Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zaskroniec

Drodzy Panowie nie płaćcie za Panie, bo to zły nawyk

Polecane posty

Gość mysza-mysza123
myślę ze płaci ten,kto zaprasza.proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjćAjć
Kolejna. Sięgnij po słownik. Zapraszam nie oznacza funduję. Dwa odrębne słowa. POZA TYM KOBIETY NIE ZAPRASZAJĄ. NIE ŚCIEMNIAJCIE:D Robie to od wielkiego dzwonu i korzystacie na tym sloganie:D Inaczej by było raz ja raz Ty, ale Wy czekacie na inicjatywę męską:D Koniec ŚCIEM:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AjćAjć - przede wszystkim: jestem kobietą. Więc wszystkie Twoje argumenty o tym, że kobieta nie płaci jeżeli jej zależy na spotkaniu mnie nie dotyczą. Tak, płaciłam za mojego faceta kiedy on nie miał pieniędzy, a ja chciałam go gdzieś wyciągnąć. Czasoprzestrzeń się nie załamała. Chcę spędzić z facetem miło czas, pójść do kawiarni/kina/na obiad więc go zapraszam. I chcę tam iść z nim niezależnie od tego czy on ma pieniądze czy nie, więc nastawiam się, że za niego zapłacę. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjćAjć
Robią to od wielkiego dzwonu i niezwykle rzadko. Tym samym umyślnie oszczędzają na związku wykorzystując zasoby męskie. Ile kobiet narzeka, że mężczyźni ich nie zapraszają? Po co jak dla Was to nie oznacza wymyślenia ciekawego spotkania TYLKO FUNDOWANIE:D SZUKACJCIE SPONSORA:D Mówcie wprost i wtedy mogę się z taką umówić, bo są otwarte karty:D Wiem, że mam za Nią zapłacic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty się w ogóle z żadną nie musisz umawiać, więc na czym polega Twój problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjćAjć
Moorland to pisz wcześniej. Możesz być wyjątkiem, ale tutaj wszystkie robią za wyjątki Raz ja, raz Ty. Niemal po połowie inicjujemy spotkania:D Pomagamy mężczyznom:D Haha na bank :D:D Bez ściemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olimpijczyk
Moorland ma racje. Kobieta ktora placi za faceta nie ma honoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjćAjć
Moorland BRAK ARGUMENTÓW I ATAK OSOBISTY:D BOLI CIĘ MISIACZKU PRAWDA:D KONIEC WASZEJ MANIPULACJI:P WASzEGO SKĄPSTWA:D Mam narzeczoną, głupio Ci?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjćAjć
OPlimpijczyk masz rację kobiety nie mają HONORU ANI DUMY:D TO MĘSKIE CECHY:P PISAŁEM:P WY MACIE PRZYSTOJEŃSTWO:D NAUCZCIE SIĘ. Duma i honor to męskie kwestie wywodzące się z etosu rycerskiego i kultury kształtowanej przezwieki. Przystojeństwo bierze się od dam. MACIE KOMPLEKS MĘŻCZYZNY:P Wszystko chcecie skonwersować. DAMSKA DUMA:D DAMSKI HONOR:D JAK TO BRZMI hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olimpijczyk
Pelna zgoda, honor i duma to pojecia znane i wlasciwie tylko mezczyznom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjćAjć
Brawo i podobieństwem tego jest Przystojenstwo u kobiet. Podobieństwem, ale nieidentycznością:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, tylko szkoda mi tej dziewczyny, bo albo jest jednym z tych wyjątków albo "utrzymanką" (słodkie określenie na "dziwkę") więc nie chciałabym być na jej miejscu. Przyjęło się, że facet zaprasza pierwszy, ale przecież NIE MUSI, na tym polega równouprawnienie. Możesz coś zrobić, ale nikt Ci nie może kazać zaprosić kobiety, możesz czekać aż jakaś to zrobi. Więc ja problemu nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olimpijczyk
mi.in dlatego ze kobiety nie maja ani dumy ani honoru to sa takie zalosne, oczywiscie na ta zalosnosc sklada sie wiele rzeczy kobiety sa we wszystkim gorsze od facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olimpijczyk
Przyjęło się, że facet zaprasza pierwszy, ale przecież NIE MUSI, na tym polega równouprawnienie. hahahahahaahaa, dobre przyjelo sie ze wszystkie obowiazki domowe robi kobieta, ale przeciez NIE MUSI, na tym polega rownouprawnienie! nieprawdaz Moorland?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjćAjć
Dziwką to są kobiety co nie płacą za siebie. Gorzej niż córki KOryntu, bo One są szczere i za ciężką pracę biorą kasę. Od mojej narzeczonej się odstosunkuj, bo nie piszę na Twojego faceta FRAJER choć powinienem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjćAjć
