Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kkkkkkamilllla

Czy po porodzie znów jestem w ciąży?

Polecane posty

Gość Kkkkkkamilllla

Jestem roztrzęsiona 3 miesiące temu urodziałam pierwsze dziecko karmiłam piesią niecały miesiąc.Okres dostalam w czerwczu 24 dzis czekam i nic!!czy to spowodowane jest bakiem regularności,hormonami czy może nadżerką ktora lekarz u mnie wykryl na badaniu?Poradźccie a boje sie isc do gina jak niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie. po porodzie tak jest - możesz mieć okres, potem kilka m-cy przerwy, potem 2-3 razy regularnie i znowu przerwa... itd. wszystko tam musi się wyregulować, trwa to zazwyczaj do ok. roku. a na wszelki wypadek zrób test, bo i ciąże się zdarzają nawet 3 m-ce po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkkkkkamilllla
A jeśli jestem w ciąży ja niemogę byc to niedopomyślenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkkkkkamilllla
A jakie są szanse że to ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa0
po porodzie jest zwiększona płodność więc treba uważać, bardzo łatwo wpaść zrób test, mam nadzieję, że wyjdzie po twojej mysli :) może to faktycznie jeszcze hormony wariują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvhgvhg
policz dni plodne i dzien w ktorym uprawialas seks. sama zobaczysz na ile to prawdopodone. ps:test!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam ojtam
a zabezpieczaliście sie? bo jak nie to ciąża prawdopodobna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdzilule czy wy nie
myslicie? jesli sie nie zabezpieczałas to jasne ze mozesz byc w ciazy! uwaga - karmienie piersia to nie antykoncepcja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że możesz być w ciąży. I na to już nic nie poradzisz. Sama myślałam że tak szybko nie zajdę a tu 6 m-cy później 2 kreski. Trzeba się zabezpieczać - cóż teraz to już sama wiem a synek ma już 2 latka i jest moim oczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez intelektualna
Moja siostra tak właśnie zaszła w ciążę, także istnieje to ryzyko. Po ciąży, podobnie jak po poronieniu jest zwiększona płodność. Jak mogłaś się nie zabezpieczać? Ja od razu poszłam zrobić zastrzyk hormonalny i bzykam się do woli bez strachu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×