Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mgosia27

zdrowy tryb życia!!! czas na zmiany!!! 0d 1.08.2012

Polecane posty

Hejka laseczki... \tylko się zamelduję, z dietą tak sobie...dzisiaj pojadłam krakersów :-P ale byłam dwa razy z psem na długim spacerze,no i teraz godzinkę na szybkim marszu :-) Adziam dodajesz budyń zamiast mąki...taki sypki z torebki :-) i wszystko razem miksujesz. Witam nową koleżankę Szowszenko:-) Pozdrawiam...i życzę spokojnej nocki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
opylilam kolacyjke-pychotka:) ide walnac sobie breżniewy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha - breżniewy -to żeś wymysliła. Ja przerobiłam teraz cos z tiffany z tym kreceniem bioder i cyckow ale to mi nie wychodzi - nic biore sie za victorie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
o adziam to ty masz tak jak ja dzis upieknione wlosiska:Dto niezle poprawia humor nie?:Dprawie jak zakupy:classic_cool: znikam na spacer na chwilke z moim potworem bo tak sie dzis najadl (a w tym surowe miesko) ze wali takie bączysławy że az w oczy szczypie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
juz wrocilam- zdetonowany:D ona40 smiech to zdrowie a jak na miesnie brzucha dziala:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra starczy :P 45 min na dzisiaj :D i tak zjadlam mniej niz mialam zaplanowane bo ok 1500kcal wiec niech juz bedzie:P jeszcze prysznic i troszke cwiczen z mezulkiem :P do jutra kobitki waleczne :D Wild - ciesze sie, ze juz lepiej sie czujesz :) Ona - przeciez u ciebie juz po 22!! a ty jeszcze cwiczysz:D podziwiam 👄 Wild - no, wlosy cacy:) ;) czerwcowa noc - ja przed okresem to jestem odkurzacz cukrowy wiec to co Ty zjadlas to pikus :D nie martw sie na zapas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
adziam dobranoc🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
o u mnie w bloku naprzeciwko imprezka:D moze sie wbije i se potancze haha:Dz moim pofarbowanym czolem i lukami brwiowymi, usmarowana tlustym kremidłem:Dale bym zrobila furore:Dmialabym branie:D:classic_cool: widze ze mi cos palma odbija to ide cos posprzatac czy cokolwiek zrobic bo mnie wyrzucicie za te farmazony:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
posprzatane;) czulam sie jak wiedzma- ksiezyc swieci a ja na miotle:D wypilam jogurt pitny przed chwila bo zglodnialam a i tak nie spie wiec nie zaszkodzi:P myslicie ze jak gadam tak sama do siebie to juz schizofrenia:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
witam przy sniadanku-owsianka z mleka, platkow owsianych,otrebow pszennych,winogron,sliwek suszonych i migdalow:)do tego kawka;) przespalam 3 godzinki i czuje sie w porzadku:) wstawac spiochy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wild, a ty na bezsenność cierpisz czy co kobito :) 3 h snu to troszkę za mało. Ja już po kośćiólku, też zaraz owsiankę sobie zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
czerwcowa za pozno sie kladlam po czym budzily mnie "odglosy ulicy" i tak rozregulowalam sen ze szlam spac o 3 a wstalam wczoraj po 10,wole jednak normalne pory snu.nie chcialo mi sie spac wiec poszlam dopiero o 3.30 na wyprostowanie kosci i wstalam o w miare normalnej porze bo bylam wyspana i teraz powinno byc juz git majonez;) tak swoja droga jak czlowiek z obudzeniem sie trafi miedzy fazy snu to bedzie wyspany nawet po tych 3 godzinach:classic_cool: ja juz wsunelam sniadanko i teraz zlopie kawke i mysle co dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki!🌼 wszystkie razem i kazda z osobna ;) ja dzisiaj mam troszke roboty w pracy wiec nie bede sie za czesto udzielac :) na wadze mniej i w obwodzie mniej co mnie mega ucieszylo natomiast maz dzisiaj delikatnie mi zaproponowal zebym cwiczyla tylko 4 dni w tyg bo... ze tak to ujme padam na pysk i nici ze mnie w lozku :P w sensie moje libido ma sie na bakier a wczesniej jak nie cwiczylam to codziennie albo i dwa razy dziennie :P i teraz nie wiem co robic hehe :D poza tym mniej czasu spedzamy razem bo kazde zajete cwiczeniami i coraz czesciej dochodz do sprzeczek a uwierzcie 5 lat sie nie klocilismy ;) hmmm... jemu odpieprza bo ma nadmiar energii, je ponad 3000kcla dziennie co na niego to dwa razy tyle co kiedys i chodzi podminowany nie wiem jak to rozwiazac..pomozcie kobity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
