Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zaskroniec

Drodzy Panowie nie płaćcie za Panie, bo to zły nawyk

Polecane posty

Gość Ten przedwczorajszy
CsaCsa - a niby skad wiesz, ile mam kasy i co z nia robie? :) Za czesc place rachunki, kupuje jedzenie i ubrania, czesc odkladam, a czesc mam na przyjemnosci. Nie pale, nie pije za duzo - moge sobie chyba pozwolic na wyskoczenie do kawiarni od czasu do czasu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten przedwczorajszy
Poza tym, CsaCsa - co to za problem "wyjsc z inicjatywa" czy znalezc knajpe? Oklaski Ci panny powinny za to bic, czy jak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CsaCsa
Twoja kasa mnie nie interesuje o tyle o ile nie będziesz mówił banialuków o znaczeniu słowa zapraszam, wychowaniu i psuciu kobiet. Chcesz to sobie psuj za własną kasę, ALE NIE MÓW, ŻE TO SŁUSZNE. BO NIE JEST. Też nie piję, nie palę, nie ćpam i kasę pomnażam przez inwestycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CsaCsa
To sobie zrób rachunek sumienia Ten przedwczorajszy kiedy panna i ile razy na Twoje wyjścia Cię zaprasza. Prawie nigdy. Jesteś dla mnie frajer i tyle. Frajer, bo dajesz się wyzyskiwać kobietom na kasę i jeszcze się cieszysz i mówisz, że to sprawiedliwe. Frajer:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CsaCsa
I Ci wcale nie ubliżam tylko określam Cię po Twoim zachowaniu podając właściwą definicję frajerstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten przedwczorajszy
Pomnazasz kase? A nie Ty pisales, ze przepuszczasz na swoje przyjemnosci? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrasekk
a czy to takie wazne kto placi? niech kobieta zaplaci, ja nie mam, wiec nie mam za co placic, mam duze wydatki na studia, ktore zawsze chcialem robic i zwyczajnie szkoda mi pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CsaCsa
A niby dlaczego jedno drugie wyklucza. Masz za płytkie horyzonty. Gdybym tylko ciulał kasę i nie sprawiał sobie przyjemności to bym nie miał zapału do pracy i ich zdobywania. TY TEGO JEDNAK NIE POJMUJESZ TAKI JESTEŚ DOJRZAŁY:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CsaCsa
Patrasekk nie tlumacz się, bo nie masz z czego. To nie jest Twój obowiązek. Nie czuj się gorszym. Za kasę nie kupisz miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten przedwczorajszy
patrasekk - kto zaprasza, tenn placi. Zawsze. Natomiast jesli kobieta jest w porzadku, to proponuje placenie za siebie lub tez zaprasza. Dodatkowo, jesli juz jestescie w zwiazku, to niejako naturalne jest, ze osoba lepiej sytuowana pomaga gorzej sytuowanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CsaCsa
SKOŃCZ Z TYMI BANIALUKAMI. ALE TY MASZ UTARTE MYŚLENIE. STEREOTYP TO POWINNO BYĆ TWOJE DRUGIĘ IMIĘ:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrasekk
no to ja jestem gorzej sytuowany, wiec mam prawo oczekiwac ze kobieta bedzie za mnie placic, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvdegegrg
zaskroniec w mysl o tym co napisales uwazam iz jestes biednym zakompleksionym nieudacznikiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten przedwczorajszy
Patrasekk - jeslibys BYL W ZWIAZKU z kobieta, ktora juz zarabia, a Tobie brakowalo na wszystko, to jesliby jej na Tobie zalezalo, pomoglaby Ci finansowo. Ale to nie kwestia OCZEKIWAN. Nie, nie masz PRAWA tego OCZEKIWAC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CsaCsa
Znaczenie słowa zapraszm i ZAPAMIĘTAJ (1.1) proponować komuś, aby przyszedł w odwiedziny (1.2) zachęcać kogoś do zrobienia czegoś lub skorzystania z czegoś A NIE OPŁACAĆ:P POJMUJESZ TO?:D CZY ZA TRUDNE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrasekk
dlaczego nie mam prawa oczekiwac? a kobieta ma prawo oczekiwac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten przedwczorajszy