Nie są gorsze, ALE SĄ RÓWNE I RÓŻNE:) Ja jestem za pełnym równouprawnieniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjćAjć
Olimpijczyku nie pisz o pracach domowych BO SOBIE PRZYPOMNI CO TO RÓWNOUPRAWNIENIE:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Prwdaż" - bo tradycyjnie tak, kobieta zajmuje się domem, ale co mi zrobią jak nie będę sprzątać? Równouprawnienie polega na tym, że facet ma prawo siedzieć na dupie i czekać na królewnę w bajki, to czy z tego prawa skorzysta to jego sprawa ;) AjćAjć - ja nic o nie nie powiedziałam, to Ty stwierdziłeś, że kobiety tylko czekają, aż facet za nie zapłaci, przyznając tylko, że są pewne wyjątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olimpijczyk
kobiety we wszystkim sa gorsze od facetow... nie mowie ze jako plec sa gorsze, tylko o czynnosciach nawet najlepszymi ginekologami, projektantami mody czy kucharzami sa faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjćAjć
Chyba jasne, że Ją za wyjątek cudowny mam. Myśl troszku:P Ja szanuję PRAWDZIWE KOBIETY. WYZYSKIWACZKOM PLUJE W TWARZ I ŻEGNAM:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjćAjć
Moorland TYPOWA BABA-HIPOKRYTKA. Wspomnij o domu to RÓWNOUPRAWNIENIE. Wspomnij o płaceniu - MASZ DO CZYNIENIA Z DAMĄ BEZBRONNĄ Z XIX WIEKU:D HIPOKRYZJA WAS CECHUJE:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AjćAjć - no domyśliłam się, nawet o tym podejrzeniu napisałam :) Poza tym przyznałam Ci rację, tak jakbyś nie zauważył - nie popieram postawy kiedy kobieta tylko czeka, aż się ją będzie zapraszać, za nią płacić etc. Uznałam tylko, że ten kto zaprasza, ten płaci, chyba, że para umawia się na spotkanie i z góry wiadomo, że rachunek będzie na pół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajć - tylko powiedz mi, gdzie ta hipokryzja? Zanim zorientowałeś się, że używam końcówki "am" nie "em" twierdziłeś uparcie, że jestem głupim facetem bo płacę rachunki za osoby które sama gdzieś wyciągam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjćAjć
Wspomnij o testach DNA wyjedzie z zaufaniem. Choć to niesprawiedliwe, że kobieta wie(dzięki matce naturze), a mężczyzna powinien wiedzieć dzięki testom dna. Zaufanie to stan, w którym oba podmioty są do pewnego stanu rzeczy niepewne. Przykład najlepszy wierność. Zaufanie i testy dna odpadają, bo kobieta ma większą wiedzę, która należy wyrównać testami dna. ROWNOUPRAWNIENIE PRZYNOSI KORZYŚĆ MĘŻCZYZNOM:P TRzeba umieć wykorzystać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjćAjć
Moorland - BO JA MUSZĘ SIĘ KŁÓCIĆ, ŻEBY PODBIĆ WĄTEK:P PO za tym mało wierzę w to RAZ JA, RAZ TY w wykonaniu KObiet. Żeby było chociaż 60 do 40 to super, bo meżczyzna może jak najbardziej więcej:P A co Mu tam:P Jak tak masz to WIELBIE CIĘ i DOBRA DZIEWUCHA Z CIEBIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajć - ależ oczywiście, że zgodziłabym się na testy DNA, mocny argument na sprawie o alimenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjćAjć
Moorland ja nawet bym nie był taki uparty co do pierwszej randki. Tylko lepiej zapobiegać niż leczyć. Kobiety jak się im nie postawi sprawy jasno, nie wyłoży kawę na ławę to nie domyślą się, że chodzi o kase, a FACETOWI głupio gadać o kasie:P Ja się tego tematu tabu wyzbyłem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie byłoby trochę głupio - po prostu. Tak widywać się z kimś i za każdym razem patrzeć jak płaci mój rachunek. Przy okazji, były sytuacje kiedy ja płaciłam, ale prosił mnie żebym wcześniej dała jemu pieniądze, tak, żeby fizycznie to on zapłacił (moją kasą), bo głupio mu było, że nie ma. Ciekawe, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjćAjć
Zapłacisz na 1 randce, to na 2 randce tym bardziej,a potem tak do 100. Po co kobieta ma to sama zmieniać? Dla Niej to wygodne:P To interes mężczyzny. Oni się wstydzą, bo głupio i niepotrzebnie boleje IM MĘSKA DUMA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjćAjć
Moorland ja bym wolał raz Ty, raz ja i tak 60 do 40. Tylko kobiety nadużywają męskiego portfela. Wiem to po sobie, znajomych, rodzinie. TO JEST TREND. TY JESTEŚ WYJĄTKIEM CHLUBNYM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×