Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość LechuGerard

Czy przystojny chłopak, który nie ma pracy i mieszka z rodzicami moze miec dzie?

Polecane posty

Gość bhibi
poczekaj do wieczora, gwarantuję, że znajdziesz tu co najmniej ze 3 które będą chciały sięz tobą bliżej poznać

Gość kukiiiiiiiiiihhhh
Skoro jest przystojny , to sadze , ze chetnych bedzie wiecej niz 3 :D to jak z ta fotka ?

Gość kukiiiiiiiiiihhhh
Zenek , jak mogles , teraz pewnie nam sie chlop zalamal :|

Z tym roznie bywa. Kiedys na jakims forum zalozylem kilka prawdziwych tematow z jakimis pytaniami i tez zostalem zjechany ze prowo. Czasami ludzie nie ogarniaja pewnych rzeczy, a jak nie potrafia sobie czegos wytlumaczyc, to najlatwiej powiedziec, ze cos takiego nie istnieje, ze prowo itd. Chociaz to akurat rzeczywiscie jest prowo, bo by nie pisal o tych rodzicach i braku pracy.

Gość bhibi
Chociaz to akurat rzeczywiscie jest prowo, bo by nie pisal o tych rodzicach i braku pracy. dla mnie to prowo bo on twierdził że jest przystojny i sam i szuka partnerki na poważny związek. tym bardziej że na tym forum całe stado samotnych i wygłodniałych bab, więc ktoś pewnie chciał sobie rozrywkę zafundować ;)

Gość kukiiiiiiiiiihhhh
Z tym roznie bywa , po prostu moze potrzebowal rad od osob postronnych , ktore go nie znaja . Zreszta jakby pewnie jakby byl taki przystojny , to pewnie bujal by sie po miescie otoczony wianuszkiem laseczek , nie oszukujmy sie , trudno w tych czasach o przystojnego faceta , wiekszosc to bambry z brzuchem jak mikolaj :/

Gość LechuGerard
Już kiedyś zamieściłem tu swoje zdjęcie - z obiektywnych ocen dowiedziałęm się ze jestem przystojny- na tej właśnie podstawie tak twierdze. Teraz tego nie zrobie Nikt mi tego nigdy nie powiedział- nawet Matka.

"tym bardziej że na tym forum całe stado samotnych i wygłodniałych bab" Z tego co mozna tu przeczytac, to prawie kazda przeciez ma faceta. W wielu dyskusjach przytaczany jest koronny argument, ze "moj facet to", "moj facet tamto" itd;)

Gość kukiiiiiiiiiihhhh
Skoro oceniasz to , ze jestes przystojny po opiniach z kafe - gratuluje ! W zyciu realnym , jesli wychodzisz do klubu , gdziekolwiek , cieszysz sie duzym powodzeniem ?

Gość bhibi
Z tego co mozna tu przeczytac, to prawie kazda przeciez ma faceta. W wielu dyskusjach przytaczany jest koronny argument, ze "moj facet to", "moj facet tamto" itd zen nie bądź śmieszny. a ile tematów: "co ze mnąjest nie tak?, ładna, mądra, wykształcona i sama?" albo "gdzie znaleźć normalnego faceta" albo: "samotność po 30". że o tych 25 letnich dziewicach nie wspomnę

Gość kukiiiiiiiiiihhhh
Drogi Zenku , taka prawda , a wybrzydzaja i mysla ze wyrwa jakas Carmen Electre :/

Wybrzydzaja? Eee chyba troche przesadzasz. Ooo przypomnialas mi Carmen Electre:) Jak bylem mlodszy to nie powiem co robilem przy jej zdjeciach w Playboyu;)

Gość bhibi
"madre, ladne i wyksztalcone same" nie nabijaj się - ja akurat taka jestem

Gość kukiiiiiiiiiihhhh
Moze u Ciebie nie , ale jak u mnie widze facetow z wielkim brzuchem , wystylizowanych na techno party , wloski na zelu , koszula ze smokiem i woza sie po miescie , jakby byli niewiadomo kim to na prawde mi sie noz w kieszeni otwiera . Jeszcze maja takie wymagania , ze hoho , a zadna ich nie chce . Hahaha , no Carmen to chyba obiet porzadania 99 % facetow na tym swiecie :D a co robiles , to moge sie tylko domyslac .

Ty pewnie tak. Chodzi mi o tematy, w ktorych ktos sie tak okresla, a pozniej w trakcie rozmowy wychodzi masa rzeczy dyskwalifikujacych taka osobe.

Gość kukiiiiiiiiiihhhh
Autorze topicu , to idz do kosciola , tam pewnie znajdziesz . Chyba , ze zamierzasz szukac na kafe?

Gość 26 lat mieszka z mamusia
i bez pracy... hahahhahahahahhahahahahahhahahahhaha!

Gość LechuGerard
Napewno nie zamierzam szukać dziewczyny na dyskotece. Od kilku lat nie chodze na dyskoteki - bo czuje się tam - jak w przedszkolu - średnia wieku 17-19 lat i każdego przewyższam o głowe.

"koszula ze smokiem" Koszula ze smokiem? Nie chodzi ci o polówki Lacoste? Co do wymagan, to chyba az tak zle nie jest, bo jest wielu samotnych facetow, ktorzy chcieliby miec jakas dziewczyne. Nie wiem w jakim ty obracasz sie srodowisku. "Hahaha , no Carmen to chyba obiet porzadania 99 % facetow na tym swiecie a co robiles , to moge sie tylko domyslac ." :) Mozna powiedziec, ze byla jedna z moich pierwszych kobiet;)

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować