki styl ''woda w piwnicy'' - wielkie buciory, oryginalne, ale z kolekcji 5 lat temu Drugi: - moda ponad wszystko (obejrzyj przykładowy strój geja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do krakowska trufelka
Nie, nie odczuwam to jest roznica. czesto jak ktos mial wielu partnerow to mogl zdradzac albo tkwic w romansach z osobami bedacymi w zwiazku malzenskim. ja bym nie chcial dziewczyny, ktora zdradzala albo sypiala z facetami, ktorzy byli w zwiazku z inna kobieta. tak samo takiej co poszla z kims do lozka dla pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do krakowska trufelka
to u mnie nic z tych rzeczy. lubie klasyczne jeansy, sportowy styl, ale gustowny. krotkie, meskie fryzury, gruby pasek do spodni, zadnych swiecidelek ani parcianych paseczkow w barwy flagi rasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie, nie odczuwam
jak ktos mial wielu partnerow to mogl zdradzac - pewnie, że mógł albo tkwic w romansach z osobami bedacymi w zwiazku malzenskim - pewnie, że mógł ja bym nie chcial dziewczyny, ktora zdradzala albo sypiala z facetami, ktorzy byli w zwiazku z inna kobieta tak samo takiej co poszla z kims do lozka dla pieniedzy - TY byś nie chciał, mnie to nie interesuje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do krakowska trufelka
a jak twoj facet zdradzal byle partnerki i mial romanse z mezatkami to ok? a jak sama robilas niemoralne rzeczy to ci z tym dobrze? bo jakby ja zdradzil, to bym sie ze wstydu zapadl. dla mnie honor jest wazny. wole byc biedny, ale honorowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwelinaEwa jasne a Ty w wieku 25 lat jesteś głupia i nie dojrzała dla 30 latka więc nie pleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A daty tam były?
a jak twoj facet zdradzal byle partnerki i mial romanse z mezatkami to ok? - to jego przeszłość i jego sumienie. Mnie to nie gryzie :). a jak sama robilas niemoralne rzeczy to ci z tym dobrze? - dobrze mi jest szczególnie przy robieniu rzeczy niemoralnych ;). bo jakby ja zdradzil, to bym sie ze wstydu zapadl. - ale zapadanie to twój problem, nie twojej przyszłej partnerki :). dla mnie honor jest wazny. - i chwała ci za to :). wole byc biedny, ale honorowy - a co ma bieda do seksu :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A daty tam były?
Sorki, że piszę pod różnymi nikami, ale zmieniać mi się już nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do krakowska trufelka
czasem ludzie sa gotowi do celu po trupach isc, to sie rowniez tyczy kobiet co rozbija czyjesc malzenstwa zeby bogatego faceta zlapac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A daty tam były?
czasem ludzie sa gotowi do celu po trupach isc, to sie rowniez tyczy kobiet co rozbija czyjesc malzenstwa zeby bogatego faceta zlapac - pewnie są, całe szczęście że my biedni jak myszy kościelne :D. A tak poważnie - będzie chciał iść, to pójdzie w cholerę, nie zatrzymam go ani ja, ani dzieci, ani żadna przysięga przed żadnym ołtarzem. Nie będzie chciał iść - nie "obije" mi go żadna lampucera, ani nikt inny. Więc o czym tu debatować :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieyy sa okrutne
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do krakowska trufelka
zreszta w ogole rozbijanie malzenstwo to droga do celu po trupach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety z tego powodu
powinny odczuwac dyskomfort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga987
Ilu, ilu? Ja mam 19 lat i 3 partnerów z tym że z jednym to były tylko pieszczoty no i zgodziłam się na anal. Czy czuję dyskomfort? Hmm. Nie. A wy? Aż 20 partnerów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co do chuja pana ma być
chłop może ruchać, i wszystko w porządku, jak w stadzie małp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet to facet
z facetami jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie odczuwam!
ja miałam ich trochę, czterech to wakacyjne miłości, kilku partnerów, jedna przygoda i co w tym złego, nie puszczam się na potęgę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nie odczuwam!
ciekawe czy twoj przyszly partner bylby z tego zadowolony. ciekawe z iloma facetami anal byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina W.
Nie czuję się z tym źle. Uwielbiam sex i żyję tak jak mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga987
Ja miałam anal z jednym i podziękowałam . Nigdy w życiu takich eksperymentów. No ale wiem że na pewno to nie jest jeszcze koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chcialbym miec takiej
dziewczyny jak wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina W.
Mi anal nie sprawia przyjemności , ale jeśli mój partner chce to nie mam z tym problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chcialbym miec takiej
nie wyobrazam sobie bycia z kobieta, ktora miala wielu partnerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina W.
nie chcialbym miec takiej dziewczyny jak wy A ja bym nie chciała ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chcialbym miec takiej
to szukam sobie babiarza co mial 100 kobiet w lozku i lazil na dziwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga987
A ja Ci coś powiem. Miałam chłopaka, dla którego byłam 7 dziewczyną do łóżka. Teraz spotykam się z facetem, dla którego byłabym 8. Podoba mi się facet który dyma co weekend inną i doprawdy nie wiem w tym momencie dlaczego obrywa się nam kobietom skoro wy faceci jesteście jeszcze gorsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety widac leca
na babiarzy. lubicie dresow i pedalkow z irokezami na zel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina W.
I co z tego że miał 100? Ważne, że w związku jest się jedyną. A to ile miał to przeszłość. Facet w łóżku musi wiedzieć czego chce. Przynajmniej nie muszę zakładać topików w stylu: ,,Jestem mężatką i nigdy nie miałam orgazmu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×