Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beatrycze80

Wróżbiarstwo

Polecane posty

eee do dupyyy mam foch na ciebie ze nie zrobisz jakis malych wrozbek komus kto nie ma a to okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kociarnia :) a po co miałby dzwonić do ciebie potencjalny samobójca ? -------------------------------------------------------------------------- to się musisz zapytac tych co dzwonią nie mnie . ja mysle ze czasem wrózka to ostatnia deska ratunku wiele sie nasmiewa ze wrózki psychologie końcą widac nie mają pojecia jak wyglda praca wrózki musisz miec przygotowanie co ty bys powedziła zrobiła jak by dzis do twoich drzwi zapukał samóbójca ??? wrózka nie mzoe powiedziec idz bo to nie jest temat dla wrózki nie moze odrzucic kogoś kto potrzebuje pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olorinek eee do d**yyy mam foch na ciebie ze nie zrobisz jakis malych wrozbek komus kto nie ma a to okazji------------------------------------------------ wróżę zrównoważonym osobą :) i dorosłym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy Twoje praktyki nie stoją w sprzeczności z naukami twojego kościoła ? czy to nie kłóci się ze sobą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha to dopero po 30ce bede dorosly i niby skad mi zarzcasz niezrownowazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mam wrażenie że albo ktoś sobie robi jaja albo ktoś chce pisać o wierze :) a to nie o tym jest temat :) proszę się trzymac tresci tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadne jaja . zdaje mi się ,że Ty nie bardzo wiesz skąd się bierze ta wiedza , która się posługujesz . I tylko to chcę uświadomić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi zarzucasz ze jestem niezrownowazony sama ile wgl masz lat ze taka megadorosla sie czujesz co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kociarnia :) czy Twoje praktyki nie stoją w sprzeczności z naukami twojego kościoła ? czy to nie kłóci się ze sobą ? -------------------------------------------------------------------------- kiedyś tak teraz juz nie byłam wychowywana przez strone ojca bardzo religijną a z strony mamy miałam mniejszy kontakt (strona mamy od lat wrózy) i długo uważałm ze kto grzech bo tak niestety mi w pojono a ja nie potrafiłam tego pojać kiedy miałm kilka lat sasiad jechał na wakacje nie pamiętam widziłam jego śmierć powiedziłam babci by mu powiedziła ze nie ma jechac bo zgninie wtedy na mnie nakrzyczała i musiałam na kolanach odmawiac różaniec ze gadam głupoty on zginoł babcia wogóle nie chciła podjąc tego tematu ze mną a ja miałam wtedy poniżej 10lat już nie pamiętam dokładnie zawsze za takie coś byłam karana dopiero kiedy byłam u drugich dziatków babcia pozwalała mi ogladac katy itp kiedy przyszedł czas buntu zbuntowałm sie wtedy robiłam rózne zeczy ale potem wydoroślałm dziś juz nie paraktykuje okultyzmu magi itp bo w iem ze to zgubne koło ze to wciaga ze to prowadzi ku złemu masz siłe ale jestes marinetką mnie sie udało z tego wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kociarnia :) żadne jaja . zdaje mi się ,że Ty nie bardzo wiesz skąd się bierze ta wiedza , która się posługujesz . I tylko to chcę uświadomić . ---------------------------------------------------------------- jako 1,5 roczne dziecko umiałam dobrze mówic na 2latka już przewidywałam pierwsze wydarzenia oczywiście nie wrózby bo to byłby absurd przykład odwiedziłąm swojego pradziatka majac ponad 2lata na pozegnanie powiedziłąm mu "widze koło ciebie śmierc" zmarł 3 dni później oczuwiscie to było troche jezykiem dziecka ale moja mam twierdzi ze mam to od zawsze czy uważasz ze tak małe dziecko moglo miec kontakt z złem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ze babcia z strony ojca ciągała mnie po egzprcystach itp (księzach) i nic to nie wykzywało wszyscy twierdzili ze nie jestem opetana ani nawiedzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobraaa ale jak znalezc prace moglabys mi powrozyc az tak by cie zabolalo jabys dwie wrozby walnela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu sama stwierdziłaś ,ze to co robisz nie jest złe i uznałaś ,ze to jest ok ? na jakiej podstawie tak uważasz ? Bo czegokolwiek dowiadujemy sie o życiu , o procesach w nas i obok nas zachodzących konfrontujemy to z jakimiś pewnikami : wiedzę z doświadczeniem , marzenia z rzeczywistością , wiarę z ... ? Z czym skonfrontowałaś swoją wiarę ,ze wierzysz tak jak wierzysz ? Skąd masz wiedzę na temat duchowego świata z którym obcujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reniagieniastenia
Jak długo zazwyczaj jedynka i ósemka tworzą związek oparty na uczuciu będąc dla siebie również kochankami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kociarnia :) a ty na czym opierasz ze twoje argumenty są trafne i to twoje wierzenia itp sa dobre ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym nie idzie okreslić tak ogólnie ile 1 i 8 będa tworzyc zwiazek bo to wszyskie 1 i 8 musieli by tyle samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zadnego sereotypu nie mam zule tylko dwie wrozby bo mam bezprecedensowa okazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×