Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beatrycze80

Wróżbiarstwo

Polecane posty

Gość oi[hi&amp
Beatrycze po cholere tu wróciłas po tylu latach ? spieprzaj stad a nie ciemnote ludziom wciskasz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibizzoo ok rozumiem tylko w iesz z tym brakiem litosci to nie do konca sprawiedliwa jestes:) wiesz jak ktos zajmuje s ie tym zawodowo to dziwne oczekiwac by robił to za darmo poza tym czesto wrózki ponosza konsekwencje bezpłatnych wrózb ale nie chce mi sie teraz tutaj pisac na ten temat bo sam jestem na etapie wychodzeni z tego (dzis wróciłam z szpitala ) tak mnie scieło po ostanich bezpłatnych wrózbach dopiero odciecie oczyszczanie pomogła ale jeszcze czuje sie źle to dla mnie nauczka (zreszta nie pierwszy raz juz tego doswidczam ) ale na razie ma dosyc nie bede komus pomgac bezpłatnie by potem w takim stanie trfiac do szpilala a lekarze rozkłdaja rece nic mi nie ma a ja z bóle wrecz wyjje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibizzoo do której wróżki mam zapukać? -------------------------------------------- sama wybierz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oi[hi&amp Beatrycze po cholere tu wróciłas po tylu latach ? spieprzaj stad a nie ciemnote ludziom wciskasz --------------------------------------------------- ja cały czas byłam :) tylko na innych forach :) dziekuje za miłe powitanie :) ja też się cieszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oi[hi&amp
nie widzisz ze sie reklamuje i naciaga cie na kase - nikt nie zna naszej przyszłosci oprócz Boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oi[hi&amp Beatrycze po cholere tu wróciłas po tylu latach ? spieprzaj stad a nie ciemnote ludziom wciskasz --------------------------- bez obaw przez takie osoby jak ty nie zamierzam wracac do wrózenia na kafeteri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co się dziwisz, że marudzę zdesperowana jestem już nogami przebieram czy tak czy jak z tą pracą inne sprawy sama ogarnę, a tu nic ode mnie nie zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oi[hi&amp
rzygam toba Beatrycze :classic_cool: sama na własne zyczenie zgotujesz sobie los 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oi[hi&amp nie widzisz ze sie reklamuje i naciaga cie na kase - nikt nie zna naszej przyszłosci oprócz Boga ---------------------------------- moze bys tak zaczeła pisac z czarnego nicka :) fakt Bog zna nasza przyszłosc jednak karty uchylają rąbek tajemnicy :) wiec czemu sobie nie pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oi[hi&amp rzygam toba Beatrycze sama na własne zyczenie zgotujesz sobie los ---------------------------- tak jak i ty gardzac ludzmi czyz kazdy człowiek nie jest równy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytdhtygb
przestan pieprzyc głupoty tylko zabierz sie za uczciwa prace tylko lenie okradaja ludzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dla mnie jestes złodziejka i czarownica jestes wspolnikiem szatana i demonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytdhtygb
brzydze sie takimi ludzmi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! brzydze i rzygam 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytdhtygb
ty kobieto masz nierówno pod sufitem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ytdhtygb przestan pieprzyc głupoty tylko zabierz sie za uczciwa prace tylko lenie okradaja ludzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dla mnie jestes złodziejka i czarownica jestes wspolnikiem szatana i demonów ----------------------------- miej odwage sie podpisywac wiem ze to ciagle ta sama osoba tylko zmienia podpis oj ninawisc cie zrzera to sły sygnał niszczy cie nienawisc to ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ytdhtygb a ty kim jestes?? ze mnie osadzasz kims lepszym ? znasz powiedzenie kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytdhtygb
nienawisc do głupoty ludzkiej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czarownica z ciemnogrodu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! idz stad i nie wciskaj ludziom głupot padalcu , obys tylko nie wróciła spowrotem do Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ytdhtygb ty kobieto masz nierówno pod sufitem ------------------------------------------------- jestem po psychologi wierz mi jestem w pełni normalna a nie tak sfrustrowana jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ytdhtygb nienawisc do głupoty ludzkiej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czarownica z ciemnogrodu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! idz stad i nie wciskaj ludziom głupot padalcu , obys tylko nie wróciła spowrotem do Polski ----------------------------------------------- nie chce mi się prowadzic z Tobą nalo inteligentnej rozmowy . Nie rozumiem po co wcisnełaś sie w mój temat idz na swoje i tam "zbawiaj Ludzi " a tu nie zaglądaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytdhtygb
a wiesz co Pismo sw mówi o spirytyzmie , okultyzmie , magii , złodziejach ? no tak demony i szatan tez znaja pisma :classic_cool: nic tu po mnie , nie przystaje z takimi , nie dotykam , nie brudze sie :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytdhtygb
psychologia prania mózgu :) swietny wydział , czyzby w Katowicach ? baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytdhtygb
aha a twoje to jest to co wysrasz :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie zajmuje się okultyzmem pochodzę z rodziny gdzie kobiety od lat przepowiadały przyszłość nie zajmuje sie okultyzmem uwazam ze nie zaburza się spokoju duszy po śmierci kiedy cos od nas chce sam przyjdzie (np dusza przychodzi bo potrzebuje modliwty i jakiejś innej pomocy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż sposób wypowiedz osoby wyżej świadczy o braku kultury i tolerancji takie osoby powinny mieć zakaz wstępu na publiczne fora jak nie umieją się zachować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkazgrojca
Bedę dzisiaj robic kupę na rzadko czy na twardo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dla tych co nie wiedzą co to :) Tolerancja-termin stosowany w socjologii, badaniach nad kulturą i religią. W sensie najbardziej ogólnym oznacza on postawę wykluczającą dyskryminację ludzi, których sposób postępowania oraz przynależność do danej grupy społecznej może podlegać dezaprobacie przez innych pozostających w większości społeczeństwa. W okresie reformacji pojęcie to było stosowane w odniesieniu do mniejszości religijnych. Obecnie termin ten obejmuje również tolerancję różnych orientacji seksualnych oraz odmiennych światopoglądów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×