Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miśka ****

kto nie spi ?

Polecane posty

Zapytałem bo nie miałem pewności, czy to jakiś pseudonim artystyczny czy coś w tym stylu Anika :p Jak tu jest 30 stopni, wilgotnośc pow. 90% to ja sie dusze normalnie. Nie ma czym oddychać. Wole te 20 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet o dzieciach jeszcze nie myślę.. Zacznę może po 30, o ile w ogole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem szwagier muwil ze nie do wytrzymania jest a jestes pierwsza osoba ktura nie jest zdziwiona mojego imienia kazdy muwi pierwszy raz slysze i wogule ;d;d;d a ja sie tlumacze zazwyczaj ze powaznie i wogule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie za brdzo mnie to bawa przeciez w seksie chodzi o zadwolenie obu pluci ;d;d;d;di wiec nie wiem czy nadaje sie do takiej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co sie smiejecie ja nie gralam za moich czasow w takie gierki to pytam teraz bede wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie lubisz robić? :P mnie np kręci sprawianie przyjemności bliskiej mi osobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czasami tzreba to co zrobic ? przeicez nie powiem facetowi ze ma sie walic bo to by tez nie bylo fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, nie każdy lubi :) ja akurat mam to szczęście :P a raczej mój przyszły mąż będzie miał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widomo, że facet sie odzwzdzięczyć potrafi po takiej grze , więc wspólna satysfakcja będzie :) Sylwia - juz mi sie nasówa... Wiele pytań związanych z tą grą, ale zachowam pozory grzecznego faceta :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mzoe bedzie mial przynajmniej nie bedziesz sie meczyla w takiej sytuacji :):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już przyszły mąż wybrany to nie pogramy :p A już myslałem, że jakieś wolne ciacho wyrwe na forum hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale powiem ci Anika ze np obcemu facetowi bym nie chciała robić :o to zbyt intymna sprawa i muszę być zakochana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika, kazdy każdemu robi gre wstępną i kończy sie zawsze razem :) A mówiłem, zmień ten model :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha no wiesz ja meza kocham ale jakos mnie to nie bawi nie wiem sama czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adas moze ten moj model dalmnie za stary ;d;d;d mam szukac mlodszego to mi bedzie gadal ze stara jestem i wogule a tak zawsze mam przewage :)chociaz w lozku nie zawsze gra haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×