Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zla na wszystko

wysoka goraczka u dziecka

Polecane posty

Gość gość
Wszystko dobrze działa w moim nonContact, mierzy tak samo dokładnie gorączkę jak temp obiektów przedmiotów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podpowiem model nonContact, zwłaszcza podczerwień jest tutaj mocna szybka ten sygnał mi się tutaj nie traci, nie słabnie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowałam się kupić Baby Temp i to był dobry wybór, tutaj mi ta podczerwień nie wariuje, sygnał się gdzieś nie traci, łapie z kilku cm bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowaliśmy do domu model Classic ostatnoi i działa bezproblemowo, bez fałszowania wyników, urządzenie jest klasyczne tradycyjne, nowoczesne jest jedynie to że nie ma rtęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi się bardzo dobrze korzysta z Classic. Prosty szklany bez bajerów bardzo dokładny i to co zwróciła uwagę pani przede mną – bezpieczny bo bez rtenci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno dużym atutem modelu Non contact jest szybkość. Nie sądziłem że faktycznie wystarczy sekunda żeby dostać gotowy wynik a tu proszę. Druga rzecz, że wyniki są precyzyjne a pamiętam czasy rtęciówek kiedy człowiek tracił kwadrans na pomiar a i tak wynik wychodził zaburzony i nieprawdziwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki bezdotykowy BabyTemp to jednak jest duże ułatwienie, mój synek to by oszalał gdyby miał mierzyć temperaturę klasycznie analogowo, nie wysiedziałby po prostu w miejscu tyle czaus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam MultiTemp to wypatrzyła szwagierka i faktycznie działa fajnie duży wyświetlacz proste przełączanie nawet ja sobie moimi dużymi rękami radzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadowolona jestem z termometru NonContact. Potwierdziło się wszystko to na co liczyłam i co było zawarte w opisie na stronie producenta. Szybkie badanie, wynik dokładny, i sama metoda faktycznie bardzo higieniczna i bezpieczna dla dziecka. Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie zaszkodzi sprawdzić w zestawieniu temrometrów na http://rankingtermometrow.pl/ jak są oceniane konkretne typy. Masz tutaj zarówno te modele z podczerwienią jak i zwykłe analogowe w szklanej obudowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiliśmy sobie do domu Classic z paru powodów. Przede wszystkim jest bezpieczny bo bezrtęciowy to był priorytet. Po drugie był wyjątkowo tani zwłaszcza na tle termometrów z podczerwienią. No i po trzecie – ma wieczystą żywotność czyli będzie działał i działał...aż po wieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamówiłam MultiTemp w sumie dlatego że moja siostra go mocno podpowiadała i chwaliła. Faktycznie jest w porządku, nie mogę się przyczepić ani do czasu badania bo trwa bardzo krótko, ani do samych wyników bo jak na razie nie miałam problemu z dokładnością...a używam dużo...przy 4 dzieci termometr jest w użyciu niemal codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, przeglądam termometry bezdotykowe i wpadł mi w oko BabyTemp, co o nim myślicie? Jak z precyzją pomiaru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zadowolona z BabyTemp a używam go już bardzo długo, będzie praktycznie okrągły rok. Raz że bardzo szybki wynik, dwa że badania są prawidłowe, autentyczne, z dokładnością jeszcze nigdy nie miałam tutaj problemów. To mój pierwszy model bezdotykowy w życiu i powiem krótko – ułatwia funkcjonowanie przy chorobie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona mnie namówiła ostatnio na zestaw gorączkowy marki Sanity (o tym mowa - termometr BabyTemp + kompres) i jest okej, wszystko działa prawidłowo, wygodnie, bezpiecznie dla maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może mi ktoś podać sprawdzoną stronę do tego termometru classic xl? chce kupić dla dziadków a czasu mało. aaa i przy okazji podać ile się czekało na dostawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaa

Nie mam żadnych zastrzeżeń do   BabyTemp i kompresu w zestawie, też mogę polecić i jeden i drugi produkt. Zwłaszcza ten termometr – rewelka. 1 sekunda i jest zmierzona temperatura. Poza tym dzięki podczerwieni można sobie „zdjąć” temperaturę z dowolnego przedmiotu, albo z płynu czy powietrza nawet, także może służyć taki sprzęt też za termometr pokojowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga
Dnia 27.12.2018 o 16:00, Gość martaa napisał:

Nie mam żadnych zastrzeżeń do   BabyTemp i kompresu w zestawie, też mogę polecić i jeden i drugi produkt. Zwłaszcza ten termometr – rewelka. 1 sekunda i jest zmierzona temperatura. Poza tym dzięki podczerwieni można sobie „zdjąć” temperaturę z dowolnego przedmiotu, albo z płynu czy powietrza nawet, także może służyć taki sprzęt też za termometr pokojowy.

