Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brrruuuuuu

Kto pisze z Niemiec??

Polecane posty

Gość pisze z NRW
VHS Volkshochschule :-) mam was poduczyc niemieckiego? :-) jestem nauczycielka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrruuuuuu
Volkshochschule to jest szkola dla obcokrajowcow mozesz nie umiec nawet powiedziec jak sie nazywasz oni cie naucza wszytskiego i to bez uzycia polskiego naprade szsczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annia300
bylam na kursie , ale skonczyl sie jakis cza temu , niby zdalam , wszystko pieknie , ale ja tak nie znosze tego niemieckiego, nie lubie go po prostu . Jesli chodzi o kontakt to jest on znikomy .Ja chyba podkresle ze mam 18 lat bo , jeszcze mnie o prace i inne rzeczy spytacie , a ja dopiero sie ucze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gall anonimowo
NRW, narodowa szkola wyzsza, studia, dobrze zrozumialem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrruuuuuu
baaardzo prosze o poduczenie :) ukonczylam poziom B1 tzn egzamin mam 25 sierpnia :/ brr.. ale i bez tego poszlam na b2 i czuje sie tam jak przyglup :( za wysoki poziom ale b1 wrocila bym jak najszybciej kochalam te zajecia i tych ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisze z NRW
gall anonimowo zgadza sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisze z NRW
bruuuuu podaj maila to napoisze jutro do ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrruuuuuu
aniu ja mam 22 :) i tez sie ucze tego niemieckiego ale strasznie zdolowal mnie ten wyzszy poziom az sie wycofalam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annia300
tez uwielbialam chodzi na ten kurs. Tyle mozna sie dowiedziec o ludziach z innymi narodowosciami . Tak duzo smiechu tam bylo , ze w ogole nie traktowalam to jako nauke. Niesamowiete przezycie jak dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annia300
slyszalam , ze jak sie chce studiowac to trzeba ukonczyc bo B1 kolejne dwa i ze to nie jest latwe , wiec wspolczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrruuuuuu
justyna-daw@wp.pl :) fajnie by mi pomoglo to jakbym mogla wyslac ci moj zyciorys a ty bys mi sprawdzila gramatycznie i co ewentualnie mozna dodac na ten egzamin mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annia300
widac ze ktos tu zpomnial polskiego , odmieniac to ja nie umiem , jak widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gall anonimowo
nrw, na nauke nigdy nie jest pozno i moze skorzystam bo jestem noga z j.niemieckiego. Ale co bru napisal w poscie wyzej o szkole, ze dla obcokrajowcow? Gdzie prawda? Powaznie jestes nuuczycielka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annia300
gall , a co z toba , pasuje ci zycie w Niemczech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrruuuuuu
no wlasnie a te b2 to jakas katastrofa sdla mnie drogie jak cholera i nie wiem ale u mnie przynajmniej ludzie i nauczycielka eeeeh szkoda gadac i ten poziom kolosalna roznica miedzy b1 a b2 niby jest jakis kurs przygotowawczy do b2 ale jak ja chcialam sie zapisac to nieutworzyli bo nie bylo chetnych :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annia300
Zamierzalas potem studiowac , czy mialas jakies inne plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisze z NRW
tak jestem nauczycielka. jestem tu od dziecka. dajcie wasze maile ja jutro napisze :-) ale po poludniu. teraz spac musze isc i jutro do pracy. bruukkk mam maila, napisze jutro gall anonimow -odpisze chetnie, daj maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reeeni
CHCECIE POGADAC Z LUDZMI Z NIEMIEC?! jak zyja, co robia o ich problemach polecam Portla Polakow w Niemczech http://www.ermito.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrruuuuuu
ja nie jestem nauczycielka bron boze :) poszukaj Volkshochschule w swoim miescie jezeli jestes zameldowana to moze uda ci sie za polowe ceny naparawde warto dostosowane dla pracujacych (wieczorowe) jak i dzienne sa super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annia300
No coz , zycze milej nocy , i milego dnia w pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrruuuuuu
heh nie wiedzialam ze temat tak rozkwitnie :) napisalam bo napisalam a tu taka niespodzianka ehh musze isc z psami :D aaaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gall anonimowo
Aniu, ja tu przyjechalem za chlebem. wolalbym w Polsce z rodzinka, ale ogolnie potrafie tu funkcjonowac. Staram sie pisac poprawnie, bo nrw czyta;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annia300
nie tylko ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annia300
A jak dlugo sie nie widzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrruuuuuu
ja planuje moze jakis ausbildung sama nie wiem mam mature ale naprawde nie wiem co moglabym robic dalej macie jakies pomylsy na jakis kierunek?? albo prace?? chetnie tez juz bym sobie poszukala jakiejs moj niemiecki moze nie jest idealny ale w gronie ludzi na sto sie polepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gall anonimowo
nrw, andreas-sz@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrruuuuuu
aniu jestes tu z rodzicami? czy z druga polowka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annia300
w kirunkach ci raczej nie pomoge , od zawsze chcialam pojsc na weterynarie , albo cos co jest blisko powiazane z tym , ty pewnie masz inne zainteresownia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrruuuuuu
ja do polski jezdze co pol roku tak okolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gall anonimowo
Aniu, jak sie zwracasz do kogos z pytaniem, albo odpowiadasz, to napisz na poczatku nick danej osoby. Wtedy wiadomo do kogo sie zwracasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×