Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brrruuuuuu

Kto pisze z Niemiec??

Polecane posty

Gość annia300
tez chcialabym sie usamodzielnic , widac , za malo tej checi mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrruuuuuu
tak mam terazn przerwe a tak to sie wogole zastanawiam czy wrocic na kurs czy znalesc juz jakis ausbildung albo poprostu prace bo za wysoki to jest dla mnie poziom tzn taka mam grupe ludzie co po 12 lat sa tutaj umia gadac ale pisac nie mam nawet lekarza w grupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrruuuuuu
i nauczycielka ktora nie umie pogodzic programu pomiedzy tymi co dopiero sie ucza a tami co juz kumaja naprade dobrze woli z nimi gadac :/ wiele osob juz zrezygnowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gall anonimowo
Bruu, jako osoba starsza, to chyba moge Cie skarcic za Twoja pisownie. Postaraj sie troche.;) Widze , ze piszesz bezwzrokowo, ale nie sprawdzasz co jest napisane.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annia300
ja ie boje gdzikeolwiek pojsc , do urzedu , do lekarza, to nie jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrruuuuuu
aniu musisz sie przlamac czesto na przekor siebie (potem zobaczysz efekty warte tego wszytkieg i pojdzie jak lawina) zrozumiec ze ludzie sa dla ludzi :) chetnie ci pomoge jak tylko nbede umiala bo kiedys tez taka bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gall anonimowo
ania, ja tez; zwlaszcza do dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annia300
gall, widzilaes jak ja pisze ? MOja pisownia jest o wiele gorsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrruuuuuu
przepraszam od teraz bede zwracac wieksza uwage ale z gory zaznacze ze bledy ortograficzne moge robic nie wiem czy mi sie tylko wydaje czy moze tez tak macie ale czym dluzej nie pisze po polsku to czasami nad najprostrzymi slowami zastanawiam sie jak to napisac :O szoook

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annia300
tak dentysci , ostatnio bylam u okulisty, chyba bylam juz tam jakies 10 raz w ciagu miesiaca , sama , z moim jezykiem , polowy nie zrozumialam ze zdenerwowania , ale przynajmniej nie zemdlalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gall anonimowo
Ania, w urzedach niemieckich pracuje tez wielu Polakow i nawet sie spotkalem z takimi, co sami proponowali pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrruuuuuu
a tak poza tematem pytam tych mlodszych i tych starszych hehe :))) czy mocnym grzechem jest zjedzenie oplatka bozonarodzeniowego ktory sobie zostal tak teraz?? bo uwielbiam a patzry na mnie od jakiegos czasu i mowi zjeeeeeeeeeeeeedze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annia300
bruu, z pisaniem mam tak samo , ostatnio zastanawialam sie jak sie pisze broszka , albo czesto zle domienialam wyrazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrruuuuuu
widzisz aniu jak my wiele mamy wspolnego az mnie zaskakujesz i mysle o jakims podsluchu w domu :O ale ja tez ostatanio latam po okulistach nawet jak bylam na urlopie w polsce ostatanio to mnie nie ominelo i tu w niemczech latam ciaaaagle od lutego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrruuuuuu
przepraszam ale zasmialam sie bardzo jak przeczytalam ze nie wiesz jak napisac slowo broszka niby slowo jak slowo ale jednak :) przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annia300
czy to grzech nie wiem , zalezy jak bardzo wierzaca jestes , ale ja ze wzgledu ze tez uwielbiam oplatki to capnelabym go juz dawno:) , ale zeby nie bylo ze przeprowadzam kogod na zla strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annia300
nie no spoko , sam sie z siebie smialam , z zalosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gall anonimowo
brruu, mozesz smialo zjesc. Oplatek to nie hostja ,czy tez komunikant i nie jest konsekrowany, czyli poswiecony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrruuuuuu
nie chodzilo mi aniu o to ze to proste slowo tylko jakos tak samo z siebie ze slowa broszka :) po co ci bylo potrzebne :) no wlasnie konsumuje wiec przymkne oko co do mojej wiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annia300
ahh gall , pewnie juz sie szykuje by wypomniec mi wszystkie bledy , obiecuje poprawe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annia300
tak sie zatanawiam , jestes blondynka bruu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrruuuuuu
naprawde oplatek nie jest poswqiecony?? bo zawsze babcia na mnie krzyczyczala jak dawalam wszytskim zwierzetom bo trzeba sie podzielic i teraz to w tajemnicy daje moim psom i Sp. kotu bo niby nie wolno bo siwecony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annia300
bo mam taka wizje ciebie , chociaz ta wizja ciagle sie zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrruuuuuu
aniu poplakalam sie ze smiachu na twoje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annia300
ja wpychalam(nie na sile) oplatek w moja swinke morska , byla bardzo zaskoczona swoim nowym smakolykiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annia300
pyatnie jetes blondynka , jest naprawde smieszne , ale co cie tak rozbawillo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gall anonimowo
brruu, chociaz zapewne wprowadzilem cie w blad, bo przypomnialo mi sie , ze oplatki tez sie swieci. Czyli byl poswiecony. Ale mozna zjesc oplatek bozonarodzeniowy. To zaden grzech. A w ogole to przypomnij sobie z religii, co jest warunkiem grzechu. Wiec co? Odpowiadac mi tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrruuuuuu
na cale sczescie moje psy przy stale wigilijnym sa takie nienasycone i spragnione tymi zapachami ze zjadly by nie rzujac kawalek buta i byly by zachwycone wiec oplatek przechodzi glodko :) tak jest blondynka aaaa to az tak widac ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annia300
warunkiem grzechu... hmmm oswieccie mnie bo nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrruuuuuu
no walsnie z tej blondynki sie tak smialam bo to tak zabrzmialo dziwnie jakby po moim pisaniu bylo slychac (widac) ze blond sie przebija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×