No tak, też podpowiem BabyTemp+kompres żelowy mini. Kompres mi się bardzo przydaje jak synek ma bóle brzucha, super łagodzi, zresztą sama też korzystam z ciepłych okładów podczas okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alas

Termometrów jest bardzo dużo...ja bym polecała BabyTemp, mi się sprawdza. Na pewno jest szybki i na pewno wyniki podaje wiarygodne a nie jak z maszyny losującej, że co mu wypadnie to bęc. Poza tym sama obsługa bardzo prosta, ostatnio moja teściowa mierzyła wnuczce temperaturę to poradziła sobie w pół minuty ze wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Ja się zdecydowałam na termometr MultiTemp jeszcze w ciąży na dlugo przed urodzeniem dziecka. Wiedziałam po przykładzie mojej siostry że dobry termometr to podstawa jeśli jest noworodek w domu i teraz widzę z autopsji że tak właśnie jest. Zmierzy gorączkę, mleko w butelce, wodę do kąpieli, temperaturę w pokoiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Sanity ma bardzo wygodny zestaw gorączkowy BabyTemp+kompres. Termometr z podczerwienią, kompres do chłodzenia i nagrzewania. Nam to już nieraz ten komplet zdrówko poratował ;-)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada
Dnia 19.02.2019 o 15:38, Gość anna napisał:

Ja się zdecydowałam na termometr MultiTemp jeszcze w ciąży na dlugo przed urodzeniem dziecka. Wiedziałam po przykładzie mojej siostry że dobry termometr to podstawa jeśli jest noworodek w domu i teraz widzę z autopsji że tak właśnie jest. Zmierzy gorączkę, mleko w butelce, wodę do kąpieli, temperaturę w pokoiku...

Tez polecam ten termometr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka

Będę namawiała na Baby Temp. W każdym razie jeśli chodzi o pomiar gorączki u niemowlaka to tylko przez podczerwień! Nie wyobrażam sobie że miałabym mierzyć dotykowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta
Dnia 23.05.2019 o 14:52, Gość majka napisał:

Będę namawiała na Baby Temp. W każdym razie jeśli chodzi o pomiar gorączki u niemowlaka to tylko przez podczerwień! Nie wyobrażam sobie że miałabym mierzyć dotykowo...

Nam też Baby Temp jak najbardziej służy i się przydaje. Wszechstronny, zmierzy temperaturę wszędzie, nawet miski z zupą ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Warto pomyśleć o takim sprzęcie jak Babytemp + kompres szczególnie przy małych dzieciach. Termometr mierzy na odległość, nie trzeba dzieciątka męczyć i specjalnie ustawiać do badania, ważne żeby odkryte było czoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjaa

Termometry bezdotykowe mają to do siebie, że mogą być niedokładne. Teraz kupiłem Non Contact i ma on certyfikat. Mam zaufanie, że jest on dokładny i podaje temperaturę zgodnie z prawdę. Bardzo taki termometr w domu się przydaje.


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Moje dziecko jak było małe to często było przeziębione, pamiętam jaki to był stres i w ogóle zmierzyć temperaturę. Teraz są dopiero super termometry. Ostatnio kupiłam siostrze z haxe bezdotykowy i super mierzy temperaturę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aad

Sporo różnych bezdotykowych termometrów można znaleźć w sprzedaży więc właściwie każdy może szukać dla siebie dobrej propozycji. Mogę z mojej strony polecić urządzenia od Sanity, każdy termometr jaki od nich mam zawsze dobrze się sprawdza podobnie jak obecnie wykorzystywany model MultiTemp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja
Dnia 24.06.2019 o 15:41, Gość anjaa napisał:

Termometry bezdotykowe mają to do siebie, że mogą być niedokładne. Teraz kupiłem Non Contact i ma on certyfikat. Mam zaufanie, że jest on dokładny i podaje temperaturę zgodnie z prawdę. Bardzo taki termometr w domu się przydaje.


 

Tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×