Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aleksandra_co_lubi_w_normie

zalamka, facet ma malego.. bardzo malego

Polecane posty

Gość aleksandra_co_lubi_w_normie

ok, mialam paru przed nim, mysle, ze mieli norme ok 14, 15 moze 16 cm, podniecenie juz bylo widac w spodniach - twardo, nie trzeba bylo sie rozbierac by zauwazyc poznalam faceta, mily, troskliwy a zarazem troszke zawadiacki, szorstki czasem itd no i przyszedl czas - jestesmy razem, moja sypialnia, robiera mnie, calujemy sie, robi sie goraco, ja juz jestem naga, siegam reka...a tam... czuje - maly i miekki... a chooj by to strzelil mysle, co ze mna nie tak????? i nie moglam, caly klimat sie zepsul ja nawet nie wiem jak mam takiego malutkiego do buzi wziac - mysle ze moze z 8 max 9cm mial dodam ze po 4 miesiacach znajomosci caly czas mnie wodzil za nos ze ma calkiem fajny sprzet itd, ze sie nie zawiode... powiedzialam mu ze nie jestem podniecona i stracilam ochote.. oczywiscie nie powiedzialam przez co.. ale :/ wiem, nazwiecie mnie nie czula i ze trzeba bylo go rozgrzac... ale ja po prostu nie umialam... zaczelam sie spowrotem ubierac czemu faceci klamia co do wielkosci swojego penisa??????? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam małego i nie kłamię
a czemu nie kazałaś sę wylizać, przeciez nie samym choo..em facet dogadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo prawdziwy facet nie mówi ile ma cm. On w ten sposób próbował się podbudować. Sprzęt to naszego ego ;) a czego klamia? Bo chciał Cie zachęcić do bara bara. Tak samo jak tanie wycieczki... Ulotka wszystko ładnie a juz jak wpadasz tam to gowno na resorach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra_co_lubi_w_normie
hmm.. dobre pytanie mysle, ze jak juz podniecenie na maxa opadlo chyba zaczelam sie wstydzic, jakos psychika nastawila sie na 'nie' po prostu i w sumie tak przeobrazilam sytuacje ze to moja wina i , ze jestem po prostu za bardzo zestresowana.. moze nastepnym razem kieliszek wina pozwoli mi sie bardziej rozluznic moze faktycznie bede umial nadrobic mega jezykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra_co_lubi_w_normie
Ten mlody typ - no... dobrze przedal te swoja wycieczke ;) ja myslalam ze w koncu bede miec do czynienia z wiekyszm elementem niz do tej pory a tutaj szczerze - poczulam sie okropnie zawiedziona choc wiem ze to nie ladnie tak mowic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam małego i nie kłamię
właśnie, pozwól mu się wykazać, a może ma małego ale wiecznie twardego i będziesz i tak usatysfakcjonowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mam małego" rozumiem że ty wiesz ze jesteś mistrzem ?:) Co do autorki no trochę za gorąco się zachowałaś. A aspekt psychiczny mam koleżankę która zbudowała związek z kolesiem który ma małego pajura. Nie powiem na jakiej zasadzie to moja znajoma. Ale jej pogląd wygląda mniej więcej tak ze tego typa kocha. Ale często myśli o kolesiach z większymi. I powiem ze to raczej model cnotki jest wiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem twoja frustracje ale jak chlop zrozumie o co chodzi to bedzie mial pozniej problem go postawic do pionu przed toba... faceci tak maja, to ich czuly punkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra_co_lubi_w_normie
okej - moze zabrzmi pytanie dziwnie ale pozniewaz nigdy nie mialam doczynienia wczesniej z 'malym' to czuc go w ogole? nawet jak bedzie dlugo stal? no i czemu u licha nie stal mu od razu???? tym bylam mega zaskoczona myslicie ze stres mogl na niego zadzialac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam małego i nie kłamię
zapewne czuć nie gorzej niż dużego, ale z tym, że nie stał, to już dziwne, pewnie też zestresowany próbował go sam postawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko mam pytanie?
piszesz malego, a czy kiedykolwiek stanal mu przy tobie? byl w calkowitym wzwodzie? odp prosze mi na to pytanie to powiem dalej o co mi chodzi pozr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trefl drugi
Oczywiście, że stres. On sobie doskonale zdawał sprawę, że nie jest jakimś gigantem. Faceci są strasznie delikatni na punkcie swojej sprawności seksualnej. Jeżeli się nie sprawdzą, to nie czują się prawdziwymi mężczyznami. Ciekawe, czy teraz nie będzie miał teraz urazu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra_co_lubi_w_normie
