Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona z problemem 37

Moje pragnienie, tego mezczyzny

Polecane posty

lola :classic_cool: fajnie?:P jakos nie potrafie w nich dostrzec nic pociągajaco-ciekawego :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa przeniose sie do koszar :classic_cool: niczego nie szukam ;) chetnych by nie brakowało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bym nie mogła pracowac a za coś papu musze kupic :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D ale powiem szczerz ze wciagneło mnie to jak opisywałas to jak na ciebie ten młodzik działa :classic_cool: taka fajna firmowa odmiana na poziomie mojej wyobraźni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kibic41
kręci go Twa dojrzała szpara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kastanj
Uważaj, aby nie przedorzajała, żeby nie powiedzieć "zgniła" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmatławcu ty
"ona z problemem 37 Niech chlop pracuje i zarabia, do czegos sie musi nadawac " a my sie pierdzielić pójdziemy :D To już przesada by była, nie dość, że koorwa w domu, to jeszcze na utrzymaniu. I w dodatku facet sam nie poroocha tylko innych opłaca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko lekko się zdziwił jak mnie rozebrał i zapytał czy wszystkim kobietom w moim wieku też cyckii opadają do pasa. Tak więc ideałem nie jest bo czasem nietaktowny, ale i tak się nadaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz żegname wszystkie pomaranczowe mohery kafe :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona ... zaczęłam Ci normalnie zazdrościć ... a tu Ciacho napisało właśnie, że wkrótce przenoszą go do oddziału w moim mieście i "Maleńka teraz mi już się nie wywinesz, bedę Cię miał w zasięgu ręki" ... chyba serce mi pęknie zaraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona, no pewnie. Mam wielką nadzieję na płomienny romans. Nie omieszkam Was poinformować koleżanki, kiedy to już wielki kootas odwiedzi pajęczą norę. Mówię pajęczą, bo już zarosła pajęczynami od tej posuchy i braku higieny :P A tak na marginesie, to śni mi się po nocach wychodzący czerwony psa mojego sąsiada, Zdzicha. P.s. Mi też cyyce opadają do pasa. Niedługo na plecy zacznę zarzucać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ty jedna - podszwku, a idź Ty na inny wątek, nikt już uwagi na Ciebie nie zwraca !!! ugotuj żonie obiad, niech choć tyle ma z Ciebie pożytku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za każdym razem, gdy mój podszyw wymyślał o mnie jakieś głupoty, to przez tydzień beczałam w poduszkę, że to tylko podszyw a nie prawda. Mówię Wam kochane. Jaka to dla mnie była trauma, gdy wielce rozmarzona, podpierając kredens (on zawsze się trzęsie jak przejeżdża pociąg) widziałam przed oczami skwarki Pana Jana z kotłowni. Ach.. oblizywałam się wtedy jak pies Pawłowa na myśl o misce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D ooo jaki wysiłek intelektualny włozył :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×