Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nokhsaewka

Ja mam 50 lat mój mąż 50 lat i siedzimy z laptopami

Polecane posty

Witajcie! Natea czytam i czytam i nie mogę uwierzyć?Twoja córka wyjechała z mężem ,który miał tu dobrą pracę a tam się błąka w poszukiwaniu dobrej roboty a córa tęskni za matką to normalne.A teraz syn wyjeżdza w poszukiwaniu lepszego życia,a czy on nie wie że tam lekko też nie jest?Szkoda mi ciebie ,dwoje dzieci i trafiło na taką dziwną rodzinkę.A co jej mama będzie robić jak oni wyjadą? może jak nie będzie z nimi to mniej będzie mieszała.A z tym allegro to fakt,jak zrobili nową stronę to się zmniejszyła sprzedaż,ale też ludzie chodzą po sklepach i w nich kupują bo jest wszędzie duża przecena.W sklepie przymierzy,dotknie jaki materiał i w razie potrzeby może reklamować ,a w internecie to takie kupowanie kota w worku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksenia jej mama nie będzie się nudziła bo mieszkają w Anglii,są tam już dwa lata.Musieli wyjechać,zmuszeni byli do sprzedaży mieszkania na poczet długów jaki tutaj mieli Jak urodziły się wnuczki to przyjechała do Polski niby pomóc synowej.Mieszka u mojego syna już rok.Cel miała jeden,zrobić wszystko żeby ich ściągnąć do siebie.Jak widać udało się.Ponoć teraz się modlą o nasze nawrócenie.Szkoda nerwów:) Idę pojeździć sobie na rowerku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak,przypominam sobie jak pisałaś o tej babie,że wyjechali mając długi.Ale jak synowi nie przeszkadzało że przez rok mieszkała z nimi? raczej młodzi nie lubią jak ktoś od rana do wieczora kręci się po domu,sama nie lubię.No dopieło babsko co chciało ,a ciebie odcieła od dzieci i wnuków no przykre.Ale córcia na pewno by się chciała z tobą spotkać,może jedz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:)Natea, fajnie, że jesteś. Szkoda tylko, że nie masz dobrych wieści. Naprawdę w to co piszesz trudno uwierzyć. Staraj się nie brać do głowy bo tu chyba innego wyjścia nie ma. Odnośnie mojego już byłego znajomego zgadzam się z Wami w całej rozciągłości. Niech spada! I koniec tematu. Zdzichu, mówisz i masz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warmianko ! jesteś na bezrobotnym czy chorobowym? Dziś byłam żyrantem dla bezrobotnej na utworzenie firmy.Dostała 22 tyś .Ja już żyję wyjazdem ,nie wiem dokładnie kiedy ,ale po niedzieli się pakuję ,obojętnie gdzie polecę ale lecę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natea !typowo amerykańskie uzdrawianie chorych.Nie znam się na tym,kiedyś leciał taki film.Padali od szczęścia ,czy od choroby jak muchy ,on latał na sali i wszystkich uzdrawiał.To był film amerykański ,a ci twoi teście gdzie oni zaszczepili się tą wiarą? bo pierwszy raz o takim odłamie w Polsce słyszę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Ksenia ten człowiek z filmiku działa już na całym świecie,w Polsce też był,ale teściowie moich dzieci zetknęli się z nim w Anglii.Obiecuje on ludziom bogactwo,zdrowie i długie życie.Działa niby w imieniu Boga.Co ciekawe nie ma udokumentowanego żadnego uzdrowienia,gdyby tak było to nie mielibyśmy chorych ludzi.Ta muzyka która musi być na tych spektaklach,dziwne,ponoć Hitler też działał poprzez jakąś hipnozę na ludzi.Teściowie w Polsce byli w zielonoświątkowych, teraz są zafascynowani innym ruchem.Zobacz sobie ten filmik jak to wygląda,oni ponoć mówią nawet językami,tylko jakoś nikt ich nie potrafi przetłumaczyć,ja w każdym razie trochę żyję na tym świecie,trzymam się wiary moich przodków.Usłyszałam od syna że chrzest niemowląt jest nieważny,wszystkie inne sakramenty też.Niech sobie wierzą w co chcą,ale wara ode mnie... https://www.youtube.com/watch?v=-aKk16j-FVM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. No