Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sama juz nie wiem;/

Czy naprawdę skrzywdziłąm dziecko dając imię Antonina?;/

Polecane posty

Gość mi sie tam nie podoba
ale co - lepiej byloby dac Nikola? no juz antosia lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigaset30
Mnie sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma racji
PRZEPIEKNE! Moje ulubione imie dla dziewczynki- neistety ojciec mojego dziecka sie an nie nie zgodzil Toska jest super, i jak dorosla tez moze byc Pani Tosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gieniaheniaaaaaaaa
tera co druga to antosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj spokoj , moja znajoma ma corke Antonine, i Ja osobiscie zrwacam sie do malej Tosik, Tofik i lubi to bardzo ,bo to takie piszczotliwe wedlug mnie okreslenie :) Moje najstasze blizniaki rowniez mają charakterystyczne imiena nie polskie, corka Luana(wolamy na nią Lulu,lub same Lu) a syn Massimiliano (Maxik,Maxio )Inni sie krzywią , ale dzieci nie mają uwarzu do imion.Meza syn ma po nim tak jak ojciec czyli Roger ,wiec jest Roger Junior i senior :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale brech hahahhaaa
Toksyczna,dalas popis wiesniactwa, bardziej wsiowatych imion dzieciom juz nie moglas dac, nie no szaajsss hahahahhaha Ja gdybym tak sie nazywala to matki bym sie wyrzekla :////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mamusia
Brajan- to imie krzywdzące dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mamusia
Jeżeli ktoś tworzy zw z obcokrajowcem to czemu nie, ale nie Brajan czy Dzeskia Kowalska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem z innej beczki
zawsze chciałam mieć córke Julię - od zawsze to imię mi się podobało i teraz moja córka ma tak na imię,ale przez fakt,z ę imię jest tak modne czasem się zastanawiam czy dobrze zrobiłam, ze jednak je nadałam. Antonina - jesli nie jest zdrobnioe to może i poważnie brzmi, ale co z tego????? do mnie też raczej nikt nie zwraca się Anna, choć tak mam na imię. Można używać wielu zdrobnień, a w dorosłym życiu nawet Pani Tosiu myślę, że będzie ok. a Toksyczna to myślę, że nie mieszka w Pl jesli nadała takie imiona albo przynajmniej ma zagraniczne nazwisko. A jesli nawet nie, to to jest JEJ sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaap
Antonina mi sie nie podoba, ale zdrobnienia _ Tosia, Antosia tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpisalam w jego topiku temu dwunoznemu bezmózgowiu .Dzieci ur sie nie w pl i wiele lat mieszkaly tam gdzie sie ur. wiec nie ma mowy o żadnym wiesniarstwie czy "szpanerstwie" bo to są normalne imiona Ital.. tak jak tutaj w Pl u nas Katarzyna czy Anna , i tyle ,bez zadnej nonszalancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo fajne imie Antonina
Antosia, bardzo fajne, mozna roznie zmiękczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaCóreczki
Autorko, u nas było to samo. Chciałam Sabinę, Ninę lub Adę. Na każde imię wszyscy z rodzin kręcili nosem, że nie, że brzydko. Na pytanie "a jak ładnie?" nistety nagle milkli. Najmocniej wybrzydzali teściowie i moi rodzice z ciociunią= jedyną siostrą mojego ojca. Ja pierdzielę... Teściowie ciągle wymuszali imię po babciach, czyli Halina lub Janina. Moi za to ciągle chcieli gówniane typu Oliwka, Dżesika- moja mama, tata- KONIECZNIE dwa imiona, a ciotka na każdym spotkaniu siedziała ze zbiorem imion świętych :D Jest Nina. I nagle wszyscy są zachwyceni, zdrabniają ładnie i są tzw. ojcami sukcesu :D Jedynie babcia męża jedna ma ciągle focha, że co to za imię Nina jak nie ma świętej (a jest!), przedrzeźnia typu Nino, ale mąż raz drugi ją usadził, jedna z jej córek też powiedziała, żeby się odwaliła, bo miała swoje dzieci i se nazywała jak chciała :) Ja też jestem za nadawaniem imion, które nie są akurat na fali, bo moich imienniczek w klasie było 8. Chciałam, aby córka tego uniknęła. Nina ponoć teraz dośc popularne imię, ale jeszcze ani razu nie słyszałam na podwórku, w przychodni itp. Córka ma 8 mcy. Za to Oliwek, Kai, Lenek od groma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznij noc od szklanki wody
wiesniackie imie to Wanesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozrabiara88
Ja sama mam termin na za 6 tygodni i zostanę mamą małej Tosi... wybraliśmy z mężem to imię bo jest piękne a poza tym tu gdzie mieszkam żadnej Tośki nie uświadczę... rodzina nie ma nic do powiedzenia bo to Nasza córeczka ale nikt nie protestuje... zdziwieni są jedynie znajomi, którzy są obcokrajowcami bo dla nich takie imię po prostu nie funkcjonuje... nie martwię się też jak ją tu dzieci będą wołać bo Tosia będzie Tosią...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zbyt ladne jest,
nie podoba mi sie akurat.Natalia jest lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonina ???????????
dlaczego nie Antonia??? byloby ciekawej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonina ???????????
Nina tez porazka :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga ;)
Mi się bardzo podoba :) Antosia, Tosia.. ;) Ładniutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIA @@@
Szczerze powiedziawszy nie jest zle ale tez nie rewelacyjne.Najwazniejsze, ze Tobie sie podoba. Ja osobiscie nigdy w zyciu nie dalabym dziecku tak popularnego imiona, wole bardziej wyszukane. Moja corcia ma na imie Kornelia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinemo214
bardzo ładne imię! możesz mówić do niej na wiele sposobów: antosia, tosia, antola, tola, tolesia, a jak będzie starsza: antonina, antonia, antona, nina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z rodziną najlepiej (i też nie zawsze) wychodzi się na zdjęciu. Wasze dziecko, wasza decyzja i nikogo to nie powinno interere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ememememe
to piękne imię, Tosia czy Tośka brzmi naprawdę bardzo ładnie! nie sądzę, żeby młodzież ją wyśmiewała z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam na imię Tosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragedia skrzywdziłaś dziecko
to typowo wieśniackie imię:O wychowałam się na wsi, stare babki miały tak na imię:O Tośka, Tolka, Tosia, Tocha:O:O:O tak samo faceci Anton, Tosiek:O jak można tak nazwać dziecko?? myślałaś autorko, że to takie arystokratyczne, z wyższych swer:D a tak naprawdę same wieśniaczki mają tak na imię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×