ja juz po cwiczeniach z filmikow:) cholera okres dostalam cale 3 dni wczesniej:Oa ja sie dziwie ze mnie wszystko boli i ze waga jest taka sama czy po toalecie czy bez. o jaaa wlasnie mnie oswiecilo ze nie mam tabletek:O powinnam dzis wziac a nie kupie przeciez bo pozamykane.niech to szlag! adziam moze cwiczcie razem :P niech cie wezmie na plecy i polata wokol domu:Dpotem zmiana:D:classic_cool: nic ide na rower bo mi sie zimno robi, mam nadzieje ze nie zemdleje z bolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki. Wild to nie dosc ze wczoraj mnie porozsmieszalas to jeszcze jak dzisiaj doczytałam o tych pofarbowanych lukach i o miotle to juz usmiech mam na gebie. Moze przy okresie tak sie nie forsuj. Adziam hmm sluchaj męża - ja swoje małzeństwo przez moje ego zniszczyłam więc myslę że naprawdę porzadne cwiczenia 4 razy w tygodniu Ci wystarczą - pamiętaj szczęśliwa i pełna rodzina to najważniejsze a wygląd masz już superasny i teraz doszlifujesz go np jak co drugi dzionek albo i co trzeci pocwiczysz - zresztą niech inne kobietki sie wypowiedza - moje zdanie jest takie. Adziam w dni kiedy bys nie cwiczyla mozesz spelnic moja prosbe - do swojej rozpiski poodnajduj linki hehe sie nie zmeczysz a ktos skorzysta:) A ja dzis myslalam ze bede miec spieprzony kolejny dzien przez pogode, bo obudzilam sie po 7 ubralam na bieganie otworzyłąm rolety i rozebrałam bo kurcze padało, polezałam do 8.00 i mowie - nie! pogoda nie bedzie mi psuła moich planów, znowu sie ubrałam i godzinke dzis rekord mój potruchtalam - oczywiscie z przerwą na krecika w lesie:). Sniadanie zjadłam a własciwie jeszcze jem - bo czekam na jaja - czyli dosyc poźno no ale najwazniejsze ze dzien nie pójdzie na marne, pogoda sie ciut poprawila wiec po sniadaniu z malym do parku i na pewno dzis tez beda cwiczenia z netem. A co u pozostalych, meldowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam....i o zdrowie pytam :-) U mnie filmik z Tiffany zaliczony, śniadanko 3 Just fit z sezamem i z jogurtem greckim + szczypiorek, teraz kawka ;-) Adziam...Ona40 ma rację 4 razy starczy, a pobądź z mężem...na dobre wam to tylko wyjdzie ;-) ja już 16 lat po ślubie to wiem coś o tym :-p Wild...podziwiam za energię po 3 godz. snu ja wyglądałabym jak wypluta hehe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny:) Majk, Ona 🌼 Wild :P ja sie po prostu balam, ze cwiczac co drugi dzien nie bede miala tego rezimu cwiczen ale maz powiedzial, ze bede cwiczyc wtedy co on (on ma wlasnie niedziele, poniedzialek, sroda i piatek) i jak doopsko bedzie za ciezkie by sie podniesc z krzesla to juz on mnie podniesie :P a ja dzisiaj na sniadanie mialam sushi :D:D:D i kupilam sobie bluzke rano przed praca, sliczna.. tak mi sie humor poprawil :D rozmiar 8 - czyli ee 36? potem na drugie sniadanie mam kanapke (pelnoziarnista) z pieczona wolowina, rukola i chrzanem lunch - salata + 2 jajka+ tarta marchewka + pol czerwonej papryki + piers kurczaka smazona na oliwie ;) podwieczorek mam banana i bakalie a na kolajce wypije shake czekoladowy z witaminami ok 250 kcal Ona - godzine trucht??????? poklony kobito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
ja juz po rowerze 45min jechalo sie fajnie ale pod koniec juz sie brzuch zaczal odzywac. teraz sie jeszcze rozciagnelam i boli jeszcze gorzej ale poki co nie mdleje:P adziam :P:P o!;) teraz jem drugie sniadanko-pare winogron,3 suszone sliwki,pare migdalow-do slodkiego ciagnie;) ja mam energie tylko dlatego ze dla mnie nie jest istotne ile spie tylko o ktorej wstane- im pozniej tym gorzej.dzis wstalam przyzwoicie wiec i sila jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie gotuję obiadek dla swoich chłopaków...rosołek a na drugie schabowe, ja oczywiście wrzuciłam pierś z kurczaka do rosołku to zjem z warzywami i ogórkami małosolnymi. Kupiłam makaron pełnoziarnisty to może troszkę sobie ugotuję,a co święto dzisiaj ;-) Ciekawe jak z moim marszem dzisiaj,pogoda barowa,co jakiś czas popaduje deszczyk. Adziam ja też uwielbiam bakalie,tylko boję się je kupić,bo jak zaczynam je jeść to nie mogę skończyć... jednak to bomba kaloryczna :-p A co myślicie o maśle orzechowym????...często pojawia się w dietach,ale sama nie wiem co o tym myśleć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babkę upiekłam :) No i nie mogłam sie oprzec i zjadłam kawałek, a nawet dwa. Ale domowej roboty wiec jakby nie było to zdrowy tryb życia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
