Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tgtrtrgrtg

pytanie do facetow o szlifierke

Polecane posty

Gość tgtrtrgrtg

Wiem ze sa tutaj mezczyzni. Wiec pytam. Czy istnieje jakas uniwersalna szlifierka do cyklinowania i do wygladzania gladzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgtrtrgrtg
nie wiem jak. Nie znam sie na tych sprzetach. wiem ze jest szlifierka do gladzi i szllifierka do cyklinowania. Wiec myslalam ze jakas uniwersalna rowniez istnieje. Dlatego was pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gall anonimowo
to sa rozne sprzety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgtrtrgrtg
dziekuje za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, czlowiek cale zycie sie uczy. pojecia nie mialem ze jest cos takiego jak szlifierka do gladzi... jeszcze pod 5 tys. koszt... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gall anonimowo
Szlifierka do cyklinowania jest droga i inne wymiary, ciezar i obroty. A szlifierke do gladzi kupisz za pare zlotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może zamiast poytać
prawików lewusów co nawet nie umieją młotka chwycić to sprawdzisz w googlach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemna wnus?
He cykilniarka->google kachana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne co Ci potrzeba to szlifierka może być mimośrodowa z regulowaną prędkością obrotów i ..papier ścierny o gramaturze 320,250,220. Do tego w komplecie MUSI!!! być worek, który podłączasz do odsysacza, żeby Ci nie wywalało pyłu w powietrze. No i przy samej randevouz z gładzią najlepiej zaopatrz się w maskę przeciwpyłową. Do takich prac nie zwraca uwagi na markę urządzenia, bo za markę zapłacisz. Tu jest praca lekka dla urządzenia, silnik się nie przegrzewa, ponieważ szlifujesz miękką powierzchnię. Przez to również inne części mniej się nagrzewają. Do 150zł kupisz urządzenie na miarę Twoich potrzeb. Jeżeli planujesz wykorzystywać tą szlifierkę w pracy codziennej (duże powierzchnie), przez dłuższy czas, to zalecam zainwestować w markę Dewalt, Makita (droższe) lub Bosh,Einhell, Black&Decker(nieco tańsze). Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak cos to tutaj mozna kupic dobre szlifierki www.artshobby.pl/kursy-witrazowe-i-fusing.html ja chodze tam na kurs witrazowy :D i jestem ciekawa jakie witraze bede tworzyc :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy występuje taka maszyna ale mogę polecić firmę w której ja kupowałem szlifierki do szlifowania drewna http://polishstyl.com.pl skontaktuj się z nimi, oni ci doradzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli już decydujesz się na zakup mu szlifierki, to pomyśl też o taśmach do nich. Duży wybór jest na www.potyrala.com.pl , a świetnie się sprawdzają i posiadają wysoką przyczepność zapobiegającą ślizganiu się materiału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli interesuje was szlifowanie i regenerowanie narzędzi na szlifierkach cnc to warto sprawdzić ofertę firmy Mikronar http://mikronar.pl/. mają nowoczesny sprzęt i chętnie doradzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tośka5454
A czy ktoś z Was testował w praktyce multiszlifierki? Czytałam o nich tutaj: https://www.budujesz.pl/wiadomosc/multiszlifierka-jak-wybrac-jaka-najlepsza/1034/ . Z opisu wydają się naprawdę praktyczne. Pytanie tylko, czy taka multiszlifierka faktycznie sprawdza się równie dobrze jak kilka osobnych urządzeń. Macie porównanie? Możecie mi podpowiedzieć, czy warto się na nią zdecydować, czy raczej szukać jakiejś porządnej szlifierki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:36 Bez podłączonych mediów to pewnie dmuchasz pierdami w ten sprzęt. Jak powszechnie wiadomo, kompresory napędza światło słoneczne. Ogarnij się człowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wiele rodzajów szlifierek. Jeżeli poszukujecie takich, które są przeznaczone do drewna to mogę wam polecić firmę www.prochera.com.pl Oferują narzędzia służące do obróbki drewna w tym narzędzia szlifierskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gandz
Polecam przeczytać szlifierki kątowe w pigułce http://jakbudowac.pl/Szlifierki-katowe-w-pigulce Może przyda się ta wiedza na przyszłość. Kobiety nie muszą znać się na wszystkim. Podobnie jak mężczyźni. Ale w dzisiejszych czasach to się porobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip

Jestem mężczyzną i nie wstydzę sie przyznac ze sie na tym nie znam, korzystam zawsze z usług Zakładu Kazimieruk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

I on ci robi dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip
Dnia 22.05.2019 o 13:25, Gość gość napisał:

I on ci robi dobrze?

tak, usługi są wykonane zawsze solidnie bez żadnego problemu. Kazimieruk to dobry zakład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 2.08.2012 o 01:41, pommmpek napisał:

hehe mozesz wyszlifowac swoim jezykiem :classic_cool:

Kolego wychylasz główkę na forum czasem? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amest

Widać, że niektórzy są niedojrzali.. Jeśli chodzi o szlifierkę i Zakład Kazimieruk to również polecam, solidnie wykonana praca, nie mam zastrzeżeń. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Korzystałem z zakladu Kazimieruk i mogę polecić, fachowa robota. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×