Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość .Młodakobieta.

Jakie książki polecicie młodej kobiecie? :-)

Polecane posty

Gość ewaabra
Tytuł: Jeździec miedziany Autor: Paulina Simons Cena rynkowa: 34,90 zł NASZA CENA: 25,5 zł Wybucha II wojna. Siedemnastoletnia Tatiana błyskawicznie staje się dorosła. Podczas blokady Leningradu jest podporą dla całej rodziny. Wielką miłością do Aleksandra, młodego oficera, nie ma kiedy się nacieszyć. Gdy chłopak, skrywający politycznie niebezpieczną tajemnicę, nagle znika, Tatiana jest w ciąży i udaje się w głąb Rosji, by odnaleźć ukochanego. Wspaniała historia uczucia, które pozwoliło przetrwać wojenny koszmar. ooooooooooooo http://allegro.pl/simons-1-jezdziec-miedziany-nowa-tania-wys-b-stok-i2649727605.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamary
"Jeździec miedziany" i kontynuacja, jedna z najlepszych książek jakie czytałam, często do niej wracam, ostatnio czytałam, dobre też są książki Lauren Weisberger napisała kilka i są świetne lekkie, śmieszne itd. Pierwszą jest "Diabeł ubiera się u prady".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaabra
Tytuł: Jeździec miedziany Autor: Paulina Simons http://allegro.pl/simons-1-jezdziec-miedziany-nowa-tania-wys-b-stok-i2649727605.html Cena rynkowa: 34,90 zł NASZA CENA: 25,5 zł Cała trzyczęściowa powieść Paulliny Simons jest jedną z lepszych, jakie czytałam. Ma niezwykle atrakcyjną i wciągającą fabułę. W jednych momentach czytałam z zapartym tchem, a w innych płakałam jak dziecko. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Auror@
polecam "Kwiat pustyni"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno godna uwagi jest książka pt. "Seksualne przygody współczesnych Polaków". Już sam tytuł inspiruje do jej przeczytania. Porusza ona ważny aspekt naszego życia jakim jest seks. Pobudza wyobraźnięi sprawia, że czytamy ją jednym tchem i z każdą kartką nabieramy coraz większej ochoty na miłosne igraszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze polecam książkę, którą po przeczytaniu postanowiłam sprezentować swojej przyjaciółce. Książek czytam naprawdę wiele, ale żadna nie była tak intrygująca jak "Piąta fala pożądania" autorstwa Moniki Nowickiej. Poniżej przesyłam link do wersji elektronicznej, dla zainteresowanych: http://org-epost.com/book19783562.php. Książka przesycona jest erotyzmem i w dosyć niekonwencjonalny sposób opowiada o życiu seksualnym ludzi w różnym wielu. Ponadto obnaża przed nami takie przejawy ludzkiej seksualności jak poligamia, nimfomania oraz niekonwencjonalne fantazje seksualne. Naprawdę dziewczyny, warto ją poznać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polećcie coś ciekawego dla nastolatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaLa
Nastolatce,młodej dziewczynie polecam "Niebieskie puzzle" E. Gyurkovich. Świetna książka o wkraczaniu w dorosłe życie, o trudnościach życiowych, życiu na obczyźnie i o wielu innych, równie ważnych sprawach. W skrócie nie da się opowiedzieć tego co z niej płynie, trzeba ją po prostu przeczytać. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj skończyłam czytać książkę Katarzyny Michalak"Bezdomna" rewelacyjna książka ja osobiście się przy niej popłakałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skusiłam sie na 'niebieskie puzzle' i zakupiłam tą książkę. Dzis zaczynam czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wszystko co znaleźć można tu: http://sto65cm.blog.pl/ Sama jestem "młodą kobietą", dużo czytam i szczerze komentuję. Zapraszam do dyskusji na temat książek! :) Każdy komentarz mile widziany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mlodej kulturalnej kobiety najlepsze książki to Kamasutra i Książka Kucharska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Virika5
"Ścieżki życia" Edyty Kowalskiej. Zabawka i lekka książka o przyjaźni i stawianiu kroków na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry wszystkim Kobietkom!  Jestem studentką Psychologii i prowadzę badania dotyczące obrazu siebie i funkcjonowania zawodowego kobiet. Wszystkie kobiety, które NIE mają dzieci i są aktywne zawodowo proszę o pomoc. https://docs.google.com/forms/d/1Y3fohcOGcHLCP8ZPQMBK6Unl75JsBdGM7gIIIjPNyxg/viewform?c=0&w=1 Każda uzupełniona ankieta jest dla mnie na wagę złota. Z góry dziękuję! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry wszystkim Kobietkom!  Jestem studentką Psychologii i prowadzę badania dotyczące obrazu siebie i funkcjonowania zawodowego kobiet. Wszystkie kobiety, które NIE mają dzieci i są aktywne zawodowo proszę o pomoc. https://docs.google.com/forms/d/1Y3fohcOGcHLCP8ZPQMBK6Unl75JsBdGM7gIIIjPNyxg/viewform?c=0&w=1 Każda uzupełniona ankieta jest dla mnie na wagę złota. Z góry dziękuję! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodziwa45
Przeczytaj sobie Ścieżki Życia, idealna lektura dla kobiet w każdym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo532
Ścieżki życia Kowalskiej, to faktycznie książka idealna dla kobiet. Bardzo fajnie się czyta, ja pochłonęłam ją w 2 wieczory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jeszcze nie czytałaś, to polecam Ci "Bunkrów Nie Ma". Nie znajdziesz w Empiku, bo chłopak sam to wydał. Gościu podróżuje po świecie, pije, ćpa i co chwilę ląduje z nową kobietą w łóżku. I choć ja za książkami podróżniczymi nie przepadam, to tę się czyta świetnie. Przede wszystkim za mistrzowski CZARNY HUMOR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak bardzo młodej? Bo młodą kobietą można nazwać i osiemnastolatkę i trzydziestolatkę, a dobór literatury może być w obu przypadkach inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asoraks
Zależy z jakiej kategorii mają to być książki, czy romans, fantasy, horror, czy może kryminał. Czytam sporo i chętnie polecę jakieś tytułu, ale proszę napisać jakie konkretnie kategorie książek :) Radzę też zajrzeć do http://mabit-ksiazki.pl/ i czegoś poszukać bo jest tam ogromny wybór i tanio można kupić świetne tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamko
Ja z księgarni mabit-ksiazki.pl mam kilka książek, głównie romanse bo takie najbardziej lubię, osoba wyżej dobrze mówi, poszukaj u nich na pewno znajdziesz coś co Cię zainteresuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam "Moje pragnienie wolności" napisana przez polskiego autora Adama Pyrka - Idealne na leniwe wieczory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×