proszę Warmianka pisze mi tu mówisz i masz!!!O kurcze Warmianka mało szpagatu koło kompa nie zrobiłem z radości wielkiej. Co prawda taki szpagat rzecz zawiła a i poważna. Uniesień z takiego wykonania szpagatu nie ma i na raka człowiek może po papu chodzić jak mu jakaś żyłka pęknie ale próba poczyniona była!!! Co jak co kontent Ci jam wielce za zainteresowanie moja osobą. Natea Robaczku głowa do góry wrzuć sobie na luzik. Pranie mózgu do kwadratu plus tzw psychologia tłumu i jednostki podatne na sugestie gotowe są uwierzyć we wszystko. Dopóki same nie przejrzą na oczy nikt nie jest w stanie im czegokolwiek wytłumaczyć. Obawiam się ze nawet lewatywa z tłuczonego szkła niewiele by tu pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:)Ksenia, w tej chwili jestem na rencie, mam przyznaną na czas określony, co będzie dalej? na dwoje babka wróżyła. A ta pożyczka to na rozkręcenie w jakiej branży? Ja nigdy nie prowadziłam własnej działalności i chyba do tego się nie nadaję. Natea, też obejrzałam film. Zdzichu ma rację, pranie mózgu i tyle. Dziwi mnie tylko, że ludzie są tak bezkrytyczni, dają się przekabacić i uwierzą w każdą bzdurę. Zdzichu, cieszę się, że Ty się cieszysz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warmianko! kasa z urzędu pracy na rozkręcenie działalności dla bezrobotnych,kwota to 22 tyś.Dostali bez problemów,na działalność! allegro.Koszty ,komputer,oprogramowania,i inne pierdoły ,kasa nie byla ujęta na zakup towaru.Moim zdaniem to nie małe pieniądze ,po roku można zwinąć interes .I wiem że z urzędu wojewódzkiego można dostać ok 40 tyś,tu zabiegi są dłuższe ,ale dostają i też po roku zwijają interes.Wiadomo coś trzeba mieć swojego,bo gołodubcom kasy nie dają ,ale warto popytać.I też można się starać ,dla kobiet 50+ ale w tym coś slyszałam ,to nie jest łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Mamy piękny słoneczny dzień,aż chce się śpiewać:) Zdzichu codziennie o Tobie myślę,gdybym się tu nie pojawiła pewnie dalej bym się truła lekami.Nawet już ziółek nie piję,bardzo jestem Ci wdzięczna.Do lekarza też nie chodzę i gitara gra:) Ksenia coś mi się obiło o uszy że z urzędu pracy na handel internetowy nie ma dofinansowania ,na odzież używaną na 100% nic się nie dostaje.Może teraz się coś zmieniło. Miłego dnia Wam życzę i zmykam się uczyć,oczywiście na słoneczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. No i na początek to tak. O proszę. Natea w godzinach jak po bożemu się tu pokazuje, Warmianka no jak to Warmianka wieczorkami wpada ale Ksenia??? Ksenia to łobuzica jakaś jest a koło północy do kompa siada. Dokazuje na pewno na jakim hamaku albo co? A może? No tak na dyńkę do wanny z baterii może skacze i żabką w tą i nazad pływa a nie wie że? Taką żabką pływanie i to w wannie kobiecie nie uchodzi!!! Natea no proszę, no??? Myśli o mnie? I Warmianka myśli!!! Tylko patrzeć jak w samouwielbienie wpadnę jakieś. Warmianka jak na razie skromna i w przeciwieństwie do Natei jeszcze nie chce śpiewać i o gitarze też ani słowa ze gra. Może u niej gra ten, no? Krokodyl ...znaczy fotrepian czy jak to tam się nazywa no taki instrument z ryjem otwartym przy którym to faceci takie za pingwiny przebrane siedzą i muzykę tworzą. Na takich taboretach ciekawych i jak grają to co rusz grzywą zarzucają. Ważne że jest humor u Was to i wszystko znaczy jest ok. A tak ku pokrzepieniu a i humorku dodania polecam do przesłuchania czy obejrzenia: http://youtu.be/4LJpTnUWNj8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! padam na pysk ulepiłam ok 400 pierogów,pół ruskich i z kaszą gryczaną i serem,tyle farszu narobiłam że musiałam dorobić ciasta.A przy