CsaCsa - jakby takie tylko bylo to znaczenie, nie moglbys nawet zaprosic kobiety do kawiarni albo na spacer, bo w definicji jest tylko dom :D p.s. doradzam lepsze slowniki niz wiki i duzo czytac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten przedwczorajszy
Patrasekk - jesli Ty zarabiasz, a Twoja kobieta ma problemy finansowe, tez nie ma prawa oczekiwac, ze bedziesz za nia placil. Ale jesli CI zalezy, zrobisz to. Jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CsaCsa
HEHE TO CWANIACZKU ZNAJDŹ LEPSZE WYTŁUMACZENIE TEGO SŁOWA, A NIE MIEL JĘZOREM:D DZIAŁAJ, A NIE TYLKO KRYTYKUJ:D TYLKO W JĘZYKU POLSKIM, A NIE FRANCUSKIM:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CsaCsa
I tak się kończy z frajerami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrasekk
ten przedwczorajszy no to zalezy jak duza by to miala byc pomoc, bo na dluzsza mete to troche nie za bardzo, wiesz ja tez mam swoje zycie i swoje potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten przedwczorajszy
Po prostu pewne subtelne niuanse Ci umykaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CsaCsa
Czekaj, bo poszedł po słownik jak nie jest frajerem i przytoczy słownikową definicję. Tylko poproszę bibliografię lub chociaż przypis:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CsaCsa
Albo się powołujesz na literalną wykładnię, albo na niuanse. Niuanse są głupie z definicji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CsaCsa
I skończył mleć ozorem bez sensu i zgrywać wykształconego. Takich naprawdę mienić należy wykształciuchami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CsaCsa
Mykam:) Miłego popołudnia dla normalnych i sprawiedliwych. Widzieliście jak się odprawia frajerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten przedwczorajszy
Widze, ze albo jestes zwyczajnie glupi, albo usilujesz znalezc jakiekolwiek argumenty, by podwazyc to, co pisze :) Slownikowe definicje sa niekompletne. Slowa maja tez kontekst kulturowy, spoleczny. Oczywiscie nikt Cie nie przymusi do zaplacenia za kolacje, na ktora zaprosisz - ale jesli nie zaplacisz, postapisz niekulturalnie. Podejrzewam, ze nie masz powodzenia wsrod kobiet. Nie czytalem calego watku, wiec wybacz, jesli sie powtorze - czy miales juz kiedykolwiek kobiete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrasekk
tak, mialem i mialem calkiem calkiem powodzenie, ale juz zrezygnowalem z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten przedwczorajszy
Ja tez pojde, bo czas na obiad. Ale pewnie tu jeszcze zajrze, bo ten watek jest zabawny. CsaCsa - nie wysilaj sie. To, co piszesz do mnie, nie dotyka mnie osobiscie. A przyklasnac Tobie moze jedynie podobnie prozny polglowek. Myslace osoby przyznaja mi racje. Najzabawniejsze jest to, ze w wielu rzeczach sie zgadzamy, a Ty nawet tego nie widzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CsaCsa
Zatem mając wyrozumiałość i nie chcąc, żebyś nabawił się zgagi powiem bardzo delikatnie i już kulturalnie. Wbrew pozorowi nie zgadzamy się wcale. Ja nie czekam na gest kobiety, że Ona zapłaci, dla mnie to naturalne, że ma zapłacić, a ja mogę zapłacić za nią lub nie w zależności o mojego humoru. Nie uważam by uwarunkowania społeczne i historyczne miały nadal rację bytu skoro mamy równouprawnienie. Kobiety zdobywa się swoim charakterem, pokazując twardość, pomagając jej choćby z kranem , odkręcić butelkę za silnie dla niej zakręconą itd., a nie kasą. Jak się powołujesz na wykładnie językową to słownik to Twoje źródło. Zwyczaj odgrywa mniejszą rolę. Zwyczaje się zmieniają. Zwyczajowi nie trzeba podlegać. Mam kobietę i miałem kilkanaście. Pisałem wprost, że jak zmieniłem postępowanie to trafiam na ładniejsze i ciekawsze niewiasty. Spróbuj to sam się przekonasz. Smacznego. Przepraszam za ostrzejszy ton, ale nie lubię pustosłowia i frazesów. Mykam:) Miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×