Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobranockaaajaja

o ktorej klasc niemowle spac?

Polecane posty

Gość dobranockaaajaja

mojego prawie 3 miesieczniaka kladlam po kapieli o 19, ale od tygodnia nie jest w stanie dotrwac do 19 wiec klade go ok 18:30. ostatnio bardzo śpioch sie zrobił. ale zastanawiam sie o jakiej porze z reguły najlepiej kłasc niemowlae spac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam ojtam
my o 18 kąpanko i koło 19 spanie - przetrzymany do później był mega zły i fatalnie usypiał - ta godz mu pasowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my kąpiemy młodego o 21, butla (albo pierś) i spać. Próbowaliśmy wczesniej ale to była tylko szarpanina. Teraz wszyscy są zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjvvb
moj 10 cio msc chodzi spac o 22:30--23.00 ale mu topasuje i nam tez tak go przyzywyczailismy, bo my sami chodzimy spac ok 24-1 w nocy wiec nikt nie jest pokrzywdzony, dzieki czemu spimy rano do 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Softlan***
kąpiemy przed 21 po 21 butelka z kaszką (mały ma 6mc) i zasypia. śpi do 6-7 rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja pierwsza córcia od urozenia chodzi spać o 20.30 natomiast teraz mam 2 tygodniowego niemowlaczka i maluszek nie da się połozyć wcześniej niż około 21.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja corka jak byla malutka
tak do 6-7 miesiaca szla spac o 18-18.30 i spala do ok 7-8 rano z przerwa 1 na jedzenie. mialam caaaaly wieczor dla siebie i jednoczesnie rano sie wysypialam. teraz juz nie jest tak fajnie ale nie moge narzekac. w koncu trudno zeby 2 latek poszedl spac o godiznie 18:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaKraka
O rety, od 18:00 do 7:00 rano, super :D Mój miał dopiero pół roku jak unormowaliśmy mu plan dnia, ale co z tego jak zasypiał na noc ok. 23:00 albo północy, a w ciągu dnia dwie drzemki. Próba kładzenia go o 21:00 np. kończyła się tym że traktował to jak drzemkę i półtorej godziny później budził się zadowolony z siebie i chętny do zabawy. Tak samo jak był nie do życia obudzony przed 9:00 rano... Jak miał 11 mcy przestawiłam go na jedną drzemkę i jeśli dobrze się wybiega (jak pogoda pozwoli) to zasypia przed 22:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi się myśleć :D
ja myślę, że taką optymalną godziną bedzie 18:38 . Dziewczyno, dziecko kładziesz jak jest śpiące, każdy dorosły i dziecko jest inny !!!! ty też kładziesz sie spać i wstajesz zawsze o tej samej porze co twój mąż ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajszydzienamoze jutrzejsz
od samego poczatku do teraz (17mscy) kladziemy go 18.30-19.0 tzn w tych godzinach kąpiel i spanie. Do 19.30 juz go nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobranockajaja
Systematycznosc jest dobra dla dziecka. Dzis o 18-18:30 karmienie a o 19 kapiel i juz spi. Pobudka bedzie o 1 i 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama małego krzykacza
19.30-20.00, śpi do 4.30-5.00 potem butla i śpi do ok 7 jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze, a ja moją 8- miesięczną córkę kąpię nie wcześniej niż o 20.30. Idzie spać około 21.30. i śpi "aż" do 6.30. -7.00. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kąpiel tuż po 20. Potem butla i ładnie zasypia. Potrafi spać do 5:30 ale ponieważ słabo przybiera na wadze to budzę ją o 2 na jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati2013
Witam. To stary temat ale zastanaiam Sie nad snem mojej coreczki. Kapiemy ja okolo godz 17.30 maluda dostaje butle i spi spokojnie do 6 7 rana. Czy to aby nie za dlugo? W dzien drzemie Co 2, 2,5 godzinki okolo 30 minut. Corka ma dzis dokladnie 5 miesiecy i Musze zaznaczyc ze jest wesola i pogodna zasypia Bez problemu. Zastanawia mnie tylko czy to normalne ze tak dlugo spi.. wiekszosc znajomych uwaza ze to dziwne bo ich dzieci chodza spac o 20 lub 21 i budza Sie w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj 4miesieczny bobas chodzi spac ok 21szej i mi to pasuje bo dzieki temu spi do 6rano nie kiedy jak jest mega zmeczony to zasypia o 20ale to i w nocy spi znow krocej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja starsza córka miała w niemowlęctwie okres, że chodziła spać na noc nawet o 17:30. Po prostu padała. w nocy raz się wybudzała i w półśnie ją karmiłam i spała do 6. Miała wtedy kolo 4-5 miesięcy, potem jej przeszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego dajecie dzieciom jeść po kąpieli?? albo z butlą wysyłacie do łóżka?? :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponieważ jak dasz jeść przed kąpielą to może zwymiotować podczas pluskania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wróciliśmy ze szpitala (luty) zasypiał ok 19, nawet jak czas zmienili on chodził spać o 19 :) ale zrobiło się lato, a mi bardziej pasowało aby zasypiał koło 21, żeby o 20 wykąpać, zjeść i zasnąć. Przeciągnęłam go :) Teraz ma 15 miesięcy i zasypia ok 22 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 ja bym sie do tej pory wykonczyla.moj synek ma juz trzy latka i od zawsze zasypial 7-8 i spi do rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj synek 11 miesiecy juz od jakis 2 miesiecy idzie spac o 21 i spi do 9-9.30 bez karmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaali

To moja to jakiś hit... zasypia około Północy!!! Ma 3.5 miesiąca:/ o 20 ja myjemy i nie ma bata żeby zasnęła... nieraz od 19 do Pół nocy oczy jak 5zloty... potem się budzi koło 5 na jedzenie i śpi do 7/8 czaaasem przed 9 w dzień nie śpi prawie w ogóle..   Max 1h drzemka na raz. JAK WY TO ROBICIE!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój 7 miesięczny synek od narodzin chodzi spać o 7:00. W ciągu dnia ma trzy drzemki po RÓWNO 30 min, z zegarkiem w ręku. W nocy wstaje koło 2 na jedzenie i zaraz zasypia do 6. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostosowywałam się do chęci dziecka. Do skończenia roku miał jeszcze dwie-trzy drzemki w ciągu dnia o różnym czasie trwania. Na noc szedł spać koło 20:00. Kolacja zawsze o 19:00, później kąpanie. Przed snem też pierś (karmiłam do 1,5 r.ż.). Ale nie przesypiał całej nocy, budził się kilka razy. Wyregulowało nam się to dopiero przed 2 r.ż., tzn. pozostała jedna drzemka w ciągu dnia i w miarę ładne spanie w ciągu nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×