ja wlasnie wrocilam z dlugiego spaceru z towarzyszem i masakrycznie boli mnie krzyz i cala miednica zaraz biore procha,robie kawe i odgrzewam ostatnia porcje zupki i odpoczne troche bo nie ustoje nawet jakbym bardzo chciala. majka-zauwazylam ze duzo osob zaleca maslo orzechowe,mnie sie wydaja wlasciwsze po prostu orzechy, nie znam skladu tego masla i czy tam przypadkiem nie ma soli i cukru?a moze jest takie bez?no nie wiem,ja powiem szczerze ze pare razy zjadlam to maslo na diecie chyba wtedy kiedy mialam faze na tluszcze mufa wiec ogolnie przeciwwskazan nie widze zadnego tycia nie bylo, no ale jak mowie nie wiem czy kazde takie maslo ma dobry sklad.mozna sprobowac. czerwcowa zazdroszcze babeczki:)i racja jak cos jest pieczone pod naszym okiem to z cala pewnoscia zdrowsze niz kupne ciastka. aha jesli chodzi o slodycze i ktore mozna zjesc na diecie to najbezpieczniej zjesc czekolade, na drugim miejscu batona czekoladowego np z orzechami a najmniej fajny jest zwykly wafelek bo on to juz calkowicie nic dobrego nie wnosi.to jak mamy chcice nie do opanowania ale wiadomo ze jak czlowiek zje batona musli i przegryzie owocem to to bedzie najzdrowsza dawka slodyczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak mam ochote na slodkie to do miseczki wsypuje suszone: banany, brzoskwinie, ananasa, kokosa, rodzynki, mango pare kostek gorzkiej czekolady i zalewam jogurtem - do tego lyzka cieplego miodu i juz :D z 500kcal ale jak zdrowo! kurcze dzisiaj taka pogoda do doopy, wypilam juz dwie kawy i red bull (diet) i caly czas chce mi sie spac 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie pospalam ponad godzinke, ale wczesniej bylam na spacerze, także dzień nie najgorszy. Aha dzis moje jedzenie jak nie moje bo ok 11.00 było śniadanie: brzoskwinia, kromka fitnes z serkiem naturalnym i polędwicą sopocka, pomidor, połtora jajka z tymże żółtka dwa całe i taka salatka z groszku i fasoli z puszki po łyżce tego i tego jak wrociłąm ze spaceru to talerz kapusniaku z kiszonej i kawalek udka z zupy a teraz siedze pisze i popijam saganem z wodamineralna i cytryna. W sumie zjadlabym cos ale juz chyba po tej wodzie mi sie nie zmiesci. A wogole wy o tych słodyczach a ja zrobiłąm galaretke - w sumie dopiero co zalalam wiec albo na wieczor ale chyba lepiej na jutro - przynajmniej ja raczej zjem jutro - ma malo kalorii - w 1 porcji 88 kalorii - a gdzies czytalam że galaretka moze byc jak ma sie chcice na słodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do masła orzechowego to chodzi wam np o taką nutelle? z tego co wiem bardzo kaloryczna ale czasem spróbuje chociaz nie powiem że ją lubię. Aha adziam co do godziny truchtu mojego to powiem ci że sama jestem w szoku bo w tamtym roku probowalam tez biegac z kolezanka ale po 5 minutach juz mnie łapala zadyszka i ja wysiadalam a kolezanka cale 40 minut potrafila biegac. Teraz ona jest do konca sierpnia za granica ale jak wroci zmierze sie z nią:). A tym razem jak zaczelam biegac to dodawałam codziennie pare minut i dzis wyszedl moj rekord - wiecej chyba nie bedzie bo akurat do konca mojej trasy bieglam 30 minut no i powrot drugie tyle a potem bym musiala znow to samo to by bylo za nudno:). Aha no wild mam pytanko moja nimfomanko - a po polsku nie mamy jakiejs tiffany?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
w sumie to wszystko moze byc jak jest umiar:)ale zawsze wiadomo ze lepiej wybrac zdrowsza opcje. nieziemsko malo kalorii ma kisiel ze slodzikiem zamiast cukru:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
nie nie nie zadna nutella!!!zwykle maslo orzechowe w sraczkowatym kolorze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×