Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brrruuuuuu

Kto pisze z Niemiec??

Polecane posty

Gość gall anonimowo
bruu, nie znam slowa "keinst" . Pewnie chcialas napisac kannst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrruuuuuu
chetnie bym cie poznala aniu blizej nawet zaprosila do siebie :) czuje ze mamy duzo wspolnego hehe ale pewnie dzieli nas duzo km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrruuuuuu
gall masz racje az sie czerwona zrobilam :) ale jednak dwa mikesioace bez pisania robi swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annia300
bruu, ja tez sie nie uczylam w Polsce niemieckiego , ja tu przyjechalam to myslalam ze zapoznaje sie z czrna magia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrruuuuuu
no i ta kokosowa wodka :P ale dzisiaj opijalismy pepkowe malego mojej kolezanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annia300
bylam kiedys w hessen , juz nie pamietam po co tam pojechalam chociaz , taak , bylam w primarku , czy jak to sie pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gall anonimowo
Ania , dobrze piszesz. Jezeli ktos powie, ze cos sie nie wydarzylo, to Ty odpowiesz doch czyli w plskim znaczeniu tak to sie wydarzylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annia300
galll, patrzylam kiedys w internecie znaczenie tego slowa , i wlasnie tak to tlumaczyli , ja to tlumacze ,... oczywiscie ze tak:)=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gall anonimowo
brruu,nie ma potrzeby sie czerwienic, a zaproponowalem ten niemiecki, bo to tez jakas forma nauki. Zawsze cos w glowie zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrruuuuuu
:) to zapraszam drugi raz :) odpoczniemy w pieknym parku kolo ktorego mieszkam i nad renem a na wiczor udamy sie na jakas polska dyskoteke na ktora sama nigdy nie pojde :) hehe fajnie pomazyc :) a tam kolo ciebie nie ma jakis polskich imprez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annia300
bruu, wydajesz mi sie dusza towarzystwa , taka ciekawska w dobrym znaczeni tego slowa, ja jednak moge wydawac sie troche nudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gall anonimowo
Ania, to dobrze tlumaczysz:) czyli jest jakis odpowiednik w j.polskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrruuuuuu
tak doch teraz rozumiem dopiero po rozmowie z niemcami " nein nein mein deutsch ist nicht gut..... doch doch" hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gall anonimowo
Ania, bedziesz miala okazje przy brruu sie wyrobic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annia300
sa, ostatnio ,zapraszali mnie znajomi z rodziny mojego ojczyma ale, nie znam ich , wiec nie poszlam , ale bywaja tu dyskoteki wielonarodowosciowe , sa tez jakies polonia party , nie patrzylam zbyt uwaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gall anonimowo
Brruu, nawet nie znajac wielu slowek niemieckich, to poznasz je z kontekstu w zdaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annia300
ha:D bruu, tez miewalam takie rozmowy z niemcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrruuuuuu
ooo tak ciekawska to ja jestem i do tego niecierpliwa... wydaje ci sie aniu ze jestes nudna jakos piszemy ze soba i jaksie okazuje mamy troche wspolnych zainteresowan :) ja tak na codzien ten nie bardzo zawiazuje nowe kontakty ale z czasem powoli sie rozkreecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annia300
gall, chyba nie bardzo rozumiem , jaka okazje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annia300
mam wiele cech ktore , nie pomagaja mi w nawiazywaniu kontaktow z ludzmi , jestem malomowna , niesmiala, i niezdecydowana , mozna by tak wymieniaci wymieniac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrruuuuuu
kolo mnie sa dyskoteki naprade spore i duzo polakow ale nie mam z kim tam za bradzo chodzic.. kazdy ma jakos juz swoje rodziny albo najprosciej ludzie z ktorymi nie mam ochoty sie pojawiac .. heh gall szkoda bardzo ale my z ania moze kiedys miniemy sie na ulicy ale nie bediemy o tym nawez wioedzialay :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gall anonimowo
Aniu, piszesz, ze jestes niesmiala, to gdybys kiedys miala okazje wybrac sie z brruu np. na dyskoteke, to zawsze bedzie razniej i przelamiesz swoja niesmialosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annia300
spokojnie , jak kiedykolwiek pojawie sie w hessen to zaczne wolac BRUU!!, ;) nie znam twojego imienia ale poznasz po nicku ze o ciebie chodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gall anonimowo
Brruu, nie mow hop, bo nigdy nie wiadomo jak od dzis sie potoczy dalszy los waszej znajomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annia300
gall.po jednej dyskotece nie zniknie , to dluga droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annia300
chociaz , dobrze miec kogosc , tak chetnego do zabawy jak bruu, to poprawia humor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrruuuuuu
heh hessen jest troche spore nie wiem czy jestes w satnie tak glosno krzyczec bruuu :P hehe... ale jak tylko uslysze przybiegne :) ale halo halo ja tez nie belam kies smiala wrecz upiornie niesmiala nawet na poczte sama nie moglam pojsc aniu uwierz ze to jest do pokonania... nie wiem ale mi pomogla wlasnie chec usamodzielnienia sie tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annia300
a tak wogole , to masz teraz wakcje bruu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gall anonimowo
Aniu, ale z Ciebie mala, szara myszka. Uwierz w siebie i swoje mozliwosci. W kazdym drzemie jakis potencjal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrruuuuuu
na poczte w polsce dodam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×