Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Armaid

Gdzie może pracować 16-latka?

Polecane posty

teraz mam 15lat i na razie chodzę tylko na treningi kosza ale już od przyszłego roku chciałabym coś zarobić (właściwie dorobić sobie) ale nie wiem za co sie wziąść. problem jest że miwszkam w małym miasteczku (nie całe 5 000 mieszkańców). moi rodzice proponowali mi żebym chwilowo pracowałą u nich (przewsypywanie lnu do woreczków, zgrzewanie i pakowanie). ale podsłuchałam jak mówili że będą to musieli komuś wynająć ten budynek bo już sie sprzedaż lnu nie opłaca. poza tym i tak nie chciałabym pracować u rodziców i to swoich! ulotek raczej też nie mogę rozdawać bo jedyne takie robi moja mama a ta praca jest już zajęta co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika9999
Jeśli jesteś niepełnoletnia, najlepiej, jeśli skorzystasz z oferty Ochotniczych Hufców Pracy - możesz na ich stronie sprawdzić czy są dostępne jakieś oferty pracy dla niepełnoletnich. Możesz też szukać ofert na portalach z ogłoszeniami o pracy. Rzeczywiście jednak najczęściej są to oferty dotyczące roznoszenia ulotek. Możesz też zadzwonić na infolinię urzędu pracy, czyli Zieloną Linię (tel.19524), tam jest usługa" oferty pracy" i po wybraniu odpowiedniej cyfry otrzymujesz połączenie z konsultantem, który pomaga wyszukać odpowiednie oferty pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×