Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krysia nowakowa

Plusy I minusy zycia w USA

Polecane posty

Gość do ameryka dla byka
nie tyle ze dzwonia kiedy cie potrzebuja ale nawet kiedy masz niby prace to nigdy nie wiesz na ile?miesiac?dwa itd..strasznie to stresujace..ale co ja moge zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ameryka dla byka
co Ty bys zrobila na moim miejscu?ja w ciagu roku zmienilam juz prace 8 razy!!!!!!nie ze swojej winy(odwolywano moja prace przez agencje)ja i moj malzonek jestesmy juz strasznie tym stanem zmeczeni i zestresowani:(zalamac sie mozna tylko;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhhjkl
swieta prawda jak zdrowie nawala to czlowiek staje sie dziadem wszystko traci . Dla mlodych dobrym rozwiazaniem jest przylaczyc sie do wojska jak nie stac na szkole mozna troche odlozyc i po 4 latach gwarantuja szkole za darmo. ale wojsko tutaj to nie przelewki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ameryka dla byka
ja sie napewno nie wybieram do wojska..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjhjkl
jakie studium masz skonczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna..
no niestety zycie nie jest tutaj az tak kolorowe.. i jak ktos napisal klasa srednia traci najwiecej. Ja np mam problem z dostaniem pomocy na oplacenie przedszkola, a same wiecie ile to tuaj kosztuje. Mam nadzieje ze uda mis ie zalapac na HEad Start program, a jak nie to 800 miesiecznie.. Dlatego ide na studia, bo bez tego nie da rady. Wybralam nursing, potem moze i wiecej. zaczynam od tych wakacji, Dzieki Bogu prace tez bede miala, polecam wam zrobienie sobie jakeigos kursu pod katem medycznym - cna, medcal assistant. Zawsze latwiej z praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polka Polka :)
800$ miesięcznie za przedszkole? :o a pensji ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeduza
ja za dwoje dzieci place $350 za tydzien,placilam wiecej,ale sa juz starsze i stawka jest mniejsza(to jest TANIE przedszkole)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ameryka dla byka
jakie studium?kosmetyczne.Dziewczyny co byscie zrobily na moim miejscu:pisalam juz ze pracuje znpwu przez agencje pracy tym razem awaria sprawila ze musze zostac tydzien w domu.Dzisiaj otrzymalam telefon ze owszem mam wrozic do pracy w poniedzialek ale jezeli cos sie zmieni w miedzy czasie to oni mi zadzwonia.Mozna przeciez nerwowo wysiac jak tak mozna zyc?co ja mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ameryka dla byka
Jezeli studium kosmetyczne to moze szukaj pracy np w sklepach takich jak Ulta Sephora,punktach kosmetycznych w galeriach ,praca pewnie przyjemniejsza niz ta z agencji.Niewiem jednak jak z zarobkami..ja bym caly czas szukala innej pracy i doksztalcala sie jezeli mozesz.Jezeli malo zarabiasz to panstwo pomoze w nauce:)Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameryka dla byka
ja juz pracowalam nawet i w spa ale nie za bardzo bylam lubiana poniewaz bylam osoba bardzo skrupulatna i pracowita.i to sie nie podobalo...jezyk tez nie jest moja najmocniejsza strona co mi nie raz wypominano!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ameryka dla byka
Dodam jeszcze ze przeszlam zalamanie nerwowe przez to jak bylam potraktowana tutaj;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yummy mummy
Do tej panienki powyzej : Dziewczyno, radze ci, idz sie lecz. Masz powazne zaburzenia psychiczne. Juz pisalas na tym topicu, na pierwszej stronie jako Patricia B. Zalilas sie ze kolezanka w pracy podniosla na ciebie glos. Teraz piszesz, ze popsula wam sie tasma i wyslali was na tydzien do domu. Ale na innym temacie pisalas dokladnie to samo, z tymze pisalas, ze mieszkasz w UK! OTO LINK DO WATKU http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5315990 Masz schizofrenie czy co? Juz pisalas kiedys o swoich problemach w SPA, potem o kolezance Amerykance, ktora cie olewa. Potem o tym, ze nie chcesz pracowac z tesciowa w fabryce. Potem nagle zmienilas destynacje i pisalas, ze mieszkasz w UK. Zdecydowalas sie w koncu, w ktorym kraju mieszkasz czy jeszcze nie? Problem lezy tylko i wylacznie w tobie dziewczyno. Odwiedz psychologa, radze ci to z dobrego serca, bo tak naprawde masz wiele twarzy i w kazdym watku przedstawiasz sie jako inna osoba. Tylko, ze my cie juz kojarzymy.... Z jakim problemem wyskoczysz za pare dni? I w jakim kraju bedziesz mieszkala za pare dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bujaaaa
Co sie tak czepiasz tej dziewczyny idiotko??! Niech sobie Pisze co chce zal ci? To stwarzaj historie tez:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do yummy muumy
Ty pierdolcu pisze to zeby sobie najzwyczajniej robic jaja z takich idiotek jak Ty;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do yummy muumy
Mam osobistego stalkera huhehue:pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do yummy muumy
Lol to nie jestem ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yummy mummy
Twoja kultura osobista mnie przeraza. W kilku postach, ktore wysmolilas tutaj z przeroznych nickow , obrazilas mnie, podczas gdy ja nie nazwalam ciebie w zaden sposob, tylko doradzilam wizyte u psychologa, co nie jest zla rzecza, bo do psychologa udaje sie wiele osob ( patrz gwiazdy Hollywood ). Nie dziwie sie, ze masz problemy w pracy z wszystkimi, skoro nawet na forum nie potrafisz nawiazac wirtualnej sympatii z nikim. Jesli ktos ci zwroci uwage w dobrej wierze, to zaczynasz przeklinac, wyzywac i obrazasz sie jak panienka. Popracuj nad wlasna osobowowscia, w przeciwnym razie zdarzysz jeszcze zmienic prace co najmniej 10 razy do konca tego roku. Ludzie najzwyczajniej w swiecie nie moga z toba wytrzymac, bo jestes klotliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do yummy stalkera
Nie interesuje mnie twoje zdanie na moj temat napisze tylko zjedz ze mnie z laski swojej!!!!! To co robisz nazywa sie stalking moja droga:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do yummy stalkera
Aha jeszcze jedno musisz miec bardzo ubogie zycie skoro lazisz za mna na forum jak pies sa suka I weszysz I szukasz mojego potkniecia pokazujac ze to Ty sama masz problemy stalkerko jedna!!!!!!!psychoza sie klania Ty zawistny chory polaczku!!!!!napisze ostatni raz I juz sie nie bede odzywala f...off

