Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

keysy2121

wygral ktos cos kiedys?

Polecane posty

jestem ciekawa dlatego pytam. mam na mysli takie powazniejsze nagrody samochody tablety ipady, kasa? mnie sie nigdy nie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem mamą na wychowawczym. Muszę sobie dorabiać bo inaczej nie dałabym rady. Ale jak dorobić w domu z 2 maluchów? Biorę udział w konkursach i owszem dużo było wygranych. Dziennie poświęcam na to ok 2-3 godziny gdy dzieci śpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla przykładu cenniejsze: od FisherPrice 5 zabawek edukacyjnych + fotelik do karmienia. wszystko warte ok 600 zł Jakaś firmowa mufka za 400 zł + rękawiczki za 100 rowerek dla dzieci za 150 ciuchy które sprzedałam na all za 300zł Kosmetyków w ogóle nie muszę kupować, pełno książek. Pełno zabawek- też już w ogóle nie kupuję bo moje dzieci mają chyba wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bardziej to jakby ze nie
kilka razy trojke w lotto i raz w zdrapkach 10 zł i raz 50 zł kilka razy po 5 zl i czesto 1 zl albo dwa tak na powaznie to nigdy nie trafilam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ciekawe czy
w tych konkursach radiowych faktycznie ktoś wygrywa czy to jacyś podstawieni ludzie? Ja osobiście nie znam nikogo kto by coś wygrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marleteteka.
ja mialam raz 4 w toyka (219zl), srednio raz w miesiacu mam 3, dwa razy w LOS milionos 100zl i w zdrapkach pare razy mialam 20 i 50zl, ale gram regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marleteteka.
*totka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie tez tak wydaje ze w tych rmf i innych to bujda bo za bardzo sie nie ciesza np jak wygraja 30 tys ja bym chyba ocipiala z radosci. bemkag to moze podasz patent na te wygrane/ jak to robiasz wysylasz zdjecia dziec, tylko formularze konkursowe wysylasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wygralem jestem
konkursomaniakiem :) w konkursach gram 4 lata, moje wieksze wygrane, ktore przychodza mi na pierwsza mysl: 3 x ps3 2 x xbox360 weekend spa za 2 tys zl voucher na wycieczke za 3 tys zl bilety lotnicze wizzair na kwote 3 tys zl jakis sprzet do djowania z pionieera za 5 tys zl 3 x tel komorkowe 3 x gps 1 x blender 1x lodowka 1 x mikrofala w ciul kosmetykow i innych pierdol ... przyznam sie, ze zanim nie wygralem tej wycieczki za 3 tys zl (pierwsza nagroda w zyciu), nie wierzylem w konkursy, bylem sceptyczny i wychodzilem z zalozenia ze to OSZUSTWA ;) no ale jak czlowiek raz cos wygra to jego nastawienie sie zmienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam konto na e-konkursy zobaczę konkurs który mi pasuje to się zgłaszam. Ostatnio jest moda na testowanie. Przyszły do mnie trzy kosmetyki za 150 zł które mam przetestować i nawet opinii nie muszę pisać :D No właśnie jeszcze ich nie otwierałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wygrałeś kiedyś w konkursach na like? Bo w tych nie wiem co robić żeby ten 1000 like uzbierać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale czy to są
jakieś krzyżówki? czy konkursy sms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wygralem jestem
na lajki nie biore udzialu bo nie chce mi sie tracic czasu na szukanie osob co zalajkuja :P a swoja droga tez mam konto na e-konkursy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dionizy z VOLVO
Ja w totka raz 4, parę razy kosmetyki zegarek garnek, którego nie przysłali w loteriach kupony na następny los W kilu konkursach bierzecie udział, że wygrywacie te lodowki gpsy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz ja ciągle wierzę że coś w tych lajkach wygram, poświęcam dużo czasu a potem jakiś gość w 1 dniu setkę nabija :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wygralem jestem
no oni maja pewnie jakies programy :P takie konkursy gdzie trzeba zbierac glosy, grac w gierki i zdobywac dobre czasy, jesli niekt ich nie MODERUJE to jest to raj dla informatykow ;/ byl kiedys konkurs ze ZNACZKAMI z tyskiego, gdzie szukalo sie po swiecie na google map znaczkow z polksimi odkrywcami. pewien informatyk zlamal kod i pare razy wygral 5 tys zl. na koniec konkursu zdradzil jak to robil ... oczywiscie nic mu nie zrobiono :) no bo co mieli zrobic :P zazdroszcze takim ludziom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mi sie przypomnialo... jak mialam 10 lat to wygralam koszulke ice mastry.. hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja obstawiam mecze
i raz mi się udało, że postawiłem 25zł a wygrałem coś 770zł. Teraz zazwyczaj obstawiam pewniaki ale mam za to małą kasę np za 100zł postawione wygrywam 120-140zł czli 20-40zł do przodu. Teraz właśnie są eliminacje do pucharów europejskich więc licze na dobry utarg bo to najlepszy sezon w roku dla tych co nie chcą ryzykować zbytnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wygralem jestem
;) ja tam biore udzial w konkursach opisowych glownie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sekonda
Te z rmf nie są podstawione, mój brat wygrał 20tys w tym konkursie gdzie trzeba było odebrać telefon hasłem rmf fm najlepsza muzyka na lato :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 w totka kilka małych paczek lays (los w środku opakowania) Lody Big Milk (pamiętacie ta promocje? na patyczku po zjedzeniu pisało, że się wygrało drugiego) a poza tym znalazłam 100zł na chodniku kiedyś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralum
Z poważniejszych czerwiec 2001 r. mini wieżę w teleturnieju jaka to melodia. Było głosowanie na przebój miesiąca czy jakoś tak sierpień 2001 radiomagnetofon w skojarzeniach w lecie z radiem maj 2002 żelazko w konkursie radiowym Wtedy nie było smsów premium tylko trzeba się było dodzwonić na zwykły nr telefonu. Odkąd wprowadzili sms premium przestałem grać, tym bardziej, że wyśle się jednego to zaraz przychodzi 10 z info o konkursach luty 2003 200 zł w kurierze TV z krzyżówki 2009 - podkaszarka do trawy w głosowaniu na najlepszego strażaka w lokalnej gazecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WandaBezBandy
ja oprócz lodów big milk wygralam w konkursie mattel na listdomikolaja.pl gdzie mzona wygrac zabawki lub samochod, ja tylko zabawki ale zawsze to prezenty dla rodzinki najmłodszej załatwione :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja ciocia kiedyś w radiu wygrała 4 tysiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×