Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość AndziaBorowicz

Fajne oświetlenie do kuchni

Polecane posty

Gość gość
ja mam kryształkowy żyrandol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moim zdaniem kuchnia to pomieszczenie w którym jednak trzeba postawić na kilka rodzajów oświetlenia - jedna lampa sufitowa lub żyrandol to zdecydowanie za mało. U mnie w kuchni oprócz oświetlenia podstawowego mam oświetlenie dodatkowe, które zamontowane zostało nad blatem kuchennym, w okolicy zlewozmywaka i płyty grzewczej - całość jest bardzo funkcjonalna i dobrze się prezentuje ;). A jeśli nadaj szukasz lamp do kuchni to polecam zerknąć tutaj http://www.magiaswiatel.pl/kuchnia , ja właśnie tam zamawiałam większość lamp do mojego domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u nas jest lampa wisząca i oswietlone szafki - jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ktos moze sprawdzal oswietlenie domowe od www.elektro-sal.pl myslicie, ze warto? Dzieki z gory za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam oświetlenie ledowe, pod szafkami taśmy acive jet i nad blatem ledowe żarówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naniuszka
u mnie to samo ja kupiła do kuchni listwy podświetlane z activejeta, do kuchni to najlepsze rozwiązanie, światło górne nie oświetli dobrze przestrzeni pod szafkami, dlatego takie dodatkowe oświetlające listwy są super rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika1457
ciekawe rozwiązania jeżeli chodzi o oświetlenie można znaleźć na azzardo.com.pl sprawdźcie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam górne z activejeta i pod szafkami też ten sam rodzaj, bardzo dobrze oświetlają miejsce robocze,stół i całe pomieszczenie, jestem bardzo zadowolona z tego rodzaju światła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskaes
Dlatego i ja zdecydowałam się na ledy activejet ale o neutralnej barwie światła, takie rozwiązanie było dla nas najlepszym wyborem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest na Conrada studio światła Berca ( www.bercal.pl ). Ja bym u nich proponował poszukać. Na pewno są to raczej rzeczy już dla wymagającego klienta, dużo designerskich zagranicznych wzorów. Ja ustrzeliłam rewelacyjną lampę podłogową do pokoju niedawno, producentem jest włoska firma i czuć tutaj tę włoską finezję w wykonaniu. Niby tylko jedna mała rzecz w wystroju pokoju, a powiem, że przestrzeń zyskała jakby zupełnie nowego wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas kuchnia jest nowoczesna, ale przytulna dzięki ziołom w doniczkach i różnym tego typu dodatkom (to jakby trochę stylu prowansalskiego albo vintage na nowoczesnym tle). Z lampą był więc problem - nic klasycznego nie pasowało do mebli, a całkiem nowoczesnej lampy nie chciałam. Jak ktoś szuka podobnie jak ja nowoczesnej lampy, ale takiej "ocieplającej" klimat to polecam metalową kopułę z Aluro :)https://mlamp.pl/lampy-wiszace-zyrandole/30306-prowansalska-lampa-wiszaca-enzo-a00031-aluro-metalowa-oprawa-zwis-kopula-z-napisami-niebieska.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oświetlenie LED jest jak najbardziej pasuje do kuchni, chociaż przed zakupem warto zapoznać się z żarówkami i taśmami activejet to idealne rozwiązanie oświetlenia do kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z doświadczenia polecam lampy Chors. Są mega designerskie i przyciągają wzrok :) Tutaj znajdziesz wszytskie modele https://studioswiatla.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawy temat poruszyliście, bo mnie też niedawno interesowało oświetlenie kuchenne i znalazłam podpowiedź na stronie Philipsa http://www.philips.pl/c-m-li/showroom/oswietlenie-malej-kuchni-o-czym-musisz-pamietac Mam małą kuchnię, dlatego ważne było dla mnie wszystko, co może ją optycznie powiększyć. I dobre oświetlenie taką funkcję również posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polira
Ostatnio też szukałam oświetlenia do swojej nowej kuchni, zdecydowałam się na oświetlenie led barwa światła naturalna activejet zakupiłam na sferis.pl. W suficie mam oczka halogenowe a pod szafkami taśmy ledowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że dobrym rozwiązaniem są też taśmy ledowe active jet szczególnie że można wybrać ciepły kolor światła, a jednak dużo czasu spędza się w kuchni i trzeba dbać o wzrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w kuchni postawiłam na paski ledowe i na lampy w kształcie pierścienia, które wyglądają nieziemsko! Znalazłam w internecie swoje inspiracje i w sklepie www.domidea-sklep.pl razem z Panią znalazłyśmy dla mnie moją wymarzoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oświetlenie ledowe jest w porządku, jest energooszczędne i bezpieczne dla oczu bo dają dużo jasnego światła i świecą o wiele dłużej od zwykłych żarówek. Światło activejet nie jest też rażące i ma neutralną barwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoje kuchnię oświetliłam ledami, oprócz oświetlenie odgórnego mam założone oświetlenie blatu. Odgórne oświetlenie to oprawa LED sufitowa z zarówkami activejet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niebanalne wzory lamp można na stronie http://elektryczny.com wyłapać. Ja stąd brałam niedawno bardzo długą stojącą i sprawuje się bez zarzutu. Kabelki trzymają, jest światło ;) Śmieję się, ale w poprzedniej lampie która stała u nas w salonie to dość szybko się zaczęły jakieś złącza przecierać i nie za bardzo było jak naprawiać, mam nadzieję, że tam nam dłużej posłuży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ledy to dobry pomysł zwłaszcza te o naturalnej barwie jaką oferuje activejet, a taśmy sa super oświetleniem miejsca roboczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od tego w jakim stylu jest kuchnia, oświetlenie trzeba dopasować do stylistyki kuchni U nas jest klasyczna lampa sufitowa, ale żarówka też activejeta o naturalnej barwie światła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodakobieta1
Ja polecam produkty ze sklepu https://technodeluxe.pl/lampy-sufitowe/lampy-kuchenne-i-do-jadalni Oświetlenie kuchni, z uwagi na różnorodne funkcje tego pomieszczenia, powinno być zróżnicowane. Ważne jest zatem, aby zainstalować nie jedno, ale wiele źródeł światła, co pozwoli na zmianę aranżacji światła zależnie od bieżących potrzeb domowników. Właściwe rozplanowanie lamp to jeden z czynników, który w dużej mierze decyduje o tym, czy kuchnia jest funkcjonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość67906790
Mogę polecić Ci sklep internetowy =mlamp= :) Mają naprawdę duży wybór i wiele zaskakujących modeli. Na pewno znajdziesz coś dla siebie :) Ja w tym sklepie wybrałam lampy do każdego pokoju w moim domu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×