Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skraweknieba

Samotna po 40stce szuka przyjaciół W-wa

Polecane posty

Odeszłam od męża zabierjąc dwójke dzieci i w wieku 42 lat postanowiłam zacząć wszystko od nowa. Nie jest to proste ale nie mam wyjścia muszę sobie radzić. Całe życie musiaLam być silna i polegać na sobie co w rezultacie doprowadziło do tego że czuje się starsznie zmęczona. Jestem osobą bardzo towarzyską i chyba brak znajomych jest dla mnie zabójczy. Nie mam z kim pogadać, gdzieś wyskoczyć lub po prostu poplotkować o byle czym. Nie układa mi się w pracy, nie radzę sobie z prostymi sprawami a do trudnych nawet się nie zabieram. Spawy rozwodowe i wszystkie inne tego rodzaju sa przede mną ale nie mam motywacji do dzałania. Inni ludzie są dla mnie motorem napędowym a nietety samotność robi wielkie spustoszenie we mnie. Teraz wakacje fajnych czas na towarzyskie spotkania Jeśli jesteś z w-wy czujesz podobnie potrzebujesz kolerzanki do kawki to czekam, nadal wierzę w ludzi i moc grupy. Duzy może więcej. piszcie : widlaczki@poczta.onet.pl z dopiskiem "Kafe40+"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no szkoda nie jestem z wawy
bo chetnie na kawke bym sie spotkala. Autorko jestes przyzwyczajona do bycia w zwiazku ale naprawde nie masz powodu czuc sie samotnie. To minie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za wsparcie ale nie wiem kiedy to minie, życie jednak płynie a z nim codzinność z którą sobie nie radzę, oczywiście najgorsze są wieczory. Ale może masz rację nie umiem być sama i jestem tym przerażona, o tym nie pomyślałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego ten
topki umiescilas na dziale praca?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no szkoda nie jestem z wawy
ja juz sie przyzwyczailam do bycia samej :-) wcale nie jest zle :-) wieczorem kiedy dzieci spia mozna tez robic fajne rzeczy :-) zajmowac sie czyms, uczyc sie jezykow :-) nie jestes samotna, Tobie sie tylko tak wydaje bo w kazdej chwili moze sie to zmienic :-) a tak to wykorzystaj czas no i zycze milych kolezanek w wawie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem wynikło to z czystej pomyłki a nie wiem jak go usunąć lub przenieść, piszę po raz pierwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazurzanko ten watej jest w dziale praca bo się pomyliłam a ty pisałaś w dziale życie dojżałe, sory za zamieszanie, ale pierwszy raz pisze coś na forum i poknociłam. może ktoś wie jak to usunąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szkoda nie jestem z wawy chyba właśnie takich słów mi brakowało i swiadomości że ktoś we mnie wierzy mimo iż mnie nie zna, jsteś super dzięki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×