Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiulaha

Jaki atybiotyk dostałyście na zapalenie piersi

Polecane posty

Mam właśnie zapalenie dostałam silny antybiotyk boję się karmić dziecko.Nie wiem co robić.Jeśli którąś z was też to dopadło napiszcie proszę jakie antybiotyki brałyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajka nikodemka
Oj wspolczuje tego bolu.ja w 8 dobie dostalam zapalenia i bralam Duomox,byl bezpieczny dla dziecka z tego co doktorka mowila:) rob cieple oklady na piersi,to pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też miałam nadzieję,że dostanę duomox ale lekarz stwierdził,że trzeba zapalenie potraktować czymś mocniejszym.Dodam ,że to trzecie zapalenie w ciągu miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajka nikodemka
Ojej to na prawde masakra,a odciagasz pokarm?moze dzidzia nie je zbyt wiele z cyca i dlatego masz te zastoje ciagle..no nie wiem. Coz, takie uroki macierzynstwa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie mam nadmiaru pokarmu Mały zjada z dwóch piersi i czasem jest Mu jeszcze mało.Nie wiem od czego to się bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj ja mialam dwa
Jedno po drugim i musialam tez dostac silnijszy antybiotyk sciagalam tydzien pokarm i dawalam NAN ale pozniej juz karmienie mieszane ,bo produkcja wiadomo juz sie zmiejszyla i pociagnelam tak dwa miesiace i przeszlam juz na sam NAN,nie ma co sie zarzynac ,syn ek okaz zdrowia a karmiony moim mlekiem do 3 miesiaca tylko,wlasnie przez zapalenie piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pierwszej kolejności na zapalenie piersi powinno się dostać Syntarpen. Jesli u Ciebie nawracają zapalenia powinnaś odwiedzić poradnię laktacyjną - bo coś z opróżnianiem piersi jest nie w porządku - w takiej poradni poradzą jak najlepiej przystawiać dziecko aby do zastojów nie doprowadzać - na pewno Ci pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×