Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mogę wtrącić słówko

depilacja nóg - od jakiego wieku?

Polecane posty

Córka od jakiegoś czasu unika spódniczek i krótkich spodenek. Okazuje się,że się z niej koleżanki śmieją,że ma wielkie włosy na nogach. Hmm...w sumie naprawdę ma dość ciemne i dużo.. Ale ma ledwo 8 lat. Ostatnio przyłapałam ją z maszynką w łazience, ale golenie to chyba najgorsza opcja. Depilacja kremem? ale w tym wieku???? Nie wiem co o tym myśleć... Ona malutka jest jak na swój wiek,ale te włosiary to chyba po mamie, tyle,że nie pamiętam,żebym z tym miała problem w takim wieku,ale może czasy były inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na łydkach czy na udach ma te włosy? bo jeżeli na łydkach to geny, a na udach hormony, z tego co pamiętam. Depilacja może ją boleć, ale faktycznie golenie jest tą gorszą opcją. Może plastry? Jednorazowy ból, depilatorem "walka" z włosami trwa dłużej i warczy. Krem byłby chyba za ostry na taką młodą skórę. Niech spróbuje pęsetą sobie wyrwać kilka, zobaczy jak zareaguje na ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam o jakimś kremie Łydki ma czorne ;) Krem dla jakiś uczuleniowców może będzie łagodniejszy? Ciągle biję się z myślami, czy powinnam ją w tym wieku takimi rzeczami traktować, ale kurna ma ładne nogi, a ciągle długie spodnie chce nosić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajszydzienamoze jutrzejsz
ja bylam w tym wieku gdy zaczelam depilacje, nosic stanik....szybciej sie rozwijalam i szybciej zaczelam robic rzeczy ktore robia ''kobiety'' troszke starsze ;) . Daj jej maszynke, pianke badz krem i niech nie chodzi juz w getrach/spodniach. Niech czuje sie swierzo i pewna siebie. Wczesniej czy pozniej i tak by to robila tylko ze w jej wypadku nastapilo to wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze czesy byli inne, ja nie pamietam zeby ktokolwiek na to zwracal uwage a zaczelam depilowac nogi w wieku 18 lat. Masz racje, golenie to najgorsza opcja.... jak w wieku 8 lat zacznie golic nogi to bedzie cie za kilka lat przeklinac... Ja sprobowalabym lagodnym kremem, albo wizyta u kosmetyczki ...? Moze co doradzi ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie to były czasy, że golenie nóg zaczynało się w wieku 18 lat? 60 lat temu? Ja mam 40stkę i w wieku do ok 12 lat golliły się prawie wszystkie. Chyba, że po prostu włosów nie masz, to wtedy rzeczywoscie mogłaś sobie nie zwracać uwagi. Znam jedną dziewczynę, która zaczęła się późno golić ok 15 roku życia, mając bardzo ciemne bujne włosy na całych nogach, bardzo to zwracało uwagę. Ona akurat miała to w nosie co prawda, ale ja bym się tak nie pokazała nikomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byly to lata 80-te. Fakt, nie mam czarnych i bardzo widocznych wlosow ale nie sadze zeby to mialo jakies wielkie znaczenie... W tamtych czasach, w moim otoczeniu, nie znalam nikogo kto depilowal by wlosy w wieku 12 lat, w wieku 15 lat byly to wyjatki. Z kumpelami rozmawialo sie o wszystkim wiec takie rzeczy sie wiedzialo. I nie mieszkalam na wsi zabitej dechami tylko w miescie wojewodzkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj ma znaczenie. Ja jestem ciemną brunetką, z ciemną skórą, ale nie jestem jakoś strasznie pokrzywdzona, np. na udach mam rzadkie cienkie włosy, które usuwam raz na m-c, a mogę nawet zostawić w spokoju, na lydkach grube, taka średnia krajowa, w lecie zlewają się z kolorem skóry, ale te to już usuwam. Moja wspomniana wyżej koleżanka miała za to na całych nogach włosy jak mój ojciec, brunet o hiszpańskiej urodzie. Sorry, ale jakbyś tak chodziła w wieku późno nastoletnim, to byś była znana w szkole głównie z tego, że jesteś włochata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za głupota, mi też tak wmawiali, że jak zaczne wcześniej golić nogi to potem będą tylko bardziej czarne i twarde. Nic bardziej mylnego, zaczełam w wieku 12 lat ( i tak dosyc pozno patrzac na kolezanki) i niczego nie załuje.. a było to juz dobrych kilkanascie lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam 12 lat. Buduj w niej poczucie własnej wartości. Zabraniając golenia zanika jej samoocena. Nic jej nie będzie po maszynce do golenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torunianka A
Witaj, Ewa, zabieg depilacji jest prosty tutaj masz filmik jak to wygląda https://www.youtube.com/watch?v=jYej8j9cNGQ pamiętaj usługi nie jest najważniejsza , radzę poczytać o różnicy między laserami Lightshher i Vectus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina 444
Pomóżcie! Moje nogi wyglądają dramatycznie. Po goleniu mam całe nogi w czerwonych krostkach i nic nie pomaga. Zastanawiam się nad depilacją laserową, ale czytałam, że jest kilka rodzajów laserów. Podobno Palomar Vectus jest najlepszy, znalazłam o nim trochę informacji http://depilacja-laserowa.torun.pl. Polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani doktor 29
Naturalne metody są najlepsze Od ponad dwóch lat stawiam na pastę cukrową. Do tej pory widzę same plusyNie mam problemu z podrażnieniami. Na początku kupowałam gotową pastę, teraz robię ja sama. Jak chcesz trochę informacji to poczytaj http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nice 23
Najlepsze są naturalne metody depilacji Od wielu lat stosuję depilację cukrową. Jestem bardzo zadowolona, żadnych problemów. Najpierw chodziłam do sklepu gotową pastę cukrową, teraz robię ja sama. Jak chcesz trochę informacji to poczytaj http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka 23
Moja przyjaciółka zdecydowała się na depilację laserem, i to był właśnie Vectus. Jest mega zadowolona. Wcale nie musiała robić wielu zabiegów. Nie bolało i nie ma po tym śladu. To jest najnowocześniejszy laser. Laser ma czytnik, który dostosowuje moc do typu skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TrustMe 24
Moja koleżanka miała robioną depilację laserem, o ile pamiętam, to wybrała laser Palomar Vectus . Jest mega zadowolona. Osobiście też byłam pod wrażeniem efektu. Po pierwszej sesji widać było jak skuteczny to laser. To był świetny ruch. Depilacja była bezbolesna. Bardzo dobry skutek. Jeżeli macie obawy przed depilacja laserową, to gorąco gorąco polecam. http://www.novabank.pl/zdrowie-i-uroda/depilacja-laserowa-zabieg-dla-kazdego/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gść 22
Może to was zainteresuje wyszukałam mega wyszukiwarkę salonów z depilacją laserową. Możecie wyszukiwać po miast. Łatwa w obsłudze. Trzeba tylko wpisać nazwę miasta: http://www.depilacjelaserowe.pl/. Pomogło mi to wyszukać salon kosmetyczny z depilacją laserową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 88
Tutaj znalazłam interesującą stronę o o rodzajach depilacji http://depilacja24.pl Jak dla mnie super. Nie miałam pojęcia, że jest tyle metod usuwania włosów. Zawsze używałam zwykłych maszynek. Jednak zainteresowała mnie depilacja laserowa. interesuje mnie jaki jest wpływ lasera od depilacji na tatuaże , czy ktoś się orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×