Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzulia

znajoma zalatwila sobie sale ktora ja chcialam miec na slub

Polecane posty

Gość dzulia

hej dziwczyny- jak w temacie , kurcze to jest tak ze obydwie wychodzimy za maz w tym samym roku i ja tak bardzo chcialam miec ta sale ale ona mnie uboiegla-jak myslicie czy jesli nikt z gosci nie powtorzy nam sie obojgu na wesele to zalatwic sobie ta sama sale? czy to tak glupio troche;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzulia
bo to jest wiecie bardziej znajoma-- czyli dziewczyna kolegi mojego narzeczonego...eeeh nie wiem juz co mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
Nie widze problemu,a nawet jeszcze lepiej dla ciebie,bo będąc na weselu będziesz wiedzieć z czego zrezygnować albo żeby coś dodać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie widzę problemu. U nas np na weselu mojego brata moja bliska kuzynka z narzeczonym zaklepali sobie u właścicielki termin na własne wesele, co prawda to było jakieś 10 miesięcy później ale spora cześć rodziny jednak była ta sama i nikomu to nie robiło problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi nika
sala to nie sukienka - możecie spokojnie obie mieć tą samą salę i gwarantuję Ci, że nikt źle o Tobie nie pomysli a tak jak napisał ktoś wyżej - będziesz miała przewagę, bo będziesz wiedziała na co uważać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez jaja :D Ja bym brała salę taką która mi się podoba.Przecież i tak pewnie będziesz miała inne jedzenie,zespól więc to już inne wesele a nie takie same jak koleżanki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdf
debilka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale skoro pisakownice
yyyy a to nie mozna brac sali, ktora mial znajomy, ktos z rodziny ? pierwszy raz slysze o takich fanaberiach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ślub się bierze w KOŚCIELE
Wesele robi się w sali. Naucz się tego, pustaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vobd
Autorko, a wo domu to wszyscy zdrowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×