Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytająca^^o radę

jak do niego dotrzeć??

Polecane posty

Gość pytająca^^o radę

komentuje wyglad innych dziewczyn przy mnie , potrafi łapać za biust (przez koszulke) kolezankę a jak mu cos powiem to mówi ze " to żart przecież". woli zrobic czasem 1000 innych rzeczy niz usiasć i ze mna pogadać..a wieczorem mówi ze zmęczony jest( ale w pilke pograć by poszedł a dla mnie na rozmowe zmęczony). dziewczyny ja go tak kocham jak mu wytlumaczyc ze boli mnie jego zachowanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a stopy me postawił na skale..
ty go może i kochasz ale on ciebie NIE i im prędzej zdasz sobie z tego sprawę tym lepiej dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca^^o radę
ale sa sytuacje ze jest inny..ze tylko ja sie licze..nie pilka itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sorry, ale koleś cię totalnie osrywa, więc i ty go osraj. Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja ci cosik powim
poczytaj sobie o nałogowcach kochania i nałogowcach unikania bliskości. Jeśli będzie to do Was pasowało to możesz ratować związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no sugar and no salt
tak jakbyś opisała, męża mojej koleżanki :)) na to chyba nie ma rady, kiedyś mnie złapał za biust i powiedział, że to żart, później znów i znów. W końcu dostał ode mnie po pysku, myślisz, że to zadziałało? nie Podejrzewam, że Twoj mąż tak jak on był taki zawsze, wcześniej pewnie ci to nie przeszkadzało, a teraz zaczęło. mylę się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanie pasem na goły
tyłek,powinno pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no sugar and no salt
moze by i pomogło gdyby ten tyłek nie był jej męża :p :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca^^o radę
no własnie nie mylisz sie, ale dlatego ze jak jeszcze nie wzielismy slubu to nie robil tych rzeczy ja nie wiem czy wtedy sie bal ze ja go zostawię czy co dopiero jakies rok po slubie sie zaczeło...jeszcze myslalam ze to dlatego jak wygladam po ciązy(brzuszek rozstępy itp...) no ale przeciez sam dzidziusia chciał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikaikot
slyszalam ze facet potrzebuje wolnosci i wystarczy mu ze ma cie przy sobie:) moze...faceci sa inni moze nie potrzebuja tak bliskosci okazywania uczuc chyba tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca^^o radę
ale kiedys bylo zupelnie na odwrót :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Gdyby zlapal jakas moja kolezanke za cycka to najpierw bym mu wyjebala a pozniej zlapala ptaszka jego kumpla hehe i powiedziala ze ma zajebistego! Niech spier... po co Ci taki facet... Moj tez czasami komentuje inne dziewczyny, tzn on to robi mi na zlosc, bo jak powie ze ladna dziewczyna to zaraz patrzy sie na mnie i czeka na jakas moja reakcje.. ale raczej nigdy w zyciu nie zlapal by jakiejs laski za cycka! Hmm a co do tego ze jest ciagle zmeczony i nie ma ochoty spedzac z Toba czasu to troche nie halo... U mnie bylo podobnie, ciagle mu sie nic nie chcialo, ale do innych to by lecial pierwszy, zwlaszcza do swojej siostruni.... Chyba do waszego zwiazku wtargnela rutyna, musicie znalesc jakies wspolne zajecie, jakies wspolne hobby, nie wiem pograjcie w tenisa, rolki, spacer, basen silka cokolwiek zebyscie robili to razem a od razu znajda sie wspolne tematy... jakos go trzeba zainteresowac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca^^o radę
aha, i jeszcze lubi klepać po tyłku moją sąsiadkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca^^o radę
Dziekuje ze sie pod moim nickiem wypowiadasz....ta co napisała "a i lubi klepać po tyłku moją sąsiadkę"(bo ja tego nie napisalam) NIE ŻYCZĘ SOBIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikaikot
jak facet sie tak zachowuje to raczej widac ze lubi grac na pare frontow, to facet niegodny uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikaikot
chyba on juz cie nie traktuje powaznie...na twoim miejscu albo bym o tym z nim pogadala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×