Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agus02

Jaki kolor pokoju?

Polecane posty

Gość agus02

Na jaki kolor pomalowac pokoj zeby pasowaly do niego czerwone rolety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwości jest cała masa, ale to dość dziwne dostosowywać kolor ścian do rolet, nie powinno być odwrotnie? do czerwonego pasuje wiele kolorów, choć nie wiem czy nie będzie zbyt pstrokato... może popatrz sobie na stronę lub fanpejdż wnętrzarski jakiś, ja lubię oglądać projekty n-design, zawsze to jakas inspiracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fewfwe
3 ściany moga być kremowe, cos ala kawa z mlekiem albo cappucino i jedna ściana może być czerwona, albo sam pasek czerwony na ścianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbgdfskl
,,do czerwonego pasuje wiele kolorów, choć nie wiem czy nie będzie zbyt pstrokato"-czyli chciałabym a nie znam się na tym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fewfwe
jeszcze zależy jakie są te rolety, czy jest to taki intensywny czerwony, czy taki bardziej ciemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Cześć, kupiłam jakiś czas temu mieszkanko na Ruczaju i zajmuję się właśnie jego urządzaniem. Też myślałam o czerwonych roletach, i wydaje mi się, że rzeczywiście ściany w kolorze latte fajnie by pasowały. Jak dla mnie nie może być zbyt krzykliwie, dlatego z wszelkich odcieni czerwieni już raczej zrezygnuję. Kawa będzie fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krynolinnkaa
Myślę, że pasowałby kolor kremowy. Widzę, że lubisz wyraziste dodatki tak więc, żeby wnętrze nabrało jeszcze więcej charakteru możesz sprawić sobie naklejkę na ścianę: http://www.ornamental.pl/naklejki.html na przykład w orientalnym stylu. Wnętrze nabierze wtedy egzotyczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ściany słoneczny poranek
Duluxa i czerwone rolety. Jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×