tak w sumie mogl byc zestresowany tak mi namyslil oczy tym 'niezlym' sprzetem, ze bach wyszlo na jaw i co? nie popisal sie chlopak ;) ok. zobaczymy co bedzie nastepnym razem ja na bank wypije sobie troszke winka by sie wyluzowac nie przekresle go, ale tez nie podnieca mnie juz tak bardzo ta perspektywa jak wczesniej jestem okropna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Supremus Dux
Ja mam zwykłego kutasa. Chcesz żebym Ci wsadził ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra_co_lubi_w_normie
autorko mam pytanie? raz calowalismy sie, bylo namietnie, bylismy w sumie przez pubem wiec sporo ludzi wkolo wiec do niczego dojsc nie moglo ale czulam przyciskajac sie do niego, ze mu stal, byl twardy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam małego i nie kłamię
nie jesteś okropna, tylko masz wymagania i wiesz, czego chcesz, a on niekoniecznie, spytaj, cy w ogóle już widział kiedyś ci..ę na żywo, bo coś to prawikiem pachnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zapewne czuć nie gorzej niż dużego," No nie tak do końca. Ścianki pochwy trzeba jednak trochę rozciągnąć i dojść nieco głębiej. Są oczywiście mają różne rozmiary także u kobiet, ale jeśli penis ma poniżej 10-11cm to sprawa się nieco koplikuje. Wszystko zależy od budowy kobiety, ale pewnych rzeczy przeskoczyć się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko mam pytanie?
nie jestes okropna, poprostu sie przerazilas :D moj chlop jak mu nie staje ma mikruska nie wiem nawet czy jest to 9 cm, ale jak juz jest w pelnym wzwodzie ma 18 , moze ten facet tez tak ma, sprobuj a sie przekonasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra_co_lubi_w_normie
ma dziecko z poprzedniego malzenstwa ;) chyba widzial cipke albo robili to po ciemku ok byl podniesiony ale mu nie stal, nie byl twardy byl miekki na maksa, ale widzialam go a jak mu pozniej opadl do konca to... tam prawie nic nie bylo jajeczka tez male... nie chce by mu sie zrazil psychicznie, czy stresowal po prostu nie wiem czmu mnie u licha tak nakrecal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra_co_lubi_w_normie
autorko mam pytanie? 😭 ale pozniej jak mu totalnie opadl to moze z 4cm tam bylo...wiec o 18 to chyba raczej nie mam co marzyc... kurde kurde kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam małego i nie kłamię
rózne dziwy sie zdrzają, c hyba w tym poprzednim to dzicko to zrobiła za niego kobieta, ale powtarzam daj mu szansę, nich Cię liże, mi jak liżę, to stoi na baczność zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko mam pytanie?
sprobuj potem bedziesz tragizowac, zawsze da sie jakos wykrecic ze nie chcesz ciagnac dalej :D a noz widelec? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to trudna sprawa... Mi sie włącza przy najświetniejszym calowanku. Jak już do chodzi do zbliżeń to od dawna jest już gotowy;D To pewnie dlatego ze jestem jednak ten młody typ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra_co_lubi_w_normie
i nie probowal sam postawic bo ... szansy mu nie dalam wiem. troszke za chamsko postapilam ale serio jakas klapka sie zamknela i po prostu nie mialam ochoty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trefl drugi
No właśnie, przed tym pubem czuł się bezpiecznie, tzn był napalony ale wiedział, że w tym momencie nie będzie musiał wystawiać wacka do oceny (każda ocenia, co widać nawet na twoim przykładzie). Więc mu stał. Autorko, zależy jak widzisz wasza przyszłość. Jeżeli ci na nim zależy, to nie naciskaj teraz, że ma się sprawdzić. Doprowadź do takiej sytuacji jak przed pubem. Skąd możesz wiedzieć jakim jest kochankiem, skoro nawet nie sprobowaliscie? Zazwyczaj faceci z małymi bardziej się starają, bo wiedzą czym dysponują. Ja bym go tak pod razu nie przekreślała. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam małego i nie kłamię
przejmij sprawy w swoje ręce, sama mu postaw, zobacysz jak duży, jak szybko itd, a on niech pracuje jęzoremw ty m czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra_co_lubi_w_normie
teraz to ja sie boje ze mu w ogole nie stanie i jestem zestresowana bo jak bede lizac, ssac i calowac, a tu nic?? to pomyzle ze to ze mna cos nie tak a on mi pisze ze sie czuje winny i ze go strasznie podniecam itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra_co_lubi_w_normie
dobra, ok pierwszy raz (chodz to nawet pierwszy raz nie byl) wsadzam do kosza nastepnym razem nie bedziemy nic planowac imprezka, troszke alkoholu i zobaczymy co bedzie wezme sprawy w swoja... buzie no i rece ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×