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do yummy stalkera
I jeszcze raz tak po amerykansku ci napisze f off!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yummy mummy
Prawda w oczy kole, co nie? :) Ni musisz mi pisac po "hamerykansku". Ja polski rowniez rozumiem. Zachowujesz sie jak smarkata 15 latka. Acha, jeszcze jedno. Czytalam nie raz twoje posty, na temat twoich przeroznych problemow w roznych pracach. Jeszcze ani razu tobie nie odpisalam, dopiero dzisiaj po raz pierwszy, bo to co ty robisz nazywa sie trollowanie, inaczej zasmiecanie forum. Masz prywatne problemy? Nigdzie cie nie chca w pracy? Nie masz przyjaciol? Twoj problem. Jak ci tak wszedzie zle, to wracaj do Polski. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yummy mummy
Zawistnym Polaczkiem to ja nie jestem. Nie mam czego ci zazdroscic, wrecz przeciwnie, wspolczuje ci, bo musisz miec strasznie ciulowe zycie. Ja ma jedna i te sama prace od 6 lat, nigdy nie mialam problemow i zyje z wszystkimi dobrze. Moze poducz sie troche jezyka angielskiego, zamiast szlifowac pisownie brzydkich slowek zaczynajacych sie na F ? Te slowka raczej ci pracy nie pomoga znalezc, no chyba, ze jako ulicznica. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hikopora
sama spadaj glupia kozo, zasmiecasz rozne tematy swoimi glupawymi opowiesciami, ja tez juz pare razy natknelam sie na twoje wypociny pod roznymi nickami, az w koncu sie zorientowalam ze to pisze ta sama osoba tylko wymysla rozne historie....totalne dno.... co do stanow to sie nie wypowiem bo mieszkam w uk, ale jakos mnie tam nigdy nie ciagnelo, ogladalam ostatnio program jakie jedzenie serwuja dzieciom w szkolach, same syfy, wszytsko mrozone, zero owocow, nawet mleko jest kolorowe.....a potem rosna grube balony..nie nie usa to nei dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yummy mummy
Ahahahah niezla jest polewka z ciebie dziecko drogie, powaznie :) Ty tutaj juz kazdego straszylas Sadami, na tym forum juz nie raz pisalas kazdemu kto ci odpisal nie po twojej mysli, ze podasz sprawe do Sadu. O Boze, skad ty sie urwalas?? W pracy tez sie tak zachowujesz? Dobrze, ze u mnie w pracy nie ma takich pustakow jak ty, no ale u mnie trzeba miec wyksztalcenie i kulture a ty nie masz ani tego ani tego. ;) Acha, dzieki za wklejenie tekstu na temat stalkingu. Znajdz rowniez cos na temat trollowania i rozdwojonej jazni, ok? I poczytaj, poniewaz przyda ci sie w leczeniu twoich dolegliwosci. Przyjemnej lektury ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do mumyy
No narescie sie odczepila juhuuuuu;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj okj muumy
uwazam ze osoba dobrze wyksztalcona za jaka sie ponoc uwazasz nie wdawala by sie w niepotrzebne pyskowki z ta osoba.tyle z mojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i po co tam jechac???
nie kumam w ogole tego, że niby w takiej potedze światowej opieka zdrowotna wygląda jak w krajach 3 świata. to co za życie jak ciagle sie obawiasz czy nie zachorujesz? moja znajoma opowiadała mi, ze jej kolezanka wyjechała z męzem Amerykaninem do USA i jak zachorował na raka to od razu wrocili do Europy do jej kraju, żeby mąż mógł podjąc leczenie, bo w Stanach by nie mieli kasy. porazka. za Usa dziękuję, wybieram UE lub Szwajcarię/ Norwegię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ameryka
Tak masz racje ,opieka zdrowotna jest tu dla wybranych,albo dla bardzo bogatych albo dla marginesu spolecznego ale tez trzeba spelniac kryteria.Klasa srednia ma najgorzej bo wszystko kozna stracic jezeli sie zachoruje np na raka. Jednak plusem jest to ze medycyna jest tu najlepiej rozwinieta,najnowsze badania,,dostep do eksperymentalnych terapii jest wlasnie tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×