pierogach to się robi taki burdel że pół godziny trzeba sprzątać,wszędzie mąka.Planujemy wyjazd na 23 maja to dziecko będzie miało co jeść.Natea dają kasę na rozkręcenie interesu na allegro,oczywiście nie na szmaty z lumpa ,ale można każdy sklep otworzyć np produkty Viledy ,ogrodnicze itd.Jak kogoś takiego znasz to możesz podpowiedzieć.Ja otwierać nie będę bo nie jestem bezrobotna,płacę składki na ubezpieczenie od 25 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:)Ksenia, jestem pełna podziwu. Tyle pierogów! Ręce nie bolą? A gdzie lecicie? Wiem, że ludzie przeważnie po roku zwijają taki interes, ale przez ten rok trzeba jakoś się utrzymać, sam zus to juz kwota niemała a dochód to chyba żadna rewelacja w dzisiejszych czasach. Ja gdybym miała wybierać to spożywka. Jeść co by nie było trzeba kupić. Zdzichu, filmik obejrzałam. To prawda, dobre samopoczucie to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warmianko ręce nie bolą tylko jestem taka ospała,między ruskimi a z kaszą musiałam się przebrać,umalować i poszłam na pogrzeb.Już bym poszła do łóżka ale czekam na bratanicę .Mamy razem lecieć i wybraliśmy Egipt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. I co tu nawywijali psia ich mać no co nawywijali!!! Pozmieniać wszystko, i to w pierwszy piątek tygodnia pozmieniać??? Takie nyumery to bolszewizm podciągnąć można!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzichu a co
Co nawyrabiali z Kafeterią pytam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka61
No cholera pozmieniali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pozmieniali. Pod szubrawstwo to można podciągnąć albo pod jakieś inne tam "tałatajstwo". W środku Europy w biały dzień takie numery robić ludziom zacnym. Ja tam źle nie życzę temu kto na taki pomysł wpadł ale? Niech oddaje stolec codziennie o 5 rano a budzi się o 6-tej. Pozdrawiam wszystkich cieplutko i miłego weekendu życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:)Też mi się nie podoba, blade to jakieś...No nic, trzeba się będzie przyzwyczaić. Też życzę miłego weekendu, może słońce wyjrzy...Nasza matka założycielka ma go full:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Na allegro zmiany,tutaj zmiany.....porobiło się,oj porobiło,masz rację Zdzichu,niech ich tak przegoni o 5 rano,:) Zimno ostatnio,ponuro...w przyszłym tygodniu mam lecieć do Anglii,jak pomyślę o locie samolotem to aż mi flaki przewraca.Mąż nie chce jechać,on najchętniej w ogóle by domu nie opuszczał.Syn już sprzedaje mieszkanie,z pracy się zwolnił.Mąż miał urodziny to nawet życzeń mu nie złożył,o Dniu Matki też zapomniał.Jakoś już się z tym pogodziłam,każdy jest kowalem swojego losu. Warminka,Ksenia gdzie się podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksenia121
Witajcie! jestem załamana,mój tata lat 93 zawsze okaz zdrowia słabnie.Przez 2 tygodnie dzień w dzień jeżdziłam do niego do szpitala ,wyszedł i pobył w domu 2 dni.W nocy karetka go zabrała,oczy miał jak spłoszona sarna,wystraszony i taki zmęczony.Dziś pół dnia spędziłam w szpitalu,czuję ból i strach ,daj boże mu zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksenia121
Piszę i coś moje nie wchodzi,nie wiem dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, co tam u Was słychać,Ksenia jak ojciec się czuje? ja nigdzie nie wyjechałam,to nie na moje nerwy,najważniejszy jest spokój.Wzięłam się za remont mieszkania,zawsze sama maluję i tapetuję,ale tym razem pomoże mi najmłodszy syn.Kiedyś siły miałam więcej,a ostatnio takie gorąca mnie oblewają i poty....chyba menopauza zbliża się wielkimi krokami.Jestem gotowa stawić jej czoła,;)Grunt to